Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

pt.cele care au fost la mare


10 raspunsuri la acest subiect

#1
GabrielaG

GabrielaG

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.435 mesaje

Postat 19 august 2003 - 13:46

Fetelor, vreau si eu sa merg la mare cu cei doi puiuti ai mei si m-ar interesa o gazda sau ceva mai ieftin. Voi pe unde ati fost si cat ati platit? Optez eu pt Mamaia sau Mangalia(aici n-am fost niciodata, dar am inteles ca intrarea in mare e lina si plaja destul de lata, iar preturile acceptabile. Astept mesajele voastre; multumim anticipat, Gabriela si baietii

#2
Dana P

Dana P

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 46 mesaje

Postat 19 august 2003 - 13:55

Daca vrei am sa vorbesc cu sora mea. Ea imi spuse-se ca are un coleg care isi inchiriaza apartamentul (este pe langa Casa de Cultura din Constanta) pentru 10$/zi. Nu stiu daca mai este de actualitate, dar daca vrei intreb.

#3
iomi

iomi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 13 mesaje

Postat 19 august 2003 - 14:02

noi am venit de cateva zile de la 2 Mai, am fost singura cu bebe - 1 an si 10 luni, (pt ca tati nu a putut sa isi ia concediu) si a fost SUPER!!! am platit 400000 pe camera, foarte curat si frumos, cu baie inauntru, dar apa calda afara la butoi. eu am fost multzumita in special de mancare, am facut cura de peste si am mancat chestii care nici nu stiam ca sunt comestibile, dar ff bune (si bb a gustat aproape din toate, mai putin scoici!!!) am fost pentru prima data in zona 2 Mai - Vama veche si am ramas cu o parere foarte buna!!! Ioana & bb Luca

#4
iren

iren

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.502 mesaje

Postat 19 august 2003 - 21:25

Noi am venit din Mamaia acum vreo 2 sapt.,dar am stat la hotel,1.300.000 camera pe noapte,cu 2 sute mii mai ieftin pt.ca am luat prin agentie cu 1 luna inainte.In schimb,am mincat la impinge-tava -Autoservirea Cleopatra- situata chiar pe plaja.Toate felurile posibile de mincare,foarte proaspat si bun,200 mii-3pers.la fiecare masa . Iren&Bogdanelu`[copil]

#5
sorana

sorana

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.826 mesaje

Postat 20 august 2003 - 01:45

Noi am fost anul asta fara copil dar la anu' intentionam sa mergem cu ea. Am trecuut prin 2 Mai (parintii mei au stat cu noi timp de 14 ani la aceeasi gazda). Mi s-a parut ok. 400.000 camera cu 3 paturi, 300.000 cu 2 paturi. E a 3-a casa din sat, pe dreapta cand vii dinspre Mangalia. Oamenii sunt f. draguti, nu stiu daca au camere libere, ziceau ca de prin mai se fac rezervarile. bb Monica si Sorana

#6
iren

iren

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.502 mesaje

Postat 20 august 2003 - 02:39

Vezi ca a aparut azi un articol in ev.zilei,despre un hotel curatel,nu stiu cite stele,care si-a ieftinit preturile cu mult,dar e in Costinesti.Adresa de net e www.evenimentulzilei.ro/divertisment. Iren&Bogdanelu`[copil]

#7
ponicid

ponicid

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 46 mesaje

Postat 20 august 2003 - 10:12

Eu am inchiriat un apartament cu 2 camere chiar langa satul de vacanta. Am platit 600000 lei/noapte. A fost foarte bine. Daca te intereseaza pot sa iti dau adresa. Daniela, mamica de Ana-Maria

#8
Flower

Flower
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 20 august 2003 - 10:30

Noi am fost in Eforie Nord cu bilet din cele mai ieftine ( 5,4 mil. de familie , fara masa , 6 nopti ). Insa am vazut chiar ieri intr-un ziar local o oferta de pe 21.08 tot la un hotel de 2 stele de 940.000 lei pentru 6 nopti. De mancat se mananca bine de tot la terasele de pe plaja , pe care noi le-am luat la rand , ultimele 2 zile descoperind o terasa cu mancare super , chiar daca nu parea cine stie ce la prima vedere. Sper sa gasiti ceva convenabil , sa mancati bine , sa aveti vreme buna si sa va intoarceti sanatosi ! [flo]

#9
bebetica

bebetica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 25 august 2003 - 15:38

Eforie Nord si Costinesti --- 200 - 300 mii lei pe zi curat plus terase mult mai ieftine si mult mai multe. Iar plaja fara pietre, lina si nisipul foarte foarte bun. Costinestiul este in schimb mult mai animat si vesel decat toate. Nu-ti face griji la intrarea in aceste statiuni sunt persoane particulare care te roaga sa-ti ofere o camera cu confort. Deci poti sa nu-ti aranjezi nimic o sa ai de unde alege. Bafta si vacanta foarte frumoasa. Ioana si [copil] Stefan Dimitri http://babycenter.sh...e21b32aaebf6598

#10
Marianar

Marianar
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 25 august 2003 - 16:31

Noi am stat in Constanta, la cineva care locuieste la casa pe langa Delfinariu si am platit 300.000 pe noapte, camera cu 3 paturi si baie inauntru iar afara au o bucatarie de vara unde ai acces. A fost bine. Mariana & Vladutz


Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Placenta anterioara

    Deutzuk
    - Astăzi, 19:37

  • Emotia primului test pozitiv

    Andrevvv
    - Astăzi, 19:12

  • Anuntul sarcinii

    FloreClau
    - Astăzi, 18:44

  • Vacantaaaa

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:21

  • Dureri de masea în sarcină

    Ioone
    - Astăzi, 15:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -