Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Divortul Elenei Udrea

elena udrea divort

99 raspunsuri la acest subiect

#61
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 05 iulie 2013 - 17:36

Pai tocmai. Nu mai e nimic de dat cu presupusul, ca pe cine ai fi ales? Ai ales. Aratati ca si cum ati crescut impreuna, cum se face in mod obisnuit pe la lume :P Iar la 20 de ani, " tractoristul" putea sa ajunga ograda oricareia dintre noi, fie si pt o iubire de- o vara, cu conditia sa nu fie de varsta Cocosului :))) Insa la unul de varsta Cocosului cam greu sa ne bulucim fie si la 20 de ani, fie si la pachet UAI :))))

#62
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 05 iulie 2013 - 18:54

Eu am fost atrasa de cel putin un barbat care putea sa imi fie tata si care judecand obiectiv nu arata bine. Si prietenele mele la fel, fiecare a avut un barbat in varsta de care a spus ca e megasexy in timp ce noi celelalte eram cu sprancenele ridicate.

Acum daca stau sa ma gandesc, daca m-ar fi vazut cineva cu unul dintre ei ar fi spus la fel, ca precis sunt vreo piti care sta cu el pt bani.

 

De Sean Connery si Julio Iglesias si jack Nicholson ce ziceti?

Spre ex. Adrien Brody mi se pare sexy, Kevin Spacey, Nicholas Cage...Michael Madsen. Stiu ca ei nu's chiar asa de 'in varsta', dar mna.



#63
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 05 iulie 2013 - 18:58

Evident ca nu. Cand iubesti, iubesti un pachet, de bune si rele. Totusi tu te-ai vedea iubind un tractorist? Eu raspund sincer ca nu ma vad...

Intrebarea asta este incompleta ...

Depinde ce intelegi prin "a iubi" si desigur depinde de cum arata si presteaza tractoristul ...ranjet. O data - de doua ori, o data- de trei ori, in conditiile de mai sus ...stiu eu ? - ranjet, ranjet

Editat de buflea, 05 iulie 2013 - 18:59 .


#64
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 05 iulie 2013 - 21:35

Toate bune si frumoase cu tabletele astea, pana cand ma trezesc ca votez aiurea. In curand nu voi mai fi luata in serios pe aici, ac votez. Ar trebui sa se poata face ceva, adica o corectare :) Redactor imi pare rau, ti- am dat un dezaprob in necunostiinta de cauza :P

Buflea, esti incorigibila! ( sa te citez: ranjet )

Xio, pai si ce te- a oprit sa iesi cu dl in cauza? Cumva intuiesc, dar as vrea totusi raspuns. Eu nu zic ca nu se exista, doar ca de obi mai degraba interesul poarta fesul, chit ca si mosii astia s- au spurcat rau :D, le dau tzepe fetelor prostutze si le schimba ca pe sosete. A se vedea Virinel Columbeanu. Sunt exceptii cand e pe bune ' ubire. De- asta ziceam ca, de regula, nu se face coada la ei. :D Fie vb intre noi, mecla de tractorist are cucosul ista batran, care nu a auzit cum sta treaba cu ciorba :)))) Inca, asta mica e norocoasa tare, vede Monte Carlo, nu doar un suc pe vreo terasa autohtona la moda. :)))))

Editat de lucialu, 05 iulie 2013 - 21:36 .


#65
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 05 iulie 2013 - 22:11

Lucialu, m-a oprit faptul ca eram intr-o relatie si ca imi iubesc jumatatea :))))

Nu era mos, ca are bietul om  intre 47 si 52 de ani.

Seful meu de acum are spre exemplu 61 de ani, si eu am crezut ca are 48 atunci cand l-am cunoscut :)))))))

 

Sapoisexual este un termen care denumeste acele persoane care se simt atrase sexual de pers. inteligente. Adica nu conteaza cum arata, daca are cocos un IQ de 180 si exista o chimie intre ei, nu mai conteaza ca are burta sau un nume care suna tamp. :))

Spre exemplu in Tm am avut la facultate un asistent care nu arata bine, nu era o incantare sa staipe langa el, ca era tot timpul nervos si mistocar, genul grumpy', dar era al naibii de destept. Si din cauza asta era un card de rezidente care salivau dupa el prin spital. Cu mine inclusiv.



#66
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.944 mesaje

Postat 10 iulie 2013 - 20:37

 

Spre exemplu in Tm am avut la facultate un asistent care nu arata bine, nu era o incantare sa staipe langa el, ca era tot timpul nervos si mistocar, genul grumpy', dar era al naibii de destept. Si din cauza asta era un card de rezidente care salivau dupa el prin spital. Cu mine inclusiv.

 Pare un dr. House local...



#67
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 10 iulie 2013 - 20:42

Xio, dar cum se numesc acele persoane atrase de banii celuilalt ???

#68
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 10 iulie 2013 - 20:42

hehe, ai trisat un pic: n- ai zis ca erai ocupata. Da' eu tot cred ca au fost si niscaiva trebi legate de educatie, de gandire, de bun simt, ca stiai ca nu e cosera treaba :P las' ca dpdv sexual nu vizeaza ca atractie doar frumosii si desteptii, ca aialalti ar fi fost disparuti deja:))))) ori au si ei bucurii la de- astea, loc sub soare pt toti egal cum suntem :) Insa stiu ce zici :P

#69
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 10 iulie 2013 - 20:43

:))) senzatia mea ca prea aluneca discuția către iq - ul dlui cocos
O fi si el doctor in ceva dar nu de acolo i-au venit banii. :))))

#70
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 10 iulie 2013 - 20:52



Xio, dar cum se numesc acele persoane atrase de banii celuilalt ???

 

Gold digger [:D]

8.+Golddigger+color.jpg





Etichetat si cu elena udrea, divort

Panic Questions

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - Ieri, 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - Ieri, 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

Last Blogs

  • Săptămâna 26

    lili.95
    - Astăzi, 13:07

  • Vreme frumoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:40

  • Cumparaturi È™i curatenie

    FloreClau
    - Astăzi, 11:44

  • Cum s-a schimbat corpul meu în sarcină?

    Ana1298
    - Astăzi, 08:05

  • Numele fetitei, o provocare

    RoxiMada
    - Ieri, 20:19

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -