Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Parca am mai crescut un pic : clubul celor tineri!


295 raspunsuri la acest subiect

#31
symaco

symaco

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 294 mesaje

Postat 21 iunie 2006 - 11:02

him,lou [pup]
defapt va[pup][pup]pe toti cei cunoscuti dar si pe cei noi![:)]
am bagat cerere pt renuntare la net,in cateva saptamani va fi aprobata.nu mai avem nici unul timp de net si banuiesc ca in urmatoarele cateva luni va fi la fel.asa ca am hotarat sa facem o pauza![:)]o sa va tin la curent si o sa imi iau la revedere inainte sa imi inchida reteaua![pup]
o sa mai vin...

ps:unde a plecat ana?
va doresc bafta la examene,sesiuni,bac,si ce o mai fi!

"Unde esti tu Tepes, Doamne? /Ca punand mana pe ei, /Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei, /Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni, /Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"

#32
Himmelsduft

Himmelsduft

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 21 iunie 2006 - 21:03

[wow] ce liniste e pe aici, pe unde sinteti?



Symaco, sper sa ai macar din cand in cand posibilitatea de a intra pe DC, sa scrii barem ca sinteti ok. Toate cele bune va doresc si sa aveti grija de voi.



Ana1, tu esti pe DC in tura de noapte, eu in aia de zi, poate ne intalnim in weekend. Spor la lucru.



Wiliam, ma bucur ca Ana2 e bine, daca merge la shopping e clar ca ii e mai bine [:D] Daca mai vorbesti cu ea, transmite-i salutari si ca ii simtim lipsa. Sper ca iti merge acum bine computerul.



Louisea, ti-a venit raspuns de la faculta? Tin pumnii.



Ingerash, tu ce faci, iubi. Mi dor de tine. Spor la repetat.



Pisi, Joker, Andreea, Cristina [pup]



Him






Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.





photos



#33
Himmelsduft

Himmelsduft

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 21 iunie 2006 - 21:04

P.S.

Symaco, Ana2 e in Grecia.




Ich bin eine Frau. Daraus ergibt sich das Geburtsrecht, bei Bedarf meine Meinung zu ändern.





photos



#34
louisea

louisea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.555 mesaje

Postat 21 iunie 2006 - 23:09

dragos poate mai pui si tu punct si virgula in mesajele tale ca´s cam greu de citit... sorry [zid]



sym [:D] de o cerere din aia am nevoie si eu prin preajma examenelor [alcool] dar nu dupa [:D]

vezi sa mai intri pana iti scot astia netu [pup]



him n-am primit raspund inca.. vine abia pe 28 iulie.. atunci se trimite in toata tara [:)]

aici e mai organizat.. cum banuiesc ca e si la voi..

conditiile de intrare sunt mult mai stricte ca in .ro plus ca nu exista fac. particulare.. sau poate in Chp.. POATE





restul [pup] si mai vin..



eu de cateva zile tot in [pahar] [:p] [cri] [cheers] [colegi] [disco] [bere] [jamaica] [papica] [bum] o tin .. maine la fel [:D]

azi fac pauza [:D]




------------------------

Bandit si laleaua ;-)[pis]

#35
William

William

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 132 mesaje

Postat 22 iunie 2006 - 02:06

Daps, ai dreptate aici, c-am uit punctele astea. Orcum ziua 5 ana 2 a fost astazi in croaziera si acum spre seara se distreaza la seara greceasca. Porbabil o sa umple forumul de povesti cand o sa vina, o asteptam cu rasuflare, va pop si sa ne mai auzim.

Join my forum :D

#36
ingerash

ingerash

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 680 mesaje

Postat 22 iunie 2006 - 03:37

wow cat ati scris!!!!!!! abia astept sa treaca bacul sa stau si eu calare pe forum all day long [:D]. ma mananca degetele si ma atrage tastatura ca un magnet [bang] si am de invatat!!!!!!!!
Da ce ma bucur ca "ne extindem" [bis][bis][bis]...nu va imaginati :)
Lasa ca revin si eu si ne facem de cap pe forum [:D]Sa nu ma uitati plz!!!!!!!!
eu deocamdata invat, luni (sau marti) incep cu proba de romana (abia duminica aflu in ce zile intru la proba orala, pana atunci habar n-am k numele meu e cu K si e fix la mijloc [bang]).La oralu' asta mi-e cel mai frik, k e primul si nah...[:I]..da' ii dau eu gata...
ok, ar fi cazul sa ies...
Am retinut de Sym. [q][q][q]abia astept sa revii!!!!!!!!! sa ai grija de tine si de ai tai [pup]

restul gagicilor si gagiilor ;) va tzooooooooooooooooc si va imbratisez si imi cer scuze pentru postarea mea neinteresanta, am vrut doar sa ma asigur k nu ma uitati [:D] si sa va fac sa remarcati ca mai traiesc (ingropata in carti de comentarii ...exagerez un pic :P)

abia astept sa revin, byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[grup]




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!


#37
pisicuta si matei

pisicuta si matei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 928 mesaje

Postat 22 iunie 2006 - 04:50

Salutare.si ei am vesti bune:in sfarsit lucrez la licenta.Mai am putin si termin o regiune din Europa.si mai am 3 [bang].dar e bine ca m-am apucat.

cad ca s-a indreptat treaba pt ana2 si nu numai atat,dar se distreaza mai bine decat noi.

louisea lasa petrecerile [:D],cand altii invata...cred ca ingerash este in grup cu mine.

ingerash nu te uitam si mult sucees.

Him [pup].

Andreea se pare ca ne-a parsit,cred ca a dat licenta si peste ea.

Dragos tu ce ne mai spui despre tine,ce despre ana2 ne0ai spus [:D]



Pozici cu noi

"Cronometrul" lunilor

#38
hanako2004

hanako2004

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 961 mesaje

Postat 22 iunie 2006 - 07:19

[hopsieu]buna eu sunt noua pe aici [8**]eu am 22 ani[flo] sper ca ma veti primi si pe mine in grumul vostru[flo][:I]

aici numai fetele cu iubiti se pot inscrie ?sau si cele deja casatorite?[:I]

o zi buna[pup]si iubitiva mult[i]



irina &emilica2005.01.06[copil][zana]

[foto]POZICI NOI[colegi]EMILY comoara noastra[comoara] [foto] poze[yami][foto]

#39
symaco

symaco

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 294 mesaje

Postat 22 iunie 2006 - 12:00

hanako,bine ai venit!suntem si fete casatorite si cu puiuti.o sa te simti foarte bine aici[cool].
lou,la noi nu se merita sa platim abonamentul pt ca estimez ca abia pe la anu voi/vom avea ceva timp pt net.pe langa copii,va mai fi ceva care ne va lua din timp,dar inca nu va zic..[8D][8D].cand va fi sigur va voi zice![:o)]
him,da ce face ana in Grecia?ca io sunt aiurita tare[V],nu am mai reusit sa tin pasul cu voi.o sa mai intru din cand in cand,chiar de va trebui sa merg la net cafe sa va zic cum ne merge si sa mai citesc despre voi!
ingeras,bafta la bac,sa fie numai subiecte usoare si sa scoti o medie mareee![;)]


bafta la toata lumea la examene!

"Unde esti tu Tepes, Doamne? /Ca punand mana pe ei, /Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei, /Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni, /Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"

#40
andreea_trend

andreea_trend

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 447 mesaje

Postat 22 iunie 2006 - 12:01

Helloooo [pup]



Nu v-am parasit.... insa ma tot dau cu treaba si cand dau sa scriu la voi intervine ceva si trebuie sa inchid pagina...[xx(]



Hai sa va dau vestea cea mare.... ca v-am tinut destul in suspans



SUNT ABSOLVENTAAAAAAAAAAA[bis][bis] am scapt de nenorocita aia de restantza si peste 10 zile am examenul de licentza... si gata scap... de pe urma mai am 2 ani la Drept



[pup]



Nunta noastra

Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer!


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -