Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

Clipe din trairile sufletelor noastre...(10)


296 raspunsuri la acest subiect

#1
brendamitran

brendamitran

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.778 mesaje

Postat 22 august 2006 - 21:38

Continuam aici...... Eh,nu-i asa ca-i super copila? Citeam astazi in ziar ca a fost nemaipomenita atmosfera la concert,un schimb de replici amuzant cu tatal ei,mai tot timpul.....si ca a primit mult jucarii si carti si bomboane de la spectatori.Tare rau imi pare ca n-a fost Diana acasa sa mergem.... Copila mea a venit aseara,intreaga,sanatoasa,frumoasa si parca....un pic mai matura,parca un pic mai detasata,parca un pic mai departe de mine.....Ma gindeam cu disperare:oare incepe virsta cind copila mea incepe sa se rupa de mine? Oare trebuie sa incep sa ma obisnuiesc cu ideea? Ehhhhh....in fine,de luni sint in concediu si o sa stam mai mult impreuna,ba chiar planuim sa fugim 3-4 zile la munte(Alma,linga voi,la Casoca!) Pup pe toata lumea si mai vorbim! Danim......bucura-te de momentele pe care le-ai descris mai sus,savureaza=le,ca uite.....vine o vreme cind..... BRENDA "COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI" http://community.web...er/brendamitran

#2
brendamitran

brendamitran

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.778 mesaje

Postat 23 august 2006 - 10:46

Neatza.....in sfirsit se poate dormi bine noaptea,in sfirsit cica am terminat cu caldurile..... Hai deti la o cafea la racoare! Promit ca va dau si frisca..... Si sa se mai adune si marii absenti:Cati,Marce,Miha,etc...... BRENDA "COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI" http://community.web...er/brendamitran

#3
danim

danim

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 23 august 2006 - 17:35

na, ca pina la urma au ajuns racorile la tine :)

#4
brendamitran

brendamitran

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.778 mesaje

Postat 24 august 2006 - 00:37

Danim,pai fac cinste pt.asta...... ca tare-i bine.... In alta ordine de idei: Bravo Steauaaaaaaa! BRENDA "COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI" http://community.web...er/brendamitran

#5
cati 73

cati 73

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 47 mesaje

Postat 24 august 2006 - 13:46

Salutare! Nu am net la birou, Brenda! In fine, m-am intors din concediu, a fost primul concediu pe care l-am facut in intregime. Cand eram maritata, ma intorceam intotdeauna mai devreme la serviciu... EEEEEEEEE, a fost super! Am fost la mare cu puiul meu, la bunici... sunt multe de povestit, dar deocamdata nu am timp. Am intrat pe calculatorul cuiva si nu pot sta la povesti. Va pup pe toate! Cand se va remedia situatia la mine la birou, o sa citesc tot ce ati mai scris intre timp. Paaaaaaaa!

#6
rilbuc1

rilbuc1

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 154 mesaje

Postat 24 august 2006 - 14:50

Oooooo, lume noua .... Bine ai revenit !

#7
alma

alma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 334 mesaje

Postat 24 august 2006 - 14:57

Ei, lume noua! Bine ai revenit Cati, te asteptam cu povesti.
Brenda, esti microbista? Nu stiam...
Daca te duci la Casoca, sper ca vizitezi si Buzaul, macar cateva ore.
A trecut asa repede saptamana asta, nici n-am simtit. Maine Diana pleaca la tara cu ai mei si o colega, ca altfel n-ar fi vrut sa se duca. Sta doar doua zile si apoi va merge si la colega ei la tara, vreo saptamana. Asa ca o sa fiu singurica, doar eu si animalutele (apropo, cand incepe pisica sa manance singura, ca trebuie sa stau mereu sa-i pregatesc biberonul?).

poze de la mare

poze de la munte

#8
brendamitran

brendamitran

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.778 mesaje

Postat 24 august 2006 - 20:42

Ei Alma,pisica ti-ai luat,belea ti-ai capatat.....uite asa mai crescusi un copil....nush cind incepe sa manince singura....cind ii dai,probabil. Cati,pai asteptam cumintei in banci povestirile.... Simbata ma vad cu Marce si cu Miha,doua tipe taaaaaare ocupate.Asa ca va spun io noutati despre ele,ca lor inca nu le ajunge ziua de 24 de ore(sincer,stiu cum e....) In rest? Toata lumea bine? BRENDA "COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI" http://community.web...er/brendamitran

#9
danim

danim

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 24 august 2006 - 22:14

bine, bine... ieri am fost de i-am comandat tort fii-mi aia mica.(ca simbata face 2 ani). acu tre sa-i iau cadou si nu ma duce mintea la nimic :)

#10
rilbuc1

rilbuc1

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 154 mesaje

Postat 25 august 2006 - 00:12

Dani, bine ca te vazui [:)]. Cine e la rand cu cafeaua?


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -