Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dr.Iosup sau dr.Adrian Pop la eco 3D?Care din ei?


16 raspunsuri la acest subiect

#11
tuti

tuti
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 30 septembrie 2004 - 14:25

Fetelor, ..dar de DR HERGHELEGIU ati auzit? Este un echografist extraordinar! Incercati-l la spitalul Polizu, iar pentru 4D la SANADOR. Au echograful cel mai performant din Romania (ianuarie 2004). Programarile se fac pe termen lung, dar cred ca merita. Eu voi merge luna viitoare acolo. Si Pop e foarte bun (am auzit), dar dupa acel infarct nu mai lucreaza ca inainte si se intra f. greu la el. Multa bafta, Tuti 21+

#12
Bobita

Bobita

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 65 mesaje

Postat 30 septembrie 2004 - 14:56

quote:
Originally posted by tuti
Fetelor, ..dar de DR HERGHELEGIU ati auzit? Este un echografist extraordinar! Incercati-l la spitalul Polizu, iar pentru 4D la SANADOR. Au echograful cel mai performant din Romania (ianuarie 2004). Programarile se fac pe termen lung, dar cred ca merita. Eu voi merge luna viitoare acolo. Si Pop e foarte bun (am auzit), dar dupa acel infarct nu mai lucreaza ca inainte si se intra f. greu la el. Multa bafta, Tuti 21+
Herghelegiu dupa ce ca are diopri mari, la mine nu vedea un chist de 42 mm pe ovarul drept[bang]. Asa ca decideti singure. Bobita, 27 sapt si mamica lui Mariutza iubita DPN 30 dec, dr. Adrian Neacsu, Judetean Ilfov Sa fim fericite http://community.web...valentina611969

#13
A_Iulia

A_Iulia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.524 mesaje

Postat 30 septembrie 2004 - 16:32

Eu am fost in timpul sarcinii la amandoi, si la Iosup si la Pop. De mai multe ori la fiecare.
Atat iti pot spune: dr mea la inceput cand i-am zis ca am reusit sa-mi fac programare la Pop (prin pile, e adevarat)mi-a zis: dar nu e neaparata nevoie, daca i se pare ceva suspect lui Iosup oricum te trimite el la dr Pop.
Intelege ce vrei din asta si du-te acolo unde crezi.
Eu m-as duce la amandoi, avand in vedere antecedentul tau. Daca ai de la amandoi ok-ul ca bebe e sanatos, atunci chiar e sanatos.

Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
pozele noastre



#14
Samy

Samy
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 30 septembrie 2004 - 18:07

Am fost la dr. Iosup de 3 ori. Odata la Olimp cand eram insarcinata prima data, la Diagnosis cand am fost insarcinata acum un an cu fetita si la centrul Unirea. Este un profesionist si un om cu care poti vorbi orice. Are rabdare, iti explica si este si haios. Du-te la Iosup!

#15
crinuta

crinuta

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.175 mesaje

Postat 30 septembrie 2004 - 18:13

Cel mai bun aparat 4d il are Poiana, la Mediplus. Este din aprilie 2004. Crinuta si bb din burtica 26+ saptamani Dr. Nayel, CFR2

#16
ingerasu

ingerasu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 22 mesaje

Postat 30 septembrie 2004 - 18:19

Acum cativa ani era la moda dr Pop acum toata lumea merge la Iosup. Am inteles ca aman doi sunt buni, eu una am fost la Iosup si am fost destul de multumita. Asta pentru o eco morfologica 2D. Crinuta are dreptate, cel mai nou aparat 3d si 4D il gasiti la dr Poiana dar mergeti doar daca vreti sa va vedeti bebeul intr-o alta imagine. "ingerasele" 27+ saptamani DPN 31.12.04 Dr. Ion Ionut - Giulesti http://photos.yahoo.com/simiongabriela

#17
tuti

tuti
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 01 octombrie 2004 - 12:00

DRagele mele, Stiti cum se spune: sa nu recomanzi niciodata MEDICUL, COAFEZA SI CROITORUL! Pentru unii sunt buni, pentru altii, nu. Oricum, la cat de inalta este tehnologia in ziua de azi, un echograf performant spune tot. Bineinteles ca si medicul conteaza.... Multa bafta, Tuti


Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • O saptamana cat o luna

    RoxiMada
    - Ieri, 20:50

  • Oboseala in sarcina

    Roxi_pisicul23
    - mai 04 2024 17:03

  • Pozitie bebe

    Ralu31031992
    - mai 04 2024 13:01

  • Prajituri impreuna cu bebe din burtica

    RoxiMada
    - mai 03 2024 19:30

  • 1 mai frumos ca altul

    Pau26
    - mai 03 2024 14:48

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -