Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici Iulie-August 2004(56)


146 raspunsuri la acest subiect

#141
leeloo2004

leeloo2004

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.804 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 11:04

Buna dimineata fetelor! Uite ca azi avem parte de o zi cu soare, chiar daca este cam frig; din cite am auzit la meteo vremea se va indrepta putin, dar nu cine stie ce... Azi iar am o zi plictisitoare la birou - dar sper sa plec mai devreme azi ca am ceva treaba prin oras. Dana, felicitari pentru grasunelu' - ai dreptate, saptaminile astea puiutii cresc asa de repede! Gabriela [gravi] saptamina 25 DPN 25 iulie 2004 Dr. Florina Mihalache - CFR2

#142
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 11:04

buna dimineatza la mamici. ce faceti azi....macar a iesit soarele.... asa deci, ati inceput cu mincarea de dimineatza... Kim, o singura eco la 19 saptamini? si cea de trimestrul trei nu se mai face? hihihi, Florina nici eu nu as rezista pina la 10 iunie...sincer!! iar la dormit...subscriu!! Dana mama sa va traiasca grasunelul!! sunt curioasa cit a mai crescut si al meu....ta-su e deja mai disperat ca mine sa mergem sa il vedem...a pus bot cind a auzit ca mergem de abia pe 5 mai.

#143
roberta04

roberta04

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.701 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 11:12

Am si eu o intrebare:sunt in sapt.20, am facut un set complet de analize prin sapt.8 si nu-mi mai spun nimic doctorele mele, nici la gineco, nici dr. de familie. Nu trebuia sa le repet in al II-lea trimestru? Sa le cer eu oare? Roberta + BeBe scump din burtica - 20 saptamani

#144
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 11:19

Roberta, eu le-am facut fara sa mi le recomande nimeni... Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu

#145
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 11:21

Miha, pe unde umbli? E totul OK cu tine? Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu

#146
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 11:42

Robi, multi doctori fac repetarea setului de analize doar in trimestrul III, mai ales daca nu ai avut vreun simptom de anemie majora sau alte probleme din astea. si eu am sa le fac de abia peste vreo luna (slava Domnului!!!). dar ii poti intreba...ca nu e foc.

#147
cristalina

cristalina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 11:56

Buna dimineata la burticute! Puteti sa dormiti?! Foarte bine, va urez sa va tina pana in saptamana 40. Eu nu prea pot de dureri, daca stau numai pe o parte dor oasele soldurilor, cand ma intorc am niste contractii de numa numa, iar pe spate ma doare coloana si da asta mica din picioare, asa ca ma intorc ca o clatita de nenumarate ori si nu poci sa dorm...[:D]...Si toata lumea imi zice sa dorm ca dupa aia nu mai apuc![:D] De parca eu nu vreau...:))) Kim, eu am o prietena la care bebe a miscat prin saptamana 24...era turbata saraca de spaima si a nascut o fetita frumoasa si sanatoasa...:) Analize am facut eu din proprie initiativa in trimestrul I si mi-a zis doctorul sa nu mai fac pana nu imi spune el, acum am intrat in trimestrul iii si probabil o sa zica sa mai fac un set... Ecografie a zis ca am facut destule, mai facem una la sfarsit sa vedem cum e asezata buburuza. O zi excelenta sa avem! Monica [gravi] 26+ saptamani


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -