Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Schimb de mame - pareri despre ultima editie


93 raspunsuri la acest subiect

#81
teo37g

teo37g

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.399 mesaje

Postat 30 mai 2007 - 10:00

quote:
Originally posted by lulu_boches

quote:
Originally posted by claudela

quote:
Originally posted by teo37g

Ma intreb oare familiile astea castiga ceva bani daca participa la asemenea emisiuni
Dupa parerea mea pe unele chiar le mananca undeva[indecent] cand se inscriu si participa la emisiune , ca doar au tot ce le trebuie acasa
A fost o tipa mai demult ...avea o casa luxoasa , si o familie de invidiat ...si a nimerit la o marlanca cu doi copii si un sotz de 2 bani , care n-au vazut sapun si pasta de dinti in viata lor si mancau terci si paine cu ulei sau untura. Si a mai plecat si cu paduchi de-acolo
Doamne n-as face asa ceva pt nimic in lume ..., sa nu pot dormi pe perna mea ...? [nani]
Fereasca Dzeu[popa]

Gabi - mama lui Andrei de 19 ani si a Dianei Nicol de 8 ani

Da, am vazut si eu emisiunea aia in care saracii copii mancau paine cu ulei, cu unsoare..Mama de schimb i-a dus la un restaurant si ei bietii tot la paine unsa cu ulei au tras...Bietii de ei, chiar mi s-a facut mila![:(]

500 Euro[:D]

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)



e clar...[alcool]

Gabi - mama lui Andrei de 19 ani si a Dianei Nicol de 8 ani

#82
anca_vlad

anca_vlad

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.901 mesaje

Postat 30 mai 2007 - 14:16

atunci se intelege.cu bani de la schimb de mame a plecat mama din Fundu Moldovei in Italia, pt ca la 3 zile dupa emisiune a plecat![alcool][alcool][alcool][alcool]

#83
claudela

claudela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.149 mesaje

Postat 30 mai 2007 - 15:20

quote:
Originally posted by anca_vlad

atunci se intelege.cu bani de la schimb de mame a plecat mama din Fundu Moldovei in Italia, pt ca la 3 zile dupa emisiune a plecat![alcool][alcool][alcool][alcool]

S-ar putea sa fi plecat in astfel de circumstante in Italia...cine stie...dar daca s-a dus sa munceasca pe acolo...ma indoiesc ca va rezista...[V]

#84
lulu_boches

lulu_boches

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.627 mesaje

Postat 02 iunie 2007 - 15:28

quote:
Originally posted by teo37g

quote:
Originally posted by lulu_boches

quote:
Originally posted by claudela

quote:
Originally posted by teo37g

Ma intreb oare familiile astea castiga ceva bani daca participa la asemenea emisiuni
Dupa parerea mea pe unele chiar le mananca undeva[indecent] cand se inscriu si participa la emisiune , ca doar au tot ce le trebuie acasa
A fost o tipa mai demult ...avea o casa luxoasa , si o familie de invidiat ...si a nimerit la o marlanca cu doi copii si un sotz de 2 bani , care n-au vazut sapun si pasta de dinti in viata lor si mancau terci si paine cu ulei sau untura. Si a mai plecat si cu paduchi de-acolo
Doamne n-as face asa ceva pt nimic in lume ..., sa nu pot dormi pe perna mea ...? [nani]
Fereasca Dzeu[popa]

Gabi - mama lui Andrei de 19 ani si a Dianei Nicol de 8 ani

Da, am vazut si eu emisiunea aia in care saracii copii mancau paine cu ulei, cu unsoare..Mama de schimb i-a dus la un restaurant si ei bietii tot la paine unsa cu ulei au tras...Bietii de ei, chiar mi s-a facut mila![:(]

500 Euro[:D]

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)



e clar...[alcool]

Gabi - mama lui Andrei de 19 ani si a Dianei Nicol de 8 ani

Dar si-au cumparat masina de spalat cu bule ca s-au gindit ei ca daca are bule nu trebuie si apa[spala][:D].Mai aveau si DVD.Pacat de acei copii.Mai era o familie care se spalau cu detergent, sapunul si saponul erau neincepute.sau sa mergi cu hainele sa le speli la riul din sat sa te vada lumea ce harnica esti[bang]...Mare ii gradina [ruga]....Oare duminica ce mai vedem????

Bucuria vine din lucruri marunte...
Liana&Luana(17.09.02)

#85
nma

nma

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.973 mesaje

Postat 03 iunie 2007 - 00:32

la inceput mi-a placut emisiunea. am vazut episodul cu doanma din buc care a mers in maramures. ma tenta sa particip. credeam ca e o experienta frumoasa. mai tarziu mi-am luat gandul. stiu ca sunt si facaturi, dar sa te uiti cu oglinda la wc sa vezi daca e curat.....

nu stiu daca ati vazut faza dar pe mine m-a lasat fara cuvinte.



[gravi]28+ [fetita] [copil]21.07.2003

poze

#86
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 23 iunie 2007 - 18:01

Tocmai am vazut acum o parte din emisiune , cu o tanti de toata jenaaaaa.
E tipa aia care in reclama era aratata spunand ca nu o face bbarbatul familiei de schimb cu ou si cu otet.
In fine , se certau ei aiurea despre cine si cum s-a ras cu "aparatul" lui de ras , cand ce credeti ca spune tanti? "Eu nu ma rad , ca eu nu sunt curca! Am aparatul meu cu care ma epilez".
Si ce credeti ca scoate din punga? Aparatul ei de epilat care de fapt este o lama roz[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

http://pg.photos.yah...devil/my_photos

#87
belutza

belutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.985 mesaje

Postat 24 iunie 2007 - 02:56

[:)][:)][:)].Super tare. Pai ce sa faca femeie. Ea a spus adevarul si a si dovedit.Nu se facea cu aparatul omului.[:)][:)]

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."


#88
Anderra

Anderra

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 172 mesaje

Postat 24 iunie 2007 - 03:00

..da da da si care era un aparat bun bun bunutz de 3 lei noi , nu shtiftu ala de 5 bani pe care tot il flutura nenea ala.. si eu am crezut ca scoate din pungutza cu doi bani cel putin ultimu' racnet de braun silkepil :D
quote:
Originally posted by XIO
Tocmai am vazut acum o parte din emisiune , cu o tanti de toata jenaaaaa.E tipa aia care in reclama era aratata spunand ca nu o face bbarbatul familiei de schimb cu ou si cu otet.In fine , se certau ei aiurea despre cine si cum s-a ras cu "aparatul" lui de ras , cand ce credeti ca spune tanti? "Eu nu ma rad , ca eu nu sunt curca! Am aparatul meu cu care ma epilez".Si ce credeti ca scoate din punga? Aparatul ei de epilat care de fapt este o lama roz[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos
[zana]Anderrusha Nice To Meet You ...Here "Nu e important ce ti se intampla ci cum reactionezi la ceea ce ti se intampla"

#89
larasarit

larasarit

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 564 mesaje

Postat 10 martie 2013 - 12:27

Si eu cred ca ai si ce invata de la emisiune.
Am vazut ca in cele mai multe cazuri marul discordiei e curatenia din casa..si nu neaparat mamica obsedata de curatenie are si dreptate, depinde de caz..
Vad la emisiune o famile super ok si una disfunctionala din varii motive si ma intrebam cine alege familile participante intr-o emisiune, ca tare bine le mai potriveste, pentru scandal[:D]

#90
Anca Wish

Anca Wish

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.497 mesaje

Postat 12 martie 2013 - 17:21

Am urmarit emisiunea asta inca de la inceput si parea printre putinelel ”pe bune”, dar de cateva luni cuplurile si situatiile mi se par artificiale.











[foto]



"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele." - Rabindranath Tagore




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -