Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 9 voturi

Tineri, frumosi si cu sex-appeal (chapter 6)


295 raspunsuri la acest subiect

#291
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 14 august 2006 - 21:41

nu stiu ce sa zic[q].poate i-am pus.o sa o mai pazesc poate isi revine totusi.

Him plimbare placuta si de la mine [:D]



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#292
nuschu

nuschu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 316 mesaje

Postat 14 august 2006 - 22:21

Multumesc mult, fetele, pentru urari, m-ati emotionat [:)] si induiosat [8)] si va [pup] pe toate si pe fiecare in parte !

De petrecut, nu m-am petrecut prea tare, insa am mers cu niste prietene la Timisul de Sus, am stat pe iarba si ne-am carat cand ne-am trezit cu o lacusta langa noi [:D]. A fost un fel de mini-picnic si - sper eu - un "avans" pentru mersul meu la munte (tot fac planuri, sper sa se lege ceva). Am primit cadouri si urari, m-am bucurat ca m-au sunat si prieteni vechi si mai noi. A fost bine si frumos si m-as fi bucurat sa petrec si alaturi de voi. Pana atunci, un [pahar] si [papica] si [alcool] si [bum] virtual [:)].

Si, cadoul de care sunt cel mai incantata e o OITZA fff dragalasa [il][il] pe care mi-am luat-o eu de ziua mea. Cum imi recuperez camera, ii fac o poza si o pun aici. E delicioasa (Lou, o putem imparti, ca iti placuse si tie cea din poza [:)]).

N-am mai fost pe netski pt ca sambata a fost o zi nasoala (psihic [:(]), ieri am ajuns acasa tarziu si terminata dupa plimbare, iar la serviciu nu am net, nici retea, asa ca voi avea ceva zile libere, in alternanta cu colega mea [:D], pana ne vine switch-ul. Pacat ca nu am cum sa ma sincronizez cu prieteni sa mergem la munte. Insa macar e mai relax'.

Ana2, imi pare bine sa te revad. Abia asteptam povesti si poze. Vreau si eu la Sambata de Sus, poate dau o fuga in w/e.

Ana1, pacat ca te certi cu ai tai, mai ales cu sora [:(]. Dar, desi nu e o consolare, se intampla asa peste tot. Si cand nu te intelegi cu ai tai, tb numai sa incerci sa te protejezi cum poti mai bine (sa faci cum crezi tu, fara sa le mai dai socoteala) [flo].

Lou, spor la mutari. Si mie imi place mult ideea de a decora o casa (poate ma mobilizez si incep si eu sa caut una [:)]). Am vazut asa niste chestii faine si interesante la un magazin de profil la Plaza...

Pisi, sunteti o [comoara] de familie [:)].

Ma bucur sa vad ca intra toata lumea. Distractie placuta, Him, in continuare [;)].

Ma duc sa mai bantui si revin [:)]


************

#293
louisea

louisea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.555 mesaje

Postat 14 august 2006 - 23:02

Nuschu [cheers] sa ne traiesti [pup]

Ce super de oita [bis] is de acord s-o impartim [^] sa o mangai si pt mine [:)]

Poate o aduci si in vacanta la mine [;)] (cu tine cu tot)


#294
nuschu

nuschu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 316 mesaje

Postat 15 august 2006 - 00:52

Sigur ca da, Lou, impartim si pun pe agenda "vacanta cu Oitza (inca nu are nume, dar cautam) la Lou" [:)].

[Hm, nu stiu daca am zis ceva de raspunsul tau pt facultate, dar zic acum: you "ruuuulz" [:D], esti tare dibace, cum s-ar zice, i-ai adus din condei; asa le trebuie !!].

Pana atunci, noapte buna .

PS Am uitat sa va spun ca ieri a fost o dupa-amiaza superba la munte, cobora soarele si crestele explodasera de lumina, insa poalele erau in intuneric... era un contrast bizar si foarte emotionant, aproape fara culori, cu fascicole de lumina printre arbori... Pacat ca temporar nu am camera foto [bang].

Edit pt PS 2: cadou de ziua mea, ieri am facut un mic accident. Masina era de la firma unui prieten, nu a mea, dar e prima data in 6 ani cand mi se intampla. A fost usor si fara probleme, fara urlete, desi a fost vina mea. Auzi idee de cadou aniversar [alcool]!

************


#295
ana_maria222

ana_maria222

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.803 mesaje

Postat 15 august 2006 - 01:16

Continuati aici fetilii mele!!!



Capitolul 7



Pozeeee



Mancarica








Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -