Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Felicitari Camcris! Aspirante optimiste>20ani(833)


501 raspunsuri la acest subiect

#21
daena

daena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.208 mesaje

Postat 28 august 2013 - 17:20

Eu am o scurgere maronie incepand de dupa.amiaza...asa debuteaza la mine cm insa de obicei o aveam cu cel putin 2 zile inainte de termen. Nu am nicio stare deosebita.
Am o stare de neliniste ingrozitoare ca parca iar am nodul in gat, tremurici la stomac si tot tacamul.
Va tin la curent cu ce mi se intampla!
Puupicei!

Danutza, pana nu e rosu mai e speranta!



#22
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 28 august 2013 - 18:38

fetelor eu imi doresc gemeni de foarte mult timp; dinainte sa il cunosc pe sot chiar;am un var care are 2 baieti gemeni, acum mari , au terminat liceul; dar cand erau mici erau asa dragalasi, plus ca erau si foarte descurcareti de mici; si-au tinut biberonul repede, se jucau unul cu celalalt si nu prea plangeau dupa parinti decat cand aveau vreun disconfort; si daca vara mea a reusit sa creasca f bine 2 cand nu erau masini de spalat si scutece de unica folosinta, acum cred ca e mult mai usor;

sau asa vad eu lucrurile pentru ca imi doresc 2;

danutza fruntea sus , daca nu e luna asta sigur va fi in curand; aici ne ajutam reciproc in lupta pentru bebe si sigur toate vom avea cel putin cate un bebe;



#23
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 28 august 2013 - 20:16

Wow fetelor ce ati mai scris!... eu sunt extrem de ocupata si va citesc in diagonala, promit sa ma revansez in weekend.

Ella ti-am raspuns in vechiul capitol... si dupa ce a aparaut mesajul am vazut ca ai deschis capitol nou. Bravos!

Fetelor, dragelor, va pup pe toate fara nicio exceptie... astept noutati de la Corina... asta daca nu ai scris ceva si eu nu stiu.... daca da ma scuzi.... [flo2] [flo2] [flo2]
Danutza si de la tine.... [flo2] [flo2] [flo2]

Am vazut raspunsul tau, Iarina. Iti multumesc.
Asta ma gandeam si eu ca se mai modifica cate ceva pe acolo, dar vroiam sa vad daca si voi ati patit la fel. Tot ce sper este sa nu se deregleze mai tare si asa imi vine la 30-35 zile, daca se mai lungeste nu e de bine.
Pupici.

#24
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 28 august 2013 - 20:18

Eu am o scurgere maronie incepand de dupa.amiaza...asa debuteaza la mine cm insa de obicei o aveam cu cel putin 2 zile inainte de termen. Nu am nicio stare deosebita.
Am o stare de neliniste ingrozitoare ca parca iar am nodul in gat, tremurici la stomac si tot tacamul.
Va tin la curent cu ce mi se intampla!
Puupicei!

Nu iti pierde speranta. Iti tin pumnii sa fie bine.

#25
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 28 august 2013 - 20:19

Ella, nu esti ciudata deloc! Si eu imi doresc 3 copii, dar nu vreau sa am gemeni [batcap] In familie bunica din partea mamei a facut gemeni, baiat si fata, nu stiu daca se transmite asa departe. Eu nu vreau gemeni fiindca... nu imi plac carucioarele de gemeni, mi se par imense [fal]

Ce tare esti. Chiar ca sunt mari carucioarele de gemeni. Gandeste-te cum sunt alea de tripleti:))))).

#26
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 28 august 2013 - 21:16

Danutza eu inca iti tin pumnii sa fie cu ochisori. Iarina nu am noutati sa va dau ca azi e abia z7 dpo.
Eu m-am simtitfoarte rau in seara asta cu ameteli si dureri mari de burta. Am luat un no-spa forte si un calciu si mi-a trecut intr-un tarziu. Nu stiu ce oi mai avea acum.
O noapte buna va doresc. Ma bag la somn poate maine va fi o zi mai buna.

#27
caresse

caresse

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 863 mesaje

Postat 29 august 2013 - 07:18

'Neata, fete dragi!

In sfarsit ajung si eu sa va scriu!

Am depus lucrarea ieri la Bucuresti si cand m-am intors a fost jale pe drum din cauza vremii!

O cafeluta calda cu miere, va servesc!

 

in primul rand , ma bucur sa o vad pe camcris la tiltlu! [pk]  Sa dea Domnul sa ne vedem toate [pk] Camcris, sarcina usoara si multumim pentru stolul de berze [flo2]

Bravo Ella, ca te-ai descurcat cu deschiderea capitolului! [flo2]  [flo2] [flo2]  

Danutza, Iarina, Corina, Raisa, va tin pumnii stransi pentru II ! Sau chiar II II pentru Iari care vrea gemeni! [:)] Ai grija de tine si nu te stresa prea mult la munca , sfat valabil si pentru tine Cori !

Mariella, Floren,Daena, Marja, abia astept sa va testati toate in aceeasi perioada si sa vad cum sa se umple titlul!   [:D]

Didi, ai dreptate, trebuiie ciufulita [mai]  dna barza! Te [pup]

Mariel, tin pumnii stransi pentru vesti bune de la doctor! [pk]

Draguta, Iulya, nu ati mai intrat! Ce ma faceti , sunteti bine?

teardrops, ma bucur pentru vestile bune de la doctor si pentru gandirea pozitiva... inca "putintica rabdare" si vine el [bib]

Bubu, nu ai mai intrat de prea mult timp si mi-e dor de tine! Si incep sa ma  ingrijorez!

Da un semn de viata,te rog! [pup]

Mmerescu, Vali, va [pup]  [pup]  si-mi doresc sa va "vad" mai des intrand pe aici!

Diarnyna, sper ca vii cu vesti bune din concediu! [pk]

 

Si nu uitati, toamna se numara bobocii [:D]

Va  [pup]  pe toate!

[flo]  [floare3]  [flo]  [floare3]  [flo]  [floare3]  [flo]  [floare3]  [flo]  [floare3]  pentru voi toate ca sa aveti o zi frumoasa!

 

Si nu munciti (prea mult prin casa) caci azi e sarbatoare mare !



#28
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 29 august 2013 - 07:48

Buna dimineata si de la mine.

Caresse, am venit repejor ca am simtit miros de cafea. Ma bucur ca ai rezolvat cu lucrarea, acum ai si tu putina vacanta [flo2] .

Chiar ma gandeam aseara la Bubu ca nu a mai dat niciun semn de viata. Sper ca e bine si are treaba, nu vreau sa ma gandesc ca are ceva probleme. Daca ne citesti, da un semn, Bubu. Ne e dor de tine [flo2] .

Cori, sper ca te simti mai bine. Eu chiar cred ca poate e un semn bun si cu durerile astea de burta, ma rog sa nu fie nimic rau [ruga] .

Eu nu am noutati, in perioada asta mai mult ma bag in seama cu voi, dar lasa ca o sa vina si vremea mea [soricel] .

Dragelor, va astept sa va treziti si sa apareti la cafea.



#29
caresse

caresse

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 863 mesaje

Postat 29 august 2013 - 07:52

Ella, te [pup]

Am vazut ca s-a constituit grupul mamicilor de mai ... ce bine ar fi sa-l umplem toate... uite-asa as topai  [colegi]



#30
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 29 august 2013 - 08:24

Ella, te [pup]

Am vazut ca s-a constituit grupul mamicilor de mai ... ce bine ar fi sa-l umplem toate... uite-asa as topai  [colegi]

Apropo de asta, am vazut ca adminii deja au facut odiseea de Mai, asteapta burtici [biz]  [soricel] . Eu zic sa nu lasati prea mult timp odiseea goala, care se ofera?




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -