Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Vreau bb2 !


18 raspunsuri la acest subiect

#11
doras

doras
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 31 octombrie 2003 - 13:49

In primul rind vreau sa anunt ca deoarece nu am putut accesa contul meu monicav m-am inscris sub un alt nick - doras si am o alta adresa de mail. Vreau sa anunt asta pentru a nu avea surprize mai tirziu, nu as vrea sa imi fie blocat si acest cont deoarece doresc sa fiu in continuare membra a acestui site. Din pacate a fost o mare confuzie cu privire la identitatea persoanelor care scriau sub diverse nick-uri si am avut surpriza sa fiu identificata ca si caterina j, printre altele. Daca cineva a citit mesajele mele cu privire la acel subiect, eroarea facuta de administratori e evidenta. Inteleg pe de o parte de ce administratorii au luat aceasta hotarire, as fi preferat insa sa fiu abordata de la inceput si sa am posibilitatea sa clarific situatia. Mai multe persoane pot folosi acelasi internet provider si chiar acelasi computer, asta nu inseamna ca este o conspiratie.Dupa cum am mai scris, inteleg reactia oarecum pripita pe care ati avut-o, as fi apreciat totusi un drept la replica mai ales ca nu am avut niciodata probleme cu administratorii acestui site iar mesajele mele nu au deranjat niciodata pe nimeni. Sper ca am lamurit lucrurile, daca mai sint dubii sau daca mai exista neincredere as dori sa fiu contactata - daca se poate - inainte ca administratorii sa ia vreo hotarire radicala. monicav, actuala doras

#12
Aalina

Aalina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.708 mesaje

Postat 31 octombrie 2003 - 13:54

Frate nu se mai termina povestea asta?????[bang][bang][bang]

#13
dyana

dyana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 192 mesaje

Postat 31 octombrie 2003 - 14:02

Deci Monicav e Doras si e si Adinanz in acelasi timp? Doras, ne-ai zapacit de tot. [bang]

#14
doras

doras
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 31 octombrie 2003 - 14:11

Eu sint monicav si atit. Contul meu a fost inchis din cauza unei greseli si am fost nevoita sa imi fac un alt nick - doras- cu care am putut accesa Zona Zoster pentru ca vroiam sa lamuresc aceasta confuzie. Deci monicav=doras si nimeni altcineva

#15
ina_nz

ina_nz

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 455 mesaje

Postat 02 noiembrie 2003 - 01:51

Sper sa nu taiati acuma accesul tuturor fetelor din Noua Zeelanda. [:D] Ina

#16
Gabriela B.

Gabriela B.

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 39 mesaje

Postat 02 noiembrie 2003 - 02:22

Fetelor, eu o cunosc pe Adinanz...Sunt sigura ca ea nu mai are si alte nick-nameuri pe acest site. Este o persoana foarte serioasa, si ea nu mai vrea sa intre pe acest site din motive de...neplaceri cauzate de tot soiul de discutii de aici. Din cite am vazut, celelalte persoane sunt si din alte tari...Imi este greu sa cred ca cineva ar putea proceda in acest fel..Nu vad rostul? Dar sigur nu este adinanz. Gabriela B.

#17
MirelaV

MirelaV

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.194 mesaje

Postat 02 noiembrie 2003 - 02:40

ma intreb...ce o simti persoana asta cand inventeaza povestile astea gen telenovele? MirelaV

#18
Laura _Oprescu

Laura _Oprescu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 94 mesaje

Postat 02 noiembrie 2003 - 06:51

ce pacat..!.. Laura

#19
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 02 noiembrie 2003 - 23:35

quote:
Originally posted by Gabriela B.
Fetelor, eu o cunosc pe Adinanz...Sunt sigura ca ea nu mai are si alte nick-nameuri pe acest site. Este o persoana foarte serioasa, si ea nu mai vrea sa intre pe acest site din motive de...neplaceri cauzate de tot soiul de discutii de aici. Din cite am vazut, celelalte persoane sunt si din alte tari...Imi este greu sa cred ca cineva ar putea proceda in acest fel..Nu vad rostul? Dar sigur nu este adinanz. Gabriela B.
Gabriela - ne pare rau sa te dezamagim. Lucrurile stau altfel decit cum crezi. NImic nu poate fi mai sigur decit realitatea rece a dovezilor electronice. Adinanz si nikurile sale si-au batut jos de aceasta comunitate. Consideram acest subiect inchis. [dc] Pentru parinti... despre copii!


Panic Questions

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

Last Blogs

  • Sunt cursurile de puericultură importante?

    Ana1298
    - Ieri, 20:51

  • Bebe ajunge acasă

    Roxanesss
    - Ieri, 13:32

  • Prima zi de fericire

    Irina0820
    - Ieri, 09:59

  • Cum s-a schimbat relaÈ›ia de cuplu în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 07:30

  • Linistea dinaintea furtunii

    RoxiMada
    - apr 30 2024 21:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -