Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (64)


301 raspunsuri la acest subiect

#21
ralu_trancu

ralu_trancu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 17 mesaje

Postat 23 iulie 2006 - 11:24

a ramas in noaptea nuntii?

Poze nunta

#22
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 23 iulie 2006 - 12:28

ce 10 stele frate...ca mi-e nu-mi placu nimic..in afara aranjamentelor [:D] (care, fiind..de unde fiind [:I]..cred ca fura o gramada...)

nunta columbenilor insarcinati = [xx(][xx(][xx(]
m-asteptam sa fie cu totul altfel.....si rokia aia mov [alcool].....pana pe la ora 2...nimic spectaculos....bleah ....

muzica = 0 barat!!!

voua v-a placut? ca atunci...oi fi io defecta...[help]



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"


#23
Pisik06

Pisik06

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.004 mesaje

Postat 23 iulie 2006 - 14:09

Andreea trens, multumesc mult; din pacate nu it pot da PM Krelia, nu esti defecta, in afara de decoratiile ca in povesi, mie mi s-a parut o nunta plictisitoare, cu batu-n fund; ce naiba nunta e aia, sa stai la masa, pe muzica ambientala? nu tu o hora, un dans, hai nu populare ca poate nu agreaza, dar parca nici asa sa nu respecti tu nici o traditie;pana la urma suntem romani, chiar si cei din TOP 10 miliardari; Nu stiu, eu am atipit la TV si ma mai trezeam; pana pe la 2:30 cand m-am dus eu in pt nu s-a intamplat nimic, stateau ca adormitii la mese, cu mancarea lor de fitze in farfurie, pe muzica ambientala; bleah!

#24
andreea_trend

andreea_trend

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 447 mesaje

Postat 23 iulie 2006 - 15:46

Ti-am trimis nr. pe mail.Sper sa-l primesti.
quote:
Originally posted by Pisik06
Andreea, multumesc mult; din pacate nu it pot da PM
Nunta noastraNu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer!

#25
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 23 iulie 2006 - 17:48

Salut, fetelor.
Eu nu i-am vazut decat la stiri pe Columbeni, ca inca nu am cablu tv. Asa ca i-am vazut la Pro Tv. M-a mirat sa vad "mireasa" in fustitza scurta de blugi [xx(] si tricou alb (chiar daca avea strasuri). Parca era la plaja, intr-o zi oarecare...
Cununia religioasa se incheiase si pana la ora 20.30-21.00 mai era destul timp.....asa ca si-a stricat cocul si s-a facut "comoda" [:D]

Siiii.... cum adika e gravidaaaaaaaaaaaa?

Cristina, frumoase poze. [olala] Frumoasa si rochitza ta dar si tu[:D]. Ati avut parte de vreme frumoasa ieri. [flo]

Eu mi-am luat liber de la serv sapt asta, acasa nu am nici net (pe langa ca, asa cum ziceam, nu am cablu tv [:D]), asdar nu stiu exact daca voi ajunge zilnic la net, dar voi incerca.

Hai, va pup si pls... tzinetzi pumnii ca mi-a inceput numaratoarea inversa.... [pup] Am dat comanda la buchete, la lumanari, cocarde din flori naturale... si la tort... Bine ca am scapat si de grijile acestea...

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca



#26
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 23 iulie 2006 - 17:54

quote:
Originally posted by iulianama
ELara vezi ca urmam noi si Nana motoc

poze



Uppssssssssss
Seeeeriiiooooooos???
Bine ca mi-ai amintit ca uitasem [:D] [pup]

Uffff Nervi tari iti doresc. Si tzie, si Nanei si colegelor nostre de zi da' si mie... [:D]
Azi noapte visam ca ma cununam civil si imi cazusera ambele tocuri [bang]de la dragalashii mei pantofiori rosii [:D].
Si era asa o jaaleeeeeeeeeeee pe mine, fetelooooor, [q] ca [nu?] va puteti imagina !!! [:D]



"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca



#27
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 23 iulie 2006 - 19:22

phiu'...hai ca m-am linistit!serios..ma gandeam ca n-oi avea eu gusturi....dar...vorba ta..aranjamentele au facut totul..si..faza cu muzica ambientala...deh..gusturile lu' taica virinel [:D]...normal ca nu dansa nimeni...ce sa mai vb de hore..grecesti, latino...
quote:
Originally posted by Pisik06
Krelia, nu esti defecta, in afara de decoratiile ca in povesi, mie mi s-a parut o nunta plictisitoare, cu batu-n fund; ce naiba nunta e aia, sa stai la masa, pe muzica ambientala? nu tu o hora, un dans, hai nu populare ca poate nu agreaza, dar parca nici asa sa nu respecti tu nici o traditie;pana la urma suntem romani, chiar si cei din TOP 10 miliardari; Nu stiu, eu am atipit la TV si ma mai trezeam; pana pe la 2:30 cand m-am dus eu in pt nu s-a intamplat nimic, stateau ca adormitii la mese, cu mancarea lor de fitze in farfurie, pe muzica ambientala; bleah!

No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"


#28
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 23 iulie 2006 - 19:26

asta cand era? inainte de petrecere si dupa cununia civila? sau era una din cele 3 tinute in care avea de gand sa se skimbe???[alcool]
quote:
Originally posted by elara
M-a mirat sa vad "mireasa" in fustitza scurta de blugi [xx(] si tricou alb (chiar daca avea strasuri). Parca era la plaja, intr-o zi oarecare...
da mah, a aratat o secventa din casa, mai veche, pesemne de cand faceau filmuletul magic la emisiunea cu pricina...si a dat secventa de fata cu toti invitatii - cica au anuntat intr-un mod original ca asteapta un copil.....io-s curioasa ce-o sa fie si cu cine o semana [:-)))]...ca...dk e baiat, poate o mosteneste pe ma-as si il mai intrece putin (la ianltime) si pe ta-su [:D][:-)))]
quote:
Siiii.... cum adika e gravidaaaaaaaaaaaa?

No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"


#29
elara

elara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.594 mesaje

Postat 23 iulie 2006 - 20:11

Era dupa ambele cununii.... Si dadea ea un interviu la Pro Tv si zicea ca avre 4 rochii da' nu stie daca le va imbraca pe toate.... [:D]
quote:
Originally posted by krelia
asta cand era? inainte de petrecere si dupa cununia civila? sau era una din cele 3 tinute in care avea de gand sa se skimbe???[alcool]
quote:
Originally posted by elara
M-a mirat sa vad "mireasa" in fustitza scurta de blugi [xx(] si tricou alb (chiar daca avea strasuri). Parca era la plaja, intr-o zi oarecare...

No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Nunta noastra: 29 iulie 2006cumparaturi pentru nunta"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."Seneca

#30
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 23 iulie 2006 - 21:09

am vazut iar spicuiri la stiri....si am vazut si tortu'...inca un "element" care mi-a placut [:I]
quote:
Originally posted by elara
Era dupa ambele cununii.... Si dadea ea un interviu la Pro Tv si zicea ca avre 4 rochii da' nu stie daca le va imbraca pe toate.... [:D]

No more kinky stuff! Soon to be a married woman!
[baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"



Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Frățiorul

    Denisa1996
    - Astăzi, 07:04

  • Cum a fost testul de toleranță la glucoză?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 00:45

  • Pregatiri

    Julix94
    - Ieri, 22:25

  • Burtica rotunda

    Roxana3001
    - Ieri, 18:47

  • Ecooo

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 17:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -