Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Situatie confirmari donatii.


28 raspunsuri la acest subiect

#21
monicuta

monicuta
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 20 aprilie 2004 - 02:01

Monica Dobre 3 apr 2004- paypal. marius, acum 2 sapt mi- ai spus sa- ti reamintesc ca banii depusi de mine in contul lui cristi sunt de fapt pt simona. ma poti anunta cand ajung banii la familia moanta? am incercat sa trimit pm, insa nu am reusit. multumesc. monica

#22
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 27 aprilie 2004 - 09:28

Fara date de identificare, nume si prenume...nu avem cum sa confirmam Marius (www.desprecopii.com)

#23
bebelush

bebelush
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 27 aprilie 2004 - 12:50

Am primit o confirmare pe e-mail de la info@desprecopii.com si o confirmare in inboxul din Forum de la "desprecopii". E suficient asa sau trebuie sa primesc si una pe subiectul asta ? BTW - de ce trebuie completate tara si sexul la prrofil inainte de a putea posta ? ("Nu poti raspunde la un mesaj deoarece nu ai completat campul TARA si SEX la profilul personal"). [bb]

#24
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 27 aprilie 2004 - 14:08

1. Pentru prima intrebare raspunsul este Da e suficient ai confirmarea oficiala din partea administratiei site-ului, si ca un multumesc din partea noastra pentru Cristi ai atasata o floricica in dreptul nick-ului. Multumim inca odata pentru gest. 2. Pentru a doua intrebare raspunsul este tot afirmativ in sensul ca www.desprecopii.com isi traseaza o noua politica a forumului. Pentru ca aici in cadrul acestui site se urmareste calitatea userilor fara a incerca sa fim exclusivisti insa punand accent pe relatia interumana chiar daca este virtuala din spiritul protectiei si a deschiderii tip fair play a tuturor fata de toata lumea se solicita o deschidere mai larga a userilor fara a calca intimitatea acestora. In consecinta mizam pe corectitudinea celor care adera la acest spatiu, pe deschderea morala a tuturor si solicitam datele pe care le-ai mentionat tocmai pentru a facilita corecta desfasurare a relatiilor ee se stabilesc inerent aici. Consideram ca informatiile solicitate nu afecteaza nivelul privat al fiecaruia. Marius (www.desprecopii.com)

#25
Ovi

Ovi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 15 mesaje

Postat 29 aprilie 2004 - 21:40

Noroc ca mi s-au returnat banutii de la posta ... am depus de data asta pe adresa corecta nu cine stie ce dar un pic mai mult :-). succes, mama si ovi, cu horica 10, care mi ntrece

#26
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 29 aprilie 2004 - 21:57

Ok la prima confirmare bancara va anunt. Marius (www.desprecopii.com)

#27
anangel_lexi

anangel_lexi

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.215 mesaje

Postat 13 mai 2004 - 11:21

Stimate Domnule Marius, v-am trimis un mesaj privat, va rog mult sa-mi raspundeti si sa-mi spuneti daca au ajuns banii de la mine sau nu. Multumesc, Alexandra

#28
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 13 mai 2004 - 17:25

Stiu, imi cer scuze dar inca nu mi-au sosit confirmarile bancare. Anunt imediat ce imi parvin informatiile corespunzatoare. Marius (www.desprecopii.com)

#29
andreea-ana

andreea-ana

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 31 mesaje

Postat 14 mai 2004 - 02:05

Acum am aflat ca au ajuns si banii de la mine, pe statementul de la card am vazut "Florin". I-am trimis prin pay-pal. Andreea si Anaïs (1 an pe 26.04) http://community.web...user/andreeaana


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Astăzi, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -