Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

tinuta botez pentru mamica


5 raspunsuri la acest subiect

#1
vanessa ionescu

vanessa ionescu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 322 mesaje

Postat 17 septembrie 2004 - 00:49

Ajutor! am botezul fiului meu (cel mic) - 3 luni peste doua saptamani (2.10.). sunt inalta dar, destul de "rotunjoara". am gasit o pereche de pantaloni foarte frumosi si eleganti, negrii, din voal, foarte evazati jos. problema apare acum cand e vorba de bluza. Am colindat prin tot Bucurestiul (in masura timpului liber) si nu am gasit nimic. Vreau ceva clasic dar elegant si care sa fie suficient de lung si larg ca sa acopere tot ce e in plus. toate bluzele din magazine sunt stramte, scurte, cu bretele si multe paiete. am auzit de un magazzim ML dar nu stiu unde este. poate vreuna dintre voi sa-mi indice niste adrese unde asi putea gasi ceva frumos? multumesc icv

#2
pd

pd

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 100 mesaje

Postat 17 septembrie 2004 - 02:26

Am auzit ca magazinul ML este pe undeva pe Calea Mosilor, dar nu stiu foarte sigur. Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004) http://community.web.../user/paloma297

#3
Burtocika

Burtocika

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.786 mesaje

Postat 17 septembrie 2004 - 12:52

De ce nu incerci o bluza din aia scurta si strimta, neagra, peste care sa pui o bluza larga si lunga, vaporoasa, dintr-un voal elegant si transparent? Pe Mosilor exista mai multe magazine, pt mirese. Poate gasesti toalete de ocazie pe-acolo. Succes, Boghi

#4
ankalaura

ankalaura

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.302 mesaje

Postat 17 septembrie 2004 - 14:00

Si eu am avut fix aceeasi problema. Si m-am imbracat tot cu pantaloni negri, pentru ca ascundeau bine kilogramele de la sarcina... Am pus o camasa deasupra. Nu una dreapta, ci cu pense, intelegi ce spun, nu? Care venea pe talie, pe sani nu ma strangea (pentru ca alaptam inca), iar de la talie in jos era putin mai larga pana pe sold, fix cat sa ascunda sunculita ramasa... Pe Mosilor, cum vii din Carol sau cum ii zice, pana in Eminescu, este un magazin super sic, cu camasi de dama absolut superbe! Si ca model, si ca material, si culori... nu stii ce sa alegi! Anca si papusica Eliza (26.august.03)

#5
liliana csaki

liliana csaki

    Membru junior

  • Moderators
  • 677 mesaje

Postat 18 septembrie 2004 - 03:43

ML e intradevar pe Mosilor aproape de intersectia cu Ferdinand(sau cum l-o fi chemand, pe bulevard) la 199, langa restaurantul Burebista. Au lucruri dragute desi destul de scumpe. http://community.web...er/lilianacsaki

#6
carmenutza

carmenutza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 143 mesaje

Postat 19 septembrie 2004 - 03:38

Intr-adevar la ML, lucrurile sunt destul de scumpe..dar acum au o oferta de genul cumperi trei, primesti inca trei....cel putin aaa scrie pe geam..eu stau prin zona sa ma plimb aproape zilnic pe acolo. Bafta la cumparaturi! Carmen si bb Maya Alexia


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -