Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Vreau sa ma tund scurt!


63 raspunsuri la acest subiect

#51
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 04 septembrie 2007 - 11:30

L-as laa asa lung(il am pana la fund) , dar iarna e mai aiurea , pana se usuca , ma chinui cu el , oricum ma doare capul cand il tin prins in coada ca e foarte greu..... M-am gandit ce m-am gandit si nu ma tund scurt,peste vreo 2 saptamani merg la coafeza si vad cu ea ce si cum .[:D] http://www.hi5.com/f...bumId=100560422

#52
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 05 septembrie 2007 - 20:28

unde te-ai incurcat?1. faci cont2. verific mail si apesi linkul de confirmare3. virtual makeover "undeva sus in dreapta de tot"4. incarci poza "sa iese bine, incearca o poza cu parul strans la spate, fara farduri si sa fie luata din fatza'5. incepi si alegi frizuri, dupaia culorile la par, dupaia fardurile6. mail to a friend "si pui adresa ta de mail" si va veni poza pe mail
quote:
Originally posted by hristina
Ce trebuie sa fac sa ma pot loga si eu la programul cu surprize? Ca nu ma luminez deloc; tot incerc si cred ca am facut numai tampenii!Va rog,spuneti-mi si mie pasii!Kasi si Victoria
Sanatate si numai bine [flo]
Nicole mami lui Julian
[foto]
scaune de masina pt copii
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

#53
hristina

hristina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 709 mesaje

Postat 05 septembrie 2007 - 21:51

Asa,deci mi-am pus poza acolo si nu mai stiu acum ce trebuie sa fac sa-mi aleg culoarea parului si frizura! Ajutor! Va rog! Gabbriela,multumesc de pasii anteriori; au fost super utili! Descurca-ma si acum! Kasi si Victoria

#54
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 05 septembrie 2007 - 22:00

dupa ce ai pus poza ta... undeva un dreapta sus scrie virtual makeover, apesi acolo, si iti apare un chenar patrat in stanga, poza ta mica in dreapta langa si alte cateva poze mici dedesupt de a ta... alege poza ta, dupaia in coltul drept sus al pozei tale este meniul, cu frizuri, cu farduri, cu tot ce vrei.. incerci tot [:D]... unele variante sunt cu bani, ignorale si treci la cele free.dupaia daca vrei sa pastrezi poza modificata mergi la mail tu a friend, si pui adres ata de mail si trimiti acea poza pe mail... de acolo te descurci, da?
quote:
Originally posted by hristina
Asa,deci mi-am pus poza acolo si nu mai stiu acum ce trebuie sa fac sa-mi aleg culoarea parului si frizura!Ajutor! Va rog!Gabbriela,multumesc de pasii anteriori; au fost super utili!Descurca-ma si acum!Kasi si Victoria
Sanatate si numai bine [flo]
Nicole mami lui Julian
[foto]
scaune de masina pt copii
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

#55
hristina

hristina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 709 mesaje

Postat 05 septembrie 2007 - 23:01

Pup eu Gabbriela pentru promptitudine dar am ghinion! Am parul scurt si ce e free nu ma avantajeaza ca si model,iar de nuanta inca nu m-am prins cum s-o aleg pe capul meu! Insa,intr-o seara cu mai multa rabdare, am sa incerc! Perseverenta e totul! Kasi si Victoria

#56
camelia_daniela

camelia_daniela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.126 mesaje

Postat 06 septembrie 2007 - 01:10

Kasi, tot in dreapta sus ai si meniul de culori, suvite si altele!
Trebuie sa alegi hairstyles (nu celebrity, ca pe alea nu poti sa le modifici) si ai de acolo optiuni de culori si te poti juca in voie! Sper sa te descurci, daca nu mai baga o strigare!

Cami mami & Daria (02.01.2006)[hop]
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit


#57
loren@

loren@

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 957 mesaje

Postat 06 septembrie 2007 - 15:42

Tania optiunea 1 e superba..si eu cind ma imaginez cu parul scurt, asa freza visez...acum si pe mine m-a batut gindul sa-l scurtez, sa am un nou look, dar am curaj cit un iepure si am inceput prin a-mi face breton, apoi a taia in scari din ce in ce mai mult si cred ca mai mult de atit nu ma incumet...dar am zis ca dupa 40 musai imi schimb freza! Problema e ca imi place cum sta numai in prima zi dupa ce m-am spalat sau m-am facut cu placa..apoi se ingrasa repede si il port mai mult in coada si urasc freza asta de scolarita..macar de as stii sa-mi fac singura spic de griu, desi la tunsoarea in scari probabil ar fii si mai greu de facut...in fine...cind o sa ma incumet sa schimb ceva va anunt!Cind plec la o petrecere mai mi-l pun pe moate si iese ok, dar a2-a zi cine arunca un pumn de par incercind sa-l descurce? Oricum, in ultima vreme imi tot imaginez si eu cum mi-ar sta cu parul scurt si cred ca o sa folosesc si eu programul sa vad ce iese!
Camelia mediu suvitat iti vine bine si Xio tot mediu in scari si tie!

Bia
printesa noastra



#58
camelia_daniela

camelia_daniela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.126 mesaje

Postat 06 septembrie 2007 - 16:01

Loren@ multumesc [pup] ... ma organizez cu "stilista" sa vedem pentru ce varianta optam!

Cami mami & Daria (02.01.2006)[hop]
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit


#59
loren@

loren@

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 957 mesaje

Postat 06 septembrie 2007 - 16:11

Camelia sper sa aiba mina buna, eu pe cei pe care ii cunosc nu m-as lasa pe mina lor pentru o schimbare radicala, ci numai pentru un tuns de virfuri si breton..incepusem cindva sa caut "stilisti" autohtoni pe net (chiar fetele, stiti unii buni?), dar ma si vedeam cum ajung la unul ca taman la mine da cu nuca in perete si apoi sa vezi ce-mi cumpar peruca...apropo, avem printesele nascute in aceiasi zi!
Ha imi aduc aminte ca urmaream o emisiune cu Geta Voinea si a tuns-o unul pe o tipa scurt, n-am apucat sa vad pina la final emisiunea, dar lacrimile i le-am vazut fetei si ochii speriati cind i-au picat pletele pe podea! Ma si vedeam pe mine....


Bia
printesa noastra



#60
camelia_daniela

camelia_daniela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.126 mesaje

Postat 07 septembrie 2007 - 14:24

Loren@ si eu sper sa aiba mana buna!!! Doamne ajuta!
Sa ne traiasca printesele!!! [cool][flo]
Lorena, amu am vazut si eu poza ta ... cu asa par cred si eu ca nu te lasi pe mana oricarei "coafeze" ! Arati foarte bine, mamico; iar Bia e o dulceatza![il]

Cami mami & Daria (02.01.2006)[hop]
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -