Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 3 voturi

Miresele anului 2006 (93)


198 raspunsuri la acest subiect

#11
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 13 martie 2008 - 12:13

Neata! Aici is, n-am nascut inca [:D] Fluturas bafta la dentist si drum bun spre mami tau! Gio fa-ti si tu rost macar de o seara romantica ca asa nu se mai poate [}:)] Ralule nu stiu ce-ai inteles tu, dar n-a fost vorba sa mergem in concediu in iunie, in primul rand bb e prea mic inca si in al doilea rand al meu sotz numai in august isi poate lua anul asta, dar sa nu ne ratezi daca vii pe la Cluj! Kreliutz, Aly cum stati cu astenia de primavara? [gravi]34+ cu[fetita] Diana AMR 7 saptamani!!!

#12
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 13 martie 2008 - 12:45

[hia]
Flu-flu sa ne auzim cu bine pe mareti si bafta la dentist. sa termini cu el...aoleu ca iar mi-am amintit ce ma asteapta pe mine[bang].
Krelia lasa fata in pace, cum doamne iarta-ma sa nasca acum? mai are putin, lasa sa stea Diana la caldurica, ca e bine acolo.
Mersi de info cu medicover-ul.
Aly ai ajuns la astenie?of...cand vad vremea asta de cacao afara ma apuca si pe mine. Ziua e ok, se mai usuca noroiul, dar noaptea ploua si dim. e dezastru frate!!!
Kitzy seara romantica...cand o veni vreun bunic in vizita, ca altfel nicio sansa. la gradi nu mi-l tine si noaptea[:D].

azi e musai sa fac [curat], dar nu ma atrage defel......

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#13
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 13 martie 2008 - 12:47

Kreliutz bine te-ai hotarat sa stai acasa cand e summitul. Am tot auzit si eu pe la stiri ca vor sa inchida o gramada de artere plus aeroport... ce mai, nebunie curata. Auzi, tot uitai sa te intreb, ai rezolvat atunci problemutza ceea?

Cu cheful... e grele. Situatiunea in sine e naspa, si-si pune la greu amprenta pe 'psihic'. Aseara iar am tras o ciondaneala cu huzbandu, ca luase 'Piata' si-mi ginise el acolo ceva joburi, eu m-am sucarit ca nu mai vreau 'asistent manager' ca toate is de rahat si secretariat camuflat, el m-a acuzat ca am idei preconcepute, ca nu vreau nici macar sa intreb (unul dintre anunturi apare deja din ianuarie-februarie, ca l-am tot vazut, si nu specifica atributiile, doar cerintele lor, studii, experienta, etc), eu iar m-am sucarit ca m-am saturat sa ma tot plimb pe la interviuri tampite si ca din moment ce la 'asistent personal' figura in fisa de post facutul cafelelor pentru toata firma si jucatul de-a 'centralista', mie mi-e clar ca astea figureaza din start la 'asistent manager' si eu nu mai vreau... si uite asa [:(].



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year


#14
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 13 martie 2008 - 13:18

Mai Aly ce noroc avem si noi...azi iar am trimis ceva CV-uri pe net. am vazut putine posturi si unele, vorba ta, sunt de cateva luni pe net. se cauta mult economisti si ingineri proiectanti. Imi vine sa-i bag CV-ul lui Clau, nu al meu...

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#15
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 13 martie 2008 - 13:41

quote:
Originally posted by krelia

botic...pai, nu ti-am zis ca nu e viu leo..daor s-a-necat pe langa titanic, nu? [:D]...si eu zic sa te reprofilezi..n-ai vazut cata-i porcusoru' s-a facut??[:D]




'neata!
Krelia, trebuie sa recunosc ca nu l-am mai vazut de ceva timp...
Da' stiu ca era pe cale sa devina porcusor...

Oricum, tot n-am inteles: ori s-a innecat, ori s-a facut porcusor? [:-)))]

Oricum, ti-am zis ca aseara am petrecut cu dr Shepard... Nu 5 episoade cum speram eu, ci numai 2, da' recuperez la noapte...

Poze recente
Foto Ralu


#16
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 13 martie 2008 - 13:45

quote:
Originally posted by kitzy

Ralule nu stiu ce-ai inteles tu, dar n-a fost vorba sa mergem in concediu in iunie, in primul rand bb e prea mic inca si in al doilea rand al meu sotz numai in august isi poate lua anul asta, dar sa nu ne ratezi daca vii pe la Cluj!



e clar, am luat-o pe campii...
atunci de unde stiu eu despre cineva care pleaca in iunie, cu tot cu bebe, intr-o vacanta??? o fi de la subiectul fetelor din Iasi? Sau, pur si simplu, am visat?

Auzi, Kitzy, ca de ieri ca tin sa-ti zic... La semnatura ai mai crescut cu o saptamana, dar AMR-ul nu l-ai schimbat? Sau si cu asta ma insel?

Poze recente
Foto Ralu


#17
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 13 martie 2008 - 14:48

quote:
Originally posted by ralnied1
quote:
Originally posted by kitzyRalule nu stiu ce-ai inteles tu, dar n-a fost vorba sa mergem in concediu in iunie, in primul rand bb e prea mic inca si in al doilea rand al meu sotz numai in august isi poate lua anul asta, dar sa nu ne ratezi daca vii pe la Cluj!
e clar, am luat-o pe campii...atunci de unde stiu eu despre cineva care pleaca in iunie, cu tot cu bebe, intr-o vacanta??? o fi de la subiectul fetelor din Iasi? Sau, pur si simplu, am visat?Auzi, Kitzy, ca de ieri ca tin sa-ti zic... La semnatura ai mai crescut cu o saptamana, dar AMR-ul nu l-ai schimbat? Sau si cu asta ma insel?Poze recenteFoto Ralu
Merci, chiar am uitat sa scad AMR-ul [:D]Ioi, cand ma gandesc.....[gravi]34+ cu[fetita] DianaAMR 6 saptamani!!!

#18
Butterfly1

Butterfly1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 911 mesaje

Postat 14 martie 2008 - 09:10

Neatza , fetelor !!! Surpriza !!! Am facut si io rost de net sa mai stau si eu cu voi de vb la o cafelutza , asa ca intre fete !!!! Am fost ieri la dentist si am rezolvat tot....gata , am scapat de chinuri ....mai am de facut o singura vizita ca sa-mi puna maselutzele.....ce sa mai , din noiembrie pana acum mi se cam luase , sincer !!!! Va multumesc mult pt incurajari in leg cu cealalta problema !!! Tre' sa se rezolve ca altfel nu se poate ! Voi ce faceti ? Noutati , ceva ? Haidetzi repede la cafelutza ca se raceste ! Am pt fiecare cate o canitza , haidetzi !!!! Butterfly1

#19
Butterfly1

Butterfly1

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 911 mesaje

Postat 14 martie 2008 - 09:54

Fetili , ce faceti ? Nu v-ati trezit ? Iar sunt cea mai matinala ?! Sau avetzi treaba ? Haidetzi la cafelutza ca se raceshte !! DESHTEPTAREAAAAA !!!! Suna ceasul : CUCU-CUCU-CUCU !!!![:D][:D][:D] Butterfly1

#20
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 14 martie 2008 - 10:37

Neatza!
Fluturash merci de cafelutza. Bine ca ai rezolvat cu dentistul. Ce sa facem, e neplacut, dar musai.

E clar ca-s palita de ceva: mi-am lasat mancarea acasa cand am plecat la scarbiciu. Acuma trebe sa vorbesc cu maica-mea sa treaca sa mi-o aduca.
Ieri am reusit sa obtin intr-un final informatii si despre cursul de dans, il tin tot instructorii cu care am facut si eu mai demult, se tine lunea si miercurea de la 8.30-10pm, deci nu ne incurca prea tare nici programul, si e 240 de lei/persoana pe 3 luni. Singura problema ar fi ca a inceput deja de 2 saptamani. Acuma sa vedem daca se hotaraste sotzul sa mergem sau nu, ca se tot vaita ca-l tarasc la cursuri de dans si lui nu-i place... Oricum, undeva e musai sa merge, asa ca ii dau de ales: ori la curs ori la sala, dar undeva e musai sa mergem sa facem miscare.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Astăzi, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -