Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

-SURPRIZA PENTRU CRISTI ESTE GATA = pe PrimaTV


63 raspunsuri la acest subiect

#41
anna maria

anna maria
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 14 martie 2004 - 21:35

Am vazut si noi pe Antena!Am ratat pe Prima! Am plins cu totii!.... La multi ani,printzisor! [mamica]Teodorei[gravi]in 18 sapt.

#42
2mami

2mami
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 14 martie 2004 - 21:42

A aparut din nou Gabriela Firea cu anuntul ca telespectatorii au inceput deja sa sune la redactie si au mai dat odata numerele de cont. Uraaaaaa!!!!!

#43
carina

carina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.339 mesaje

Postat 14 martie 2004 - 22:20

Cele doua reportaje sunt un imens pas inainte. sa dea Domnul sa fie cat mai multi oameni sufletisti care sa il ajute pe puisorul blond. Anda si printesuca Carina (1 an si 4 luni) http://community.web.../user/andamihai

#44
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 14 martie 2004 - 23:55

Vazut si la Prima si la Antena! Felicitari![flo] Marina

#45
Aurelia

Aurelia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 260 mesaje

Postat 15 martie 2004 - 00:25

Ma uit la reportaj si pling de nu ma pot opri ,nici botul meu de doi ani nu intelege de ce plinge mami ,mi-l string in brate si ma gindesc cit de fericita sint ca-l am si ca e sanatos ......il las jos si continui sa pling ,fericirea ce-o simt nu este de ajuns pentru a-mi opri lacrimile ....am mai pus reportajul inca o data ,am avantajul ca este inregistrat si pot sa-l vad de cite ori vreau ,si Adelina este dulce si minunata alatri de el ,vazindu-te Adelina am simtit nevoia sa-mi cer iertare poate de vre-un cuvint spus pripit la adresa ta si sa-ti multumesc ca existi!Dumnezeu sa te binecuvinteze pentru inima ta mare ![flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Aura&Luca,2 ani! "Daca dragoste nu e nimic nu e" http://yamafoto.com/?ref=6538

#46
Dana_

Dana_

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 15 martie 2004 - 00:52

L-am vazut pe micul Cristi si la antena si la prima, e o minune de copil, ma uitam la el plangand non stop. Sper din tot sufletul sa reuseasca sa se faca operatia cat mai curand. Doamne ajuta! Dana&bb Andy(1 an)

#47
monicuta

monicuta
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 15 martie 2004 - 04:03

[bis][bis][bis] am vazut reportajul de la antena 1 pe internet!!!

#48
monica

monica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 15 martie 2004 - 10:40

Am urmarit si noi cu sufletul la gura. De Prima nu stiam, ca în WE nu am acces la internet, dar m-au sunat colegii de serv. care stiau ca sunt cu sufletul alaturi de Cristi. Multumesc Prima, multumesc Cristina Topescu!! Am vazut si pe Antena. Multumesc Antena1! Am plâns!! Am plâns de fiecare data si m-am rugat pentru Cristi. Admin, asteptam acum sa ne spui reactiile publicului concretizate în conturile deschise pentru Cristi. DOAMNE-AJUTA!! Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."

#49
monica

monica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 15 martie 2004 - 10:50

pffffui, m'au cuprins emotziile si am uitat sa spun un multumesc si pentru Simona Gherghe de la Antena, pentru toate fetele inimoase de aici care s-au implicat cu atâta dragoste pentru ca cele doua reportaje sa fie posibile, nu în ultimul rând Adelinei....da! shi adminilor, ca datorita lor suntem aici cu totzii si am putut sa-l cunoashtem pe Cristi...pentru totzi cei care au donat si pentru cei care sunt convinsa ca vor dona daca n'au facut'o pâna acum...MULTUMESC! Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."

#50
OtiliaLia

OtiliaLia

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 57 mesaje

Postat 15 martie 2004 - 11:01

acuma am vazut pe antena 1 - inregistrare stirile de seara Lia-S


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -