Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

IOR 2 august ....32 poze!!!


24 raspunsuri la acest subiect

#11
EDDY

EDDY
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 03 august 2003 - 19:44

[flo] Multzumesc muuult,Nadina!!!Am vazut pozicile puse de tine shi nu pot spune decit FRUMOOOOOS de tot:copilashii,mamicile,cei 2-3 tatici shi nu in ultimul rind,locatzia [bis] ! Multzi [pup][pup][pup] tuturor shi...tot apuc io sa va cunosc [;)] ! Eddy & Antonia Naomi

#12
bebi

bebi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 60 mesaje

Postat 04 august 2003 - 11:32

Ce frumos a fost! Pana si vremea a tinut cu bebeii si mamicile.. Catalina a terorizat toti bebeii cu vocalizele ei de soprana in devenire. Mamicile foarte dragutze, au incercat sa ma scape de ea, dar n-a tinut[bang] Catalina s-a prins ca mama e pusa pe consumat [berica]... Roi, daca tu crezi ca aceasta Karaitoare-Shefa Catalina a fost cel mai cuminte copil din parc, te astept de partea cealalta a baricadei sa vezi ce bine e, uneori [neand] Imi pare rau ca am ajuns asa de tarziu si nu am cunoscut pe toata lumea. Data viitoare... asta daca ma mai primiti cu fie-mea... Love is all around

#13
vilma

vilma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 460 mesaje

Postat 04 august 2003 - 12:09

Foarte frumoase poze! Abia astept sa particip si eu la o intalnire asa frumoasa.

#14
petruta

petruta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 98 mesaje

Postat 04 august 2003 - 12:49

Noua ne-a placut, inclusiv lui tati care nu s-a speriat sa duca la intilnire cu masina [auto]patru baietzei si trei mamici, le-a rezistat cu brio. Mihai era cam obosit, a tras un pui de somnic, asa ca a lipsit din pozici. Data viitoare cind o sa fim un pic mai mari. [foto]Pupici la mamici, tatici, bebici si burtici. [flo][flo][flo] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.web...user/gabrielmil

#15
micorint

micorint

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 13 mesaje

Postat 04 august 2003 - 13:13

quote:
Originally posted by roisin
Am pus si eu niste poze la: http://community.web...com/user/r0isin Din pacate, am ajuns foarte tarziu, am ratat pozele de grup, n-am reusit sa cunosc pe toata lumea (ce vorbesc eu, cred ca n-am cunoscut nici jumatate din mamici) si nu v-am fotografiat pe toti. Pentru toate astea, imi cer scuze. [:(]
Multumim mult pentru poze, sunt foarte frumoase. Poate reusim sa ne cunoastem mai bine la urmatoarea intalnire. Mihaela si bebe Alex (1 an si 1 luna)

#16
micorint

micorint

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 13 mesaje

Postat 04 august 2003 - 13:17

quote:
Originally posted by nadina
Am pus si eu vreo 24 poze la http://community.web.../user/nadina123 "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)
Multam' frumos de pozici! Sunt super - mai ales cea cu puiul meu, bineinteles... Mihaela si bebe Alex (1 an si 1 luna)

#17
Dana P

Dana P

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 46 mesaje

Postat 04 august 2003 - 13:24

Frumoase amintiri![flo][olala] Felicitari pentru initiativa.[flo] De abia astept sa am si eu [gravi], sa pot veni si eu. Data viitoare daca acceptati "intrusi" (cele care nu au inca nici [gravi] nici [copil]) am sa vin si eu, eventual pe post de doica, ca sa-mi pot clati si eu ochii. Va pup frumoaselor/silor Dana

#18
nadina

nadina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 189 mesaje

Postat 04 august 2003 - 14:24

quote:
Originally posted by micorint
quote:
Originally posted by nadina
Am pus si eu vreo 24 poze la http://community.web.../user/nadina123 "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)
Multam' frumos de pozici! Sunt super - mai ales cea cu puiul meu, bineinteles... Mihaela si bebe Alex (1 an si 1 luna)
Adevarul e ca puiul tau va frange multe inimi. Poti sa o downlodezi in calculatorul tau. Pupi "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

#19
CameliaH

CameliaH

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 294 mesaje

Postat 04 august 2003 - 15:09

Nadina Multumim de poze. Foarte frumoase. Printesa aia din poza a doua e a mea. Si mai am una, se vad amandoua in poza de grup in stanga jos, cele cu rochite mariner una rosie - Maria si una albastra - Ioana. Mami e aia cu maieu rosu si cu ochelari din spate. Toate bune!

#20
micorint

micorint

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 13 mesaje

Postat 04 august 2003 - 15:42

quote:
Originally posted by nadina
quote:
Originally posted by micorint
quote:
Originally posted by nadina
Am pus si eu vreo 24 poze la http://community.web.../user/nadina123 "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)
Multam' frumos de pozici! Sunt super - mai ales cea cu puiul meu, bineinteles... Mihaela si bebe Alex (1 an si 1 luna)
Adevarul e ca puiul tau va frange multe inimi. Poti sa o downlodezi in calculatorul tau. Pupi "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)
Chiar asa am si facut! Ba am pus-o si 'wallpaper' sa vada tot biroul ce odrasla am eu (dupa ce le-am impuiat capul toata dimineata cu intalnirea noastra...)! Pupici Mihaela si bebe Alex


Panic Questions

  • Sunt însărcinată

    menis
    - iul 23 2024 19:25

  • 18 săptămâni

    UIoana
    - iul 21 2024 21:39

  • Test Paborama

    Alina Patrichi
    - iul 21 2024 21:00

  • Dormitul pe spate

    Ioana6667
    - iul 19 2024 09:18

  • Lichid amniotic crescut

    anays12
    - iul 12 2024 09:21

Last Blogs

  • Primul test pozitiv

    Ayshutza
    - Astăzi, 00:15

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    Cristiana1304
    - Ieri, 21:19

  • Am nascut o minune de baiat!

    Deutzuk
    - Ieri, 20:59

  • 27saptamani

    irinan
    - Ieri, 19:54

  • Saptamana 30

    DaianaL
    - Ieri, 17:47

Ultimele aprecieri

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • Laura25Poza lui %s

    Laura25
    ii multumeste lui

    Elkia
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -