Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Vreau sa ma tund scurt!


63 raspunsuri la acest subiect

#31
YLARI

YLARI

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.220 mesaje

Postat 30 august 2007 - 00:09

Of, of, ilenutza, si eu care mi-am dorit toata viata parul lung... si am 31 de ani si nu am renuntat nici acum la dorinta asta..... Dar aproape ca am reusit, e lungutz... si blondutz... Dar o data am fost nevoita sa mi-l tund destul de scurt, imi intrase mie in cap ca daca il tund scurt va creste mai repede. Si mi-a placut si asa.... Pe mine ma aranjeaza o vecina care are un salon. Ne cunoastem de mult si stie ce imi place si ce nu. De fapt, niciodata n-a dat gres, am fost intotdeauna foarte multumita. Important este sa ai incredere in persoana care intervine asupra look-ului tau, nu sa fie cine stie ce salon. Parerea mea.... YLARI http://tt.lilypie.com/sxWxp3.png

#32
tania-z

tania-z

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 357 mesaje

Postat 30 august 2007 - 00:45

wow, Ilenutza, ce m-ai nimerit cu subiectul asta!!!!

Tocmai m-am programat la tuns pt. marti - luasem hotararea si am facut programare ca sa nu mai dau inapoi [:D]

De 3 zile ma joc cu programelul ala, fara sa stiu ca voi discutati aici chiar de el! Ce coincidenta!

Eu vreau sa scap de par lung, ca stiu ce m-am chinuit dupa bb1, cadea la greu, il tineam tot in coada, ce ma enerva! Acum e lung din nou, a crescut tare repede...

O sa pun si poze prelucrate de mine...sa vedeti cum m-am facut...Shakira! [:D][:D][:D]

Tania [gravi] 33+ &
bebe Anna
& "Che" Stefan (17.12.2005) Nazdravan (site nou!!!)

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura

#33
madalinaSC

madalinaSC

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 30 mesaje

Postat 30 august 2007 - 00:55

saluty, am cununat in aprilie si aveam parul lung si des, si m-am hotarat sa-l fac suvitze. ceu foarte putin timp in urma am constatat [bang], k nu mai am nici pe jumatate. s-a ars foarte tare de la solutii, de la soare, de la apa de mare, de la....multe "solutii" de descurcare, indrteptare....asa k mi-am consultat agenda si am contactat-o pe coafeza mea de la salon. si acum sunt tunsa scurt (ceva in genul Victoria Beckham- este o tunsoare foarte la moda si...cred k ma prinde). dak vreti sa ma vedeti "inainte" si "dupa"...cautati-ma pe PM, asa nu pot trimite poze, k nu stiu:(( [q] totul e sa ai curaj! mie-mi creste parul f repede (in 2 ani o sa am iar parul trecut de umeri, sau mai mult).sa auzim de la excelent in sus! Madalina - mamica lui Sebastian (21.02.2003) si a lui Cristian (20.07.2006)

#34
tania-z

tania-z

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 357 mesaje

Postat 30 august 2007 - 01:12

Gabbriela, mie imi place cum te prinde nuanta de vopsea din poza nr.12 [flo]


Eu oscilez intre 2 variante de tunsoare si nu mi-ar strica o parere din partea voastra [grup]

1. Varianta 1 am mai avut tentativa de a ma tunde asa, dar tipa care m-a tuns a interpretat altfel coafura si am iesit un fel de Corina Danila cand avea freza aia tip casca. Am fost tare daramata si abia am asteptat sa-mi creasca parul la loc![alcool]

2. Varianta 2 bineinteles, pe un blond cenusiu inchis, culoarea mea de acum. Asta ma tenteaza ca pare detul de usor de aranjat, pe de alta parte...o fii cam radicala?

ALte variante pe care le iau in calcul (opinii, please!):

Optiunea 1

Optiunea
2


Asaaa, acum sa vedeti si ce fotomodeala m-am facut cu programul-minune (as vrea eu sa arat asa!) [:D]
look cool 1
look
cuminte

look scurt suvitzat
tunsoare bob

[pup]

Tania [gravi] 33+ &
bebe Anna
& "Che" Stefan (17.12.2005) Nazdravan (site nou!!!)

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura

#35
Rebiana27

Rebiana27

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.066 mesaje

Postat 30 august 2007 - 01:27

Si eu m-as tunde... imi cade parul rau de tot dupa nastere! Dar oscilez intre scurt si bob; ideea e sa nu necesite aranjare zilnica... ca duc lipsa de timp... sau risc sa ma "aranjeze" fii-miu de nu mai pot iesi afara (cam are tendinte de ceva timp... curiozitatea bat-o vina!).

Rebiana, mami fericita de [copil] Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)

[hia]Eu sunt Luca-Andrei!
Poze, Varsta lui Luca
Nastere cu parfum de ghiocei...

Rebiana poate insemna asta dar si asta sau chiar asta

#36
camelia_daniela

camelia_daniela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.126 mesaje

Postat 30 august 2007 - 11:26

Tania, stai asa ca amu analizez variantele si revin cu opinii ...
Spuneti-mi si mie cum ati salvat voi pozele, va rog mult de tot!!!! [ruga] Am facut si eu "n" variante si nu stiu cum sa le salvez ca poze sa vi le arat!!!

Cami mami & Daria (02.01.2006)[hop]
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit


#37
camelia_daniela

camelia_daniela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.126 mesaje

Postat 30 august 2007 - 13:05

Tania mie imi place foarte tare asta si cred ca si ceva de genul asta ti-ar venbi foarte bine!

Cami mami & Daria (02.01.2006)[hop]
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit


#38
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 30 august 2007 - 22:27

e-mail to a friend.. acea varianta, am pus adresa mea de mail si poza a venti pe mail, am salvat poza in pc si dupaia am puso pe site
quote:
Originally posted by camelia_daniela
Tania, stai asa ca amu analizez variantele si revin cu opinii ... Spuneti-mi si mie cum ati salvat voi pozele, va rog mult de tot!!!! [ruga] Am facut si eu "n" variante si nu stiu cum sa le salvez ca poze sa vi le arat!!!Cami mami & Daria (02.01.2006)[hop]Dariuca creste si iar ... creste!
Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Sanatate si numai bine [flo]
Nicole mami lui Julian
[foto]
scaune de masina pt copii
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

#39
Mariaa

Mariaa

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.726 mesaje

Postat 31 august 2007 - 00:15

Tania, optiunea 1 e mai faina insa trebuie intretinuta mult mai mult,
optiunea 2 e mai practica, mai usor de aranjat rpd.
depinde si de programul tau.
eu sunt tunsa gen Luminita Anghel cand il avea scurt sau Hale Barry ...inca mai caut poze...cat despre program...nu reusesc sa ma loghez...imi place de mor cand vad ce faceti voi...
super!



Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>


#40
camelia_daniela

camelia_daniela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.126 mesaje

Postat 31 august 2007 - 12:25

Neatza!
Gabbriela, multumesc [pup], am reusit!

Iata ce mi-a iesit:
look 1
look 2
look 3
look 4
look 5
look 6
look 7
look 8

ASTEPT IMPRESII! [jamaica]

Cami mami & Daria (02.01.2006)[hop]
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -