Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Oportunitati de munca la domiciliu (5)


158 raspunsuri la acest subiect

#151
neti_neti

neti_neti
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 08 decembrie 2012 - 16:22

buna fetelor!
xxxxwoman, revin si eu cu rugamintea de a ma trece pe lista ta, pentru situatiile in care vei mai avea nevoie de colaboratori.
nu stiu cum sa iti trimit mesaj privat.
multumesc!

o zi placuta tuturor!

T

#152
liliac2007

liliac2007
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 11 decembrie 2012 - 16:53

Buna xxxwoman!
Sper ca nu ai uitat de mine in legatura cu colaborarea la un nou proiect.
De luni intru in concediu si ma mai duc pe 27 si pe 28 (cateva ore) la servici. O sa pot sa lucrez mai mult de 6 ore pe zi si as putea sa te ajut sa-l termini pana pe 31 decembrie.
Mi-ar prinde bine niste banuti de sarbatori.

Ti-am trimis si eu PM mai demult, dar nu am reusit si am renuntat. Nici pe mess nu am putut sa-ti scriu. Nu inteleg de ce.

Multumesc!
Te pup! [flo]

#153
xxxwoman

xxxwoman

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 301 mesaje

Postat 11 decembrie 2012 - 23:02

Fetelor, va am in vedere... Predam probabil vineri prima tura si mai ramane ceva de lucru...

Liliac, banii nu sunt foarte multi si vin dupa fiecare set in parte, nu stiu daca neaparat te pot ajuta pana in sarbatori. Eu propun sa ne auzim undeva vineri - sambata... (nu stiu cum ca nici eu nu am optiune de send PM... dar daca tu zici ca ai messul meu, mai insista....n-am avut probleme pana acu).

V-am zis, nu e un proiect greu dar nici usor, si mi-e frica sa adaug multi oameni noi pentru ca e mai greu sa ai ca prim contact un proiect in care ai 10 % adrese de india, 20 % de mexic, brazilia, chile, australia, venezuela, etc etc... Sa nu ajungem sa reluam foarte mult... asta e toata ideea.

Ma rog, la ultimul update de soft de colectare am optiunea sa bag proiect de test.. asta daca iti risti o zi sau doua doar sa vezi despre ce e vorba. Adica eu iti dau un set de 100 de intrari deja lucrate de mine, doar ca sa te verific si sa te pun face to face cu diferite situatii ce pot aparea... Imi spui daca consideri ca putem merge pe un set de test inainte de toate (nu ca mor eu dar e mai usor sa-ti selectez direct din lucrate diverse adrese, asa vezi modelele si tot). Tu practic le vezi ca in proiect, colectezi datele si la final comparam si discutam pe de ce-uri...

Cum considerati...


#154
A_Iulia

A_Iulia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.524 mesaje

Postat 11 decembrie 2012 - 23:09

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
M-a intristat anuntul asta... E un exemplu clar al exploatarii omului de catre om...Need experienced Hindi speaking translators for a project of 10,000 words. Bid only if you can work for below $2 for per 500 words.The job requires a meaning ful sensible translation instead of a word to word translation.Payment will be made immediately provided the work done is 100% complete. Din putin se face mult - ajutor umanitar!Lucrusoare de vanzare...In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.
Poate ca pentru cineva care este bi-lingual (si nu trebuie sa se verifice in vreun dictionar) este acceptabil. Daca mai are si dexteritate la scris, o fi floare la ureche. Nu ai de unde sa stii. Pana la urma concurezi cu multi pentru care engleza este o a doua limba materna, nu e simplu deloc.

#155
liliac2007

liliac2007
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 12 decembrie 2012 - 21:10

Buna!
Am crezut ca stiu ID-ul tau de mess, dar am crezut prost.
O sa-ti scriu mai multe intr-un PM, daca il activezi. Trebuie sa intri la mesaje private din meniul din stanga, apoi in dreapta ai inbox, outbox...., options. Intri pe options si activezi PM.
Sau iti scriu pe forum ID-ul meu de mess. Oricum, sunt de acord cu setul de test.


#156
xxxwoman

xxxwoman

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 301 mesaje

Postat 12 decembrie 2012 - 23:58

eu am activat PM-ul...asa am discutat cu restul fetelor...

#157
neti_neti

neti_neti
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 14 decembrie 2012 - 17:24

buna fetelor!

xxxwoman, si eu as vrea sa incerc setul de teste, daca esti de acord.
incerc sa trimit pm si poate ai timp la sfarsitul saptamanii sa discutam

am editat ca sa spun ca nu pot sa iti trimit pm, dar cred ca problema este la mine...nu era necesar un numar minim de mesaje pentru a putea trimite pm?
T

#158
xxxwoman

xxxwoman

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 301 mesaje

Postat 15 decembrie 2012 - 08:45

Ba da, 10 cred....

Maine (duminica) sau in seara asta (dar nu bag mana in foc) iti trimit eu pm si discutam apoi pe mess... Azi avem retakeuri si prima predare si-s prinsa.

Gata. Aici ne suspendam pana in ianuarie cand vom preda integral. Va fi si un proiect nou dar nu am detalii si pana nu testez eu nu discut cu nimeni despre...

#159
neti_neti

neti_neti
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 15 decembrie 2012 - 23:02

10 mesaje, deci. stiam eu ceva

in regula, astept.
spor la predat!

T


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -