Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 3 voturi

Miresele anului 2006 (93)


198 raspunsuri la acest subiect

#191
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 26 martie 2008 - 10:49

Neatza!
Si la Cluj tot frigau mare. Erau inghetate baltile azi dimineata. Si bate un vant super rece. Doamne ce m-am saturat de frigul asta...
Haideti ca dau o [cafea] fierbinte si un ceiuc sa ne mai incalzim, pana se indura de noi primavara.

Ieri am avut o vizita, se pare ca avem prima nunta anuntata pe anul viitor. Ne asteptam la vestea asta, dar credeam ca anul asta fac nunta, asa ca am rasuflat usurati ca e abia la anul. Oricum a fost o seara plina de nostalgii, amintiri de la nunta noastra...



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year


#192
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 26 martie 2008 - 11:21

Neata! Aly merci de ceai! Chiar asa rece e afara? La noi cum bate soarele in geamuri, e cald, chiar am deschis larg balconul [:D] Acuma am terminat de facut ordine intr-un dulap, ma duc sa pun haine la spalat, sa pun mancarea la foc si dupa ce termin cu totul ies la o plimbare daca tot e asa frumos afara. Sambata daca e frumos, a zis Alin ca baga niste carpete la spalat si spala si geamurile, asa ca eu ma ocup de perdele, macar asa pe bucatele sa facem un pic de curatenie de Pasti ca mai incolo ciuciu! [gravi]35+ cu[fetita] Diana AMR 5 saptamani!!!

#193
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 26 martie 2008 - 11:25

Ralule eu vin la masa!!!! E cu mujdei pestele? [:D] Am schimbat si semnatura, cand vad cat mai este....[:0] Chiar aseara ma uitam pe Prima la emisiunea aia Prima zi si acuma tot cezariene vad[:D]si ce mogaldete scot de acolo, abia astept sa-mi vad fetita [:)] [gravi]36+ cu[fetita] Diana AMR 5 saptamani!!!

#194
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 26 martie 2008 - 11:26

Neata![hia]Aly merci de cafeluta...tare bine prinde mai ales ca azi cand m-am trezit si m-am uitat pe geam am vazut cum ninge!!![:0][:I]am fost ieri sa vad "fiarele" [:I] si m-am lamurit Philips are talpa de teflon/fier si Tefalul din ceramica...inca nu sunt hotarata pe care sa il aleg...dar era normal nu?![hagi] [:D]despre nunti...am fost la una[:D], mai avem una[:D]...si pt la anul avem anuntata una inca din februarie[alcool]
quote:
Originally posted by Giova
Oana habar n-am. o fi motor de la VW pe lele, dar din moment ce nu e sigla.....
Gio Skoda e companie preluata care acum face parte din grupul VW...nu ca militez eu pt Skoda, dar la VW platesti pe langa si numele...doar asa am facut si eu [:D]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2...Wedding-videoclip


#195
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 26 martie 2008 - 11:27

Am uitat sa schimb AMR-ul...ce zuza is....acuma e ok[il] [gravi]36+ cu[fetita] Diana AMR 4 saptamani!!!

#196
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 26 martie 2008 - 11:30

quote:
Originally posted by kitzy
Am uitat sa schimb AMR-ul...ce zuza is....acuma e ok[il][gravi]36+ cu[fetita] DianaAMR 4 saptamani!!!
asa da, ca ma gandeam cum e semnatura noua..cand io tot 5 sapt tineam minte [:-)))]chiar ca "mult a fost, putin a mai ramas" [cool][pup]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her. Noi 2...Wedding-videoclip


#197
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 26 martie 2008 - 11:57

In oras nu ninge, dar pe dealul Feleacului am inteles ca e zapada (cel putin ieri era, de unde si vantul asta rece). Bine macar ca nu m-am apucat de schimbat garderoba, ca ma apuca amocul sa trec iar la haine de iarna. Cica de vineri se face vreme buna si se mai incalzeste. Ramane de vazut.

Oana eu eram hotarata pe Philips, numai modelul nu-l stiam. Numai ca eu am asa o slabiciune pentru marca asta... [:D] Evident ca si asa am tot cugetat indelung pana am facut alegerea.

Kitzy esti curajoasa ca te uiti la emisiunea aia. Eu nu vreau nici sa ma gandesc. Lasa ca o sa am pe cine sa intreb detalii cand oi ajunge si eu pe-acolo.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year


#198
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 26 martie 2008 - 11:58

neatza!!!
aici e soare cu dinti, sper sa se faca frumos mai incolo.
Clau a dus piticul la gradi, asa ca eu am ramas sa fac[curat], pe urma trebuie sa merg cu cineva sa arat un ap. al unui vecin si pe urma la interviu. doamne ce curioasa sunt cat ofera, sper sa nu fie dezamagirea prea mare.....
Aly mersi de [cafea].
Kitzy hai ca mai ai putintel, o luna pana la marea intalnire[:D].
Oana, imi zicea aseara Clau, ca motoarele de la Skoda sunt de la VW. daca la o Skoda noua ies la 10.000 euro, la un Polo ies la 11.000, eu l-as alege pe ultimul...dar mai e de vazut pana atunci.
Vad ca esti in ceata cu fierele de calcat. e buna talpa ceramica? nu stiu nimic despre asta, eu am Philips-ul ala de GC4430, dar sunt incantata de el.
Nunti? avem una in iulie la Belvedere in Cluj, iar in 6 sept. vom fi nasi in Alba. mai e una la sf. lui sept., dar sa mor de merg. e nepoata sotiei socrului. la nunta noastra ne-a bagat-o pe gat pe sora-sa, cu toate ca nu vroiam. acum sa nu ma oblige sa merg la nepoata, ca eu nu am vrut sa vina aia la nunta.
Pt. la anul nu stim, dar oricum astea 2 de anul asta, fac cat altele pt. viitorii ani[bang].
Botic eu nu vin la peste, nu-mi place. vad ca si marco face figuri cu pestele, mananca doar dintr-ala care nu prea miroase a peste, seamana pe mine[:D].

avem poze noi, de weekend:
http://good-times.we...OQtWcm?start=28
gata, la treaba cu mine.
pe mai tarziu [pup].

_________________________
Gio si [auto]Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marco(1),(2),(3)
Marco- ingerashul nostru(montaj)

#199
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 26 martie 2008 - 12:00

Oana inca is pe dpn-ul vechi, de fapt ar fi cu 2 sapt mai putin decat scrie, dar il las asa, ca poate Diana numa peste o luna vrea sa vina. Aly cand o sa fie si la tine, iti spun eu cu lux de amanunte [:D] Mie-mi place sa ma uit la emisiunea aia, cand vad piticii aia ma topesc toata[:D] [gravi]36+ cu[fetita] Diana AMR 4 saptamani!!!


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Astăzi, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -