Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

Copilasi din 2002 (27)


294 raspunsuri la acest subiect

#271
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 23 septembrie 2006 - 04:54

nadina asteptam pozele.. si ma bucur mult ca Domnisoara Carina a avut o zi de nastere frumoasa cu petrecere [pup]

Eu anu asta ii tin ziua la gradi si gata .. scam de deranj si de pitici in capu meu [:D]



September 22, 2006, poze recente cu julian.. a data mania pozelor in maine [:D]... vizionare placuta





Nicole mami lui Julian

[foto]1, 2, 3, 4, 5, 6, 7


Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.

- Plato


#272
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 23 septembrie 2006 - 04:57

Lucia, ce mai faceti voi.. Liviu e bine sanatos.. unde umbli de nu mai sc nimic.. ai mai vb cu Nina?

Sinzi unde esti.. ce mai face David.. cum se mai simnte?

crig si tu ai disparut... ce mai face Mariuca





Nicole mami lui Julian

[foto]1, 2, 3, 4, 5, 6, 7


Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.

- Plato


#273
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 24 septembrie 2006 - 02:05

unde sunteti fetelor?



Sanatate si numai bine [flo]


Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!

Tine aripioara asta, voinice


Nicole mami lui Julian

[foto]1, 2, 3, 4, 5, 6, 7


Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

#274
sinzi_ana

sinzi_ana

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.198 mesaje

Postat 24 septembrie 2006 - 06:13

Noi am tot fost ocupati...La gradi merge din ce in ce mai bine...educatoarele mereu mi-l lauda...ba chiar 2 zile la rand a si dormit (cica l-au aplaudat toate!!!)Nadina, nici David nu prea povesteste de la gradi...dar il aud cand vorbeste de unul singur...si ma amuz pe cinste!!!!Gabb, e tare frumos J!!!! Ultimile poze sunt super!!!!Katty, sanatate lui Andrei!!! Poate e o febra de la oboseala...Nicoleta drum bun si distractie placuta!!! Poate ne pui si ceva poze de la bunici...Elena, cum a fost la petrecere??? Cu amorezii???David e cam singur aici si imi e asa mila de el...ii lipsesc tare mult prietenii de acasa...Azi am fost la inot...si suntem tare mandri de el ca a evoluat la etapa a 3-a: inotul pe burta...stilul broasca...Prima etapa era sa stea in pluta (a dovedit-o)A doua era sa sara de pe marginea piscinei (la apa adanca), sa iasa la suprafata, sa se redreseze singur in pluta si sa inoate in pluta pana la marginea piscinei pe marginea careia sa se ridice (asta este de fapt primul lucru pe care trebuie sa il stie: supravietuirea) si azi am absolvit si etapa asta...de marti trecem la inot propriu zis!!!!Cred ca atunci cand face 4 ani il dam la inot de performanta ca se lipeste de el1!!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput
Sinzi, Radu si David[avion] bomba pisaloaga[cool] :
varsta, poze, D-ale lui David

#275
sinzi_ana

sinzi_ana

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.198 mesaje

Postat 24 septembrie 2006 - 06:14

http://family.websho...7737923fGFWLlam pus si noi ceva poze noi

Fiecare dimineata e un nou inceput
Sinzi, Radu si David[avion] bomba pisaloaga[cool] :
varsta, poze, D-ale lui David

#276
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 25 septembrie 2006 - 02:17

sinzi am vazut si eu pozele, super scumpic este David.. felicitari pt lectiile de innot, noi ne oprim cu innotul pana la anu pt ca nu gasesc bazin inchis si afara s-a racit...



nadina nici Julian nu imi povesteste despre gradinita, imi spune ca in fiecare zi a mancat si a desenat un foc si s-a jucat in park.. atat .. daca il iau la intrebari cu amanuntul imi zice sa tac [:D]



nicoleta drum bun la bunici si asteptam poze recente



Noi ne-am plictisit sambata si dumnica, tati a trebuit sa lucreze, prieteni au fost fiecare cu planuri din avans facutem ne-am plimbat putin cu bicicleta si eu una am vizat la ziua cand voi avea masina sa ma deplasez sa nu ma mai plictisesc singura aici in casa.







Sanatate si numai bine [flo]


Pentru Barbye - una dintre noi! Trebuie sa ajuti!

Tine aripioara asta, voinice


Nicole mami lui Julian

[foto]1, 2, 3, 4, 5, 6, 7


Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

#277
light

light

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.465 mesaje

Postat 25 septembrie 2006 - 12:48

Salutari de la Nina.
Cristina e bine, medicul a spus ca poate incepe sa manance ceva mai mult ca pana acum dar intre timp creste si doza de insulina. In rest e foarte bine si ii place acolo la Buzias, au noroc de vreme buna si aer curat.
Se vor intoarce sambata, si poate marti va putea Nina sa ne mai scrie.

Sinzi am vazut pozele voastre, vad ca aveti si intreprinzatori pe acolo din tara lui Dracula [:D].
Super chestia aia tren table a lui David, se uita si Liviu si intreba unde e David, credea ca e intr-un magazin sau la gradi. Si a fost tare mirat sa ii spun ca acasa. Ma intreba ce marca e masina da habar n-am.[:D]


fara drept de semnatura

#278
katty

katty

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.321 mesaje

Postat 25 septembrie 2006 - 14:34

Va salut si eu!

Multumesc ptr. urari! Andrei si-a revenit repede de tot, seara nu mai avea nimic!

Nadina, la multi ani si pentru tine! Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai parte numai de realizari!

Sanzi, super train table-ul lui David!

Nicole, tu poti sa-l faci pe Julian fotomodel, asa de frumos sta la pozat!!

Lucia, multumim ptr. vestile despre Nina. Sa o pupi din partea noastra si sa-i zici Sedere placuta in continuare la Buzias!

Sper ca si voi sunteti OK!!



Catalina & Robert-Andrei (4 ani)

Poze aici



varsta lui Andrei [bicla]

#279
Nicoleta

Nicoleta

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.073 mesaje

Postat 25 septembrie 2006 - 14:49

Mai, scrisesem un mesaj si pana sa il trimit...
Noi suntem bine, Stefan mai tuseste putin... a fost bine la Bacau (am facut vreo 500 km intr-un week-end, pe drumuri de Romania...), a vazut closca (nu vazuse decat in carti), s-a jucat cu o rama... Bleah!
A fost la o strabunica pe care nu o vazuse niciodata... Poze nu avem ca am uitat aparatul la Bv. Dar pun altele mai recente cum am timp...
Sinzi, felicitari pentru performantele la inot. Ma gandeam...cate camere aveti de ati pus ditamai masa pentru trenuri (va ocupa destul dintr-o camera, nu?)? Dar cand exista pasiuni...faci orice, nu?
Am vazut pozele cu Julian, foarte dragute.
Si Stefan, ca si Carina, inventeaza cand nu are chef sa povesteasca de pe la gradi... Sau o fi incurcand zilele?!
A incepu sa folosesca "Pe cuvantul meu!" cand vrea sa fie crezut si luat in seama, de te buseste rasul la cat deserios e!
Sanatate, si noi mai avem de tras cu tusea.
Nicoleta

#280
Nicoleta

Nicoleta

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.073 mesaje

Postat 25 septembrie 2006 - 14:51

Uite si raspunsul celalalt...
Servus.
Ne-am intors din calatorie, Stefan a fost incantat, la venire isi pierduse putin interesul... Dar am fost la strabunica din partea mamei lui Adrian, a vazut acolo o closca (prima data!) si a fost foarte impresionat de felul in care isi strasese puisorii sub ea, ca le era frig... Apoi unul dintre pui nu fusese atent si ramasese pe langa noi, closca era in gradina...si puiul piuia disperat... I-am zis ca asa patesc puii care nu stau pe langa mamica lor! :))
Apoi la gradina la bunici a gasit o rama pe care o purta in maini peste tot, ba i-a dat chiar graunte sa manance!:)))
Poze nu avem fiindca am uitat aparatul acasa, dar incerc sa pun poze mai noi, de la deschiderea anului scolar.
Sinzi felicitari pentru performantele la inot. Vrem si noi, dar Brasovul este slabut la capitolul asta (nici piscine curate, nici antrenori cu rabdare...). Mai vedem la nul ce va fi, vor sa redeschida un complex sub Tampa...
Nadina, si pe mine ma mai minte Stefan in legatura cu gradi.


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -