Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ce v-a determinat sa incepeti activitatea sexuala?


19 raspunsuri la acest subiect

#11
infofun

infofun
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 06 iulie 2004 - 19:28

Prostia si naivitatea. Eu eram indragostita pana peste cap, insa dobitocul nu merita. O fi fost si el indragostit...cine stie, ca pana la sf. s-a dovedit a fi un magar. Pe mine m-a determinat presiunile lui. Il iubeam si desi nu simteam ca-i timpul, am zis hai fie pt. el....(care era tot la prima data). Acum regret enorm insa asa a fost sa fie. Sper ca, copilasii mei sa o faca atunci cand simt ca-i timpul si din dragoste, nu pt. altceva sau pt altcineva. [flo] Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata!

#12
vivian

vivian
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 15 iulie 2004 - 14:59

in momentul respectiv credeam ca dragostea sau poate era dragoste ...corespunzatoare varstei de 20 de ani....cu..mintea de atunci. nu mi pare rau...odata si odata tot as fi facut o dar imi pare rau....de ce a urmat o relatie umilitore,vandalica si....distrugatoare, 4 ani...ce mi s au parut o vesnicie... si poate pt mine nu era momentul...dar...EL....imi spunea ca "daca nu are ,el se duce si cauta"! in naivitatea mea am crezut ca ...asa ne vom uni mai mult.... cu respect vivian! ....

#13
anca tanasica

anca tanasica

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 139 mesaje

Postat 01 august 2004 - 00:50

la mine a fost si dragostea si curiozitatea...ne iubeam...si...hai sa o facem...el era experimentat...dar nu suficient...oricum "dupa" relatia a evoluat in despartire.... Anca si bebelina Alexandra (10 nov.2003) ================================== http://www.vectornoi...Alex/index.html ==================================

#14
aissa

aissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 08 august 2004 - 21:15

Eu pot sa spun ca din dragoste. Il iubeam si atunci, il iubesc si acum si cred ca-l voi iubi toata viata. Ca sa fiu sincera pana la capat, a fost si o chestie gandita. Avand in vedere ca el e mai mare ca mine cu 5 ani, eram prieteni deja de 3 ani, si cum proasta nu sunt ma gandeam ca undeva trebuie sa "se descarce"[;)] Si m-am gandit eu ca de ce cu alta, cand eu eram tocmai buna. Am insistat un pic, deoarece el se temea ca sunt prea mica (17 jumate) si ce o sa fie cu mine daca nu ramanem impreuna...... Din fericire totul a fost bine, si acum e si mai bine[ispita][ispita][ispita] Aspiranta la statutul de mamica

#15
elilenus

elilenus
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 26 august 2004 - 14:17

Dumnezeule, nu-mi vine sa cred ca marea majoritate a fost deceptionata de prima experienta. A fost minunat, magnific, MAGIC, nu exagerez deloc. Si vroiam, vroiam. Ne atingeam fiindu-ne frica ca poate nu e momentul potrivit... de vreo sapte luni. In noaptea aceea era Pastele, aveam casa la dispozitie, am facut baie impreuna, ne-am dus in pat ca intotdeauna nestiind ca acela va fi momentul. Ascultam o muzica divina si nu stiu cum, din mangaieri, din atingeri si apropieri, se intampla ceva... Aveam orgasme, eram flamanda de aceasta apropiere si gustam din noua placere cu o foame si curiozitate de copil. Am facut dragoste toata noaptea si de fiecare data ne ragaseam cu aceeasi foame de dragoste si placere divina... Ce a urmat, nu conteaza absolut deloc si nu a schimbat cu nimic dragostea mea de dragoste. Acum sunt o viitoare mamica care are un sot minunat, Doamne, minunat, o viata frumoasa in fata, o viata frumoasa in spate, am gustat din multe placeri "interzise", am experimentat si am ajuns in acest moment. [gravi]

#16
Roxana_G

Roxana_G

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.876 mesaje

Postat 28 august 2004 - 13:17

In primul rand dragostea pentru ca pustiul de 18 de ani atunci este sotul meu acum si taticul minunatiei mele de fetita. Au trecut 11 ani si uite ca sunt la fel de atrasa de el! E drept ca atunci eram indragostita pana peste urechi, dar curiozitatea, presiunea, nevoia si-au spus si ele cuvantul. Rox si BB Alexandra Maria (10.02.2004)

#17
didita

didita

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 112 mesaje

Postat 31 august 2004 - 02:10

In primul rand curiozitatea, in al doilea presiunile ("prietenele" si individul), poate si dragostea... daca ar tebui sa o iau de la capat nu cred ca as schimba ceva sau in orice caz nu mare lucru.

#18
sirod

sirod

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 185 mesaje

Postat 31 august 2004 - 14:11

Dragostea!Ca el e sotul meu ...asta e intimplarea! DORIS

#19
elutza82

elutza82

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 124 mesaje

Postat 04 septembrie 2004 - 11:47

categoric din DRAGOSTE...[il] http://community.web...m/user/elutza82

#20
BFL

BFL
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 06 septembrie 2004 - 12:45

A fost de fapt o "intrare in panica" daca pot spune asa.Nu sunt mandru de cum am inceput.[bang]Daca s-ar putea as face totul altfel! Bine a spus cine a spus "sa ai 18 ani si mintea de acum"! Si inca o chestie:consider ca este foarte mare responsabilitatea de "a fi primul" in viata unei fete(femei).Sau cel putin asa era pe "vremea mea"!


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -