Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cum l-ati cunoscut pe marele "el" ?


82 raspunsuri la acest subiect

#11
Elenalove27

Elenalove27

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 10 noiembrie 2004 - 05:14

Pe chat [il]

Povestea lui Alvaro-Daniel[ruga]
web1-web2-web3-
Halloween[biz]




#12
janib

janib

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 10 noiembrie 2004 - 09:18

Intr-o zi de 29 februarie la mine la servici . Venise sa dea un fax. jb

#13
ver@

ver@
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 10 noiembrie 2004 - 10:19

Ne-am cunoscut la un "Sf.Nicolae",anul acesta se fac 7 ani. Eu venisem "singura",el,cred eu,la agatat....vorba vine.De fapt il placea o colega de-a mea de clasa,iar colegul cu care venise la adus pt.ea,dar m-a cunoscut pe mine si...."ne-am vazut,ne-am placut,ce ramane de facut?"Dupa 3 ani ne-am casatorit,dupa alti 3 l-am facut pe Vladutz....si suntem f. fericitzi.Ne amuzam cand ne gandim cum ne-am cunoscut,mai ales ca in seara cu "Sf.N" am facut o poza in care am pus mana pe umarul lui si cand ne uitam la poza ii spun "vezi,am pus eu mana pe tine!"[amoras] VERA si VLADUTZ(11 luni) http://community.web...m/user/vgv_vera

#14
danielac

danielac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.498 mesaje

Postat 10 noiembrie 2004 - 13:30

eu l-am cunoscut cand am venit la liceu ca profesor, sa predau. el era profesor acolo, suplinitor la limba engleza. am fost impreuna la balul bobocilor si apoi am stat de vorba intr-un bar pana dimineata, a doua zi parca ne cunosteam decand lumea...

[*] Dana si Diana-Maria [*] http://www.babiesonl...abies/f/fatamea
http://www.desprecop...id=201&cid=1072
paginuta personala:
http://www.desprecop...ckname=danielac

#15
Ramonika

Ramonika

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.482 mesaje

Postat 10 noiembrie 2004 - 14:49

Cum l-am cunoscut? Hmmmm… era de revelion 1997/1998. El venise cu niste vecini de bloc la o vecina de-a mea. Vecina mea e mai mica cu 3 ani ca mine si cand m-a invitat, am zis ca nu merg cu copiii la revelion, insa m-am dus, ca nu aveam alte planuri… Asa ca bine am facut, ca l-am cunoscut acolo…

#16
acs

acs

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 708 mesaje

Postat 10 noiembrie 2004 - 15:15

In aceeasi clasa la liceu

#17
HelleneC

HelleneC

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 798 mesaje

Postat 10 noiembrie 2004 - 21:09

[bang]nu pot fi originala deloc! tot internetul, bata-l vina, ca asa mi-am cunoscut "huzbandul"[il]La noi a fost haois de tot, ca m-am inscris pe un site de matrimoniale, el m-a reperat, mi-a trimis mesaje, ca si altii de altfel, si cand sa trimit poze nu am vrut sa ii trimit, ca era din oras cu mine si am zis ca nu se face: eram o persoana destul de cunoscuta si, doamne fereste, sa nu fie vreo farsa! Si din greseala i-am trimis pozele, dupa care ne-am corespondat noi inca vreo zi doua, apoi ne-am intalnit! Faza secolului e ca fosta lui sotie provine din aceeasi localitate cu mine si mama acesteia a fost colega de serviciu cu mama mea[bang]. Mica e lumea asta! Au aparut ulterior discutii, intrigi, inventii... insa noi ne-am vazut de ale noastre, dupa 6 luni ne-am casatorit, dupa inca un an l-am avut pe [copil]George, si acum ne straduim sa ne fie bine (desi mai sunt hopuri)! [;)]Asta e povestea!

#18
Bubbles

Bubbles

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 148 mesaje

Postat 10 noiembrie 2004 - 23:47

Am fost colegi o vreme, locuiam in aceeasi zona a orasului, apoi la un chef [:I] s-a intamplat sa remarcam de ce ne era asa de bine impreuna. De atunci au trecut ani multi si frumosi, suntem tot mai fericiti [olala], si speram sa apara un [copil] curand, iar apoi sa ne prinda niste adanci batraneti, alaturi de nepotei [si-eu]. Destul de banal inceputul, dar ce-a urmat, imi da fiori (de placere) de cate ori ma gandesc. [:)] Bianca

#19
geanica

geanica
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 17:36

La Vama Veche ,intr-o terasa cu bere multa si veselie... eu urcata pe o masa, el pe jos...uitandu-se la mine... Geanina si bebe Luca Andrei http://community.web...user/lucaandrei

#20
kkk

kkk

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 25 mesaje

Postat 12 noiembrie 2004 - 10:14

Noi ne-am cunoscut de Craciun, a venit la o mica petrecere data de mine..Cand nu sunt foarte suparata pe el consider ca este cadoul meu de CRaciun[pegeam]...Cel mai frumos cadou de pana acum.Sper sa mai primesc unul foarte deosebit[bibe]


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -