Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (64)


301 raspunsuri la acest subiect

#31
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 24 iulie 2006 - 11:35

Neatza miresici!
Casa de piatra miresicilor din acest WE! [cheers]
cristinica ati fost foarte mumosi!foarte frumoase pozele!

In sfarsit am reusit si eu sa imi iau hainele de civila![il][il][il]
Sunt mumoase mumoase rau(doar sunt ale mele)![:D]
Am luat si incaltarile pt civila, si papuci pentru schimbat in noapte nunti![hot]ca sigur nu o sa pot sa stau incaltata toata noaptea cu pantofii!
Pantofi pe care nici de data asta nu i-am gasit![bang][bang][bang]
O sa pun maine niste poze cu ele![il]

Am vazut nunta lu' virinel si hormonica pe viu!!!
Nu stiu ce au dat astia la televizor, dar ce aranjamente au avut ...[il][il][il] innebuneai!!!
Si vaporul si pontonul si tot!!!
Superb!! la acest capitol!
Daca au iesit pozele maine le vedem cu toatele!

[pup][pup][pup]



'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

#32
ciciep

ciciep

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 26 mesaje

Postat 24 iulie 2006 - 12:29

Hello!
Iata ca m-am intors si eu de prin luna de miere si taaare bine a fost...si la nunta la fel, cu toate ca a plouat in dimineata aia de am zis ca ajungem cu barca la biserica[:D]...slujba a fost foarte frumoasa, fara "infloriturile" obisnuite, nu ne-au pacalit cu piscotul, au fost seriosi, nu ne-au pus sa pupam toate icoanele si nu mi-au spus ca "femeia sa asculte de barbat"[:D]...si ce bine m-a simtit!! iata si niste poze:
http://pg.photos.yah...p2004/my_photos

Miresica de 1 al lui Cuptor

#33
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 24 iulie 2006 - 12:48

Bine ai venit ciciep!
Casa de piatra si numai bucurii!
Foarte frumoase pozele!
Ati fost niste scumpi!

[pup]

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

#34
Giova

Giova

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.059 mesaje

Postat 24 iulie 2006 - 13:34

Neatza!!!
Krelia cand am zis nunta de 10 stele,[iartama], ma refeream la aranjamente, caci muzica de toata jena, rochia aia mov la fel.Nu am vazut tortul, si chiar vroaim sa-l vad, cum arata unul cu 7 etaje.
Oricum decorul m-a incantat, ca si pe voi de altfel.
Merita nunta aia 200.000 euroi?[wow]
Ginutza cum ai vazut nunta live? da mai multe amanunte nu ne lasa asa.

Gio[mamica] si [copil]Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

#35
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 24 iulie 2006 - 13:42

Sambata am fost la Snagov la plaja, in complexul celor de MEI si ca locatie sunt gard in gard cu casa columbistilor!

Am vazut nunta de dimineatza de la ora 10.30 pana pe la 7.30 ceva de genul asta!
I-am vazut pe amandoi, le-am facut si poze!
Am vazut si aranjamentele si vaporul si invitatii si ce sa va mai zic, am vazut aproape tot!
AAAA si mesele le-am vazut!Foarte misto!
O sa pun si pozele maine!Sa vad si eu ce a iesit!

'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

#36
Rexanne

Rexanne
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 24 iulie 2006 - 15:42

Mai fetele...vad ca dezbateti sobiectu' Irinel cu nevestica...Mie nu mi-a placut acest eveniment...ca nunta nu ii pot spune, ca la mine, in lumea oamenilor obisnuiti, nunta are cu totul alta semnificatie decat a-mi etala toalele... El a fost ca un penguin, iar ea ca o mica ...gloaba. Mi-a placut voalul, da' nu mi-a placut rochia...la cele doua sute de miisoare de euroi, putea sa adaoge 5 miisoare si sa isi ia o rochie Ellie Saab de murea lumea...Da ' deh, gusturile nu se discuta... Intr-adevar, florile au fost multe si superbe, si aranjamentele la fel...Dar atat. A fost o nunta de fite din high life, iar chestia cu testul de sarcina mi s-a parut chiar de prost gust. Dicstractie nema, veselie nema, muzica nema...pai ce mai nene, asta-i nunta?? In alta ordine de idei, felicitari miresicilor din vechendu' trecut, care sunt sigura ca avura o nunta mai vie decat a columbenilor!!!! Hai va bub!!!

#37
cri.

cri.

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 24 iulie 2006 - 16:07

Ginutza, se intampla sa ai o poza cu lumanarile? Chiar as vrea sa le vad...am vazut ceva intr-un ziar dar era doar o frantura de lumanare si nu se vedea cu totu'.....si cred ca sunt in genul cum le vreau eu si n-am vazut nici o poza ca sa-mi fac o idee. Pliiiiiizzzz!!![pup][flo]

Don't worry, be happy!
Nunta noastra



#38
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 24 iulie 2006 - 16:07

Rexanne nici noua nu ne-a placut nunta![flo]
Noi vb de ceea ce ne-a placut, in speta aranjamentele, adica exact ceea ce ti-a placut si tie![:D]
Restul am vazut si stim ca a fost varza![xx(]
Si intra-devar in lumea oamenilor de rand nunta are cu totul si cu totul alta semnificatie![il][amoras][bis]
Pup la fata si sper sa o zi cat mai racoroasa!
[pup][pup][pup]


'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'

Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!

#39
lid

lid
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 24 iulie 2006 - 16:09

Buna fetelor, nu am mai intrat de multicel dar de citit citesc! sunt la curent cu toate barfele! Elyanne da ai avut dreptate, am cantat si noi la "nunta secolului" cum spune lumea. Noi am cantat dimineata pe ponton la cununia civila. si pot sa va povestesc pt ca nu am semnat nici un contract de confidentialitate kreliutz[cool]. Ce sa va spun, poate ca nu o sa va vina sa credeti dar la cea mai scumpa nunta noi am cantat pe GRATIS!!! Adica tipa care a orgasnizat nunta ne-a rugat si nu am putut sa refuzam ca am zis sa nu stricam colaborarea cu ea. Dar cred ca am fost singurele fraiere care au facut asta. Am facut si niste poze si o sa le pun daca vreti diseara, ca aparatul este la iubitul meu viitor sot[il]. Noi mare lucru nu am vazut pentru ca eram mai in spate si cantam, rochia chiar abia am zarit-o putin, aranjamentele intr-adevar erau superbe am facut si poze poate ma inspir si eu....dar la o scara mult mai mica.....invitati cu fitze, barbatii fumau toti trabuc, casa este dementiala, va pun poze sa o vedeti cu piscina jumatate afara si jumatate in casa....ca sa va zic.....mai mai ca iti vine sa o intelegi pe "moni". Noi pe la 12 am plecat si dupa aceea nu am mai putut urmari nici la televizor pt ca am plecat la o alta nunta la Mogosoaia, mult mai restransa dar acesti au avut bani sa ne plateasca!!! Mama mi-a povestit ca nu a impresionat-o nici pe ea rochia mai deloc. Anyway se vedea clar ca e o nunta fastuasa una dintre cele mai aranjate nunti la care am participat noi. In alta ordine de idei, mai avem si noi putin pana la nunta noastra, acum impartim ultimele invitatii, asteptam confirmarile, cununia civila va fi pe 26 august si mi-am luat si rochitza o sa va pun poze, este tot alba lunga un fel de a doua rochie de mireasa doar ca e mulata, si o sa am si palarie!!!! Va pun poza promit. Sper ca nu v-am plictisit cu toata povestirea mea. Va pup si va urez Casa de piatra! tuturor miresicilor si spor la pregatiri http://community.web...m/user/alidutza www.alidaandadi.myevent.com

#40
ginutza2002

ginutza2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 138 mesaje

Postat 24 iulie 2006 - 16:13

quote:
Originally posted by cri.
Ginutza, se intampla sa ai o poza cu lumanarile? Chiar as vrea sa le vad...am vazut ceva intr-un ziar dar era doar o frantura de lumanare si nu se vedea cu totu'.....si cred ca sunt in genul cum le vreau eu si n-am vazut nici o poza ca sa-mi fac o idee. Pliiiiiizzzz!!![pup][flo]Don't worry, be happy!Nunta noastra
din cate stiu eu cumnata mea a facut niste poze, dar nu stiu dc erau si lumanarile!oricum maine pun pozele si ne uitam sa vedem ce si cum!Oricum pe vapor si in salupa nu s-au urcat cu lumanarile,sau cel putin io nu i-am vazut![pup]'Ubita si 'Ubitu' & 'Una alta pentru nunta'Cum apa totdeauna in apa se scurge, zilele mele in ale tale vor curge!


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -