Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Fetele din Germania! (carti)


3 raspunsuri la acest subiect

#1
Lauraa

Lauraa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 427 mesaje

Postat 27 iulie 2003 - 22:20

[cheers] Gagici! Voi va comandati carti de pe Net? Unde? Asa ma apuca cate o plictiseala si asa as citi ceva mai ales pe vremurile astea ploioase,dar nu am ce. Din Ro imi aduc de fiecare data dar le devorez si in 2-3 saptamani nu mai am nimic-nimic. IN germana am citit doua romane, dar parca nu-mi mai da inima ghes. Nu ma simt bine cititnd in germana, nu inteleg fiecare cuvant si e nasol.... Voi cum faceti? Voi aveti carti? daca da, hai sa ne trimitem una alteia (sa facem schimb) din ce avem noi. Pupaciuni! [8D] LAURA

#2
Ela

Ela
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 28 iulie 2003 - 02:06

Eu comand destul de des de pe www.humanitas.ro - unde au pe site carti si de la alte edituri (mai ales de la Publirom, care au aparitii deosebite in ultima vreme)! Sunt foarte multumita - le-am primit in termenul dat de ei, super-impachetate si cum pretul e in $ si euro a mai crescut - chiar ies bine si la pret - mai ales ca ei nu fac decat conversia, nu e pretul dublu pt. comenzi din strainatate ca la Rao! Eu am ceva carti la mine - nu cate as vrea eu insa - si din septembrie nu am nimic impotriva sa le pun si altora la dispozitie - dar numai dupa ce treceti de perioada de proba (1 carte trimisa doar) - ca sunt paranoica atunci cand e vorba de cartile mele! [}:)][:D] Numai bine la bebici, mamici si burtici![flo]

#3
Lauraa

Lauraa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 427 mesaje

Postat 10 august 2003 - 18:17

Tot eu! Tot eu! Merci Ela de raspuns. Am comandat si eu online de la Humanitas. Imi poti (tu sau altcineva) spune in cat timp ajung in Germania.Eu plec in 28 in luna de miere si as avea mare nevoie de ele ca zborul dureaza 10 ore si plictiseeeeeeesc de crap acolo. Deci, a comandat cineva carti de la Humanitas si le-a primit in mai putin de 3 saptamani? LAURA

#4
Crystinne

Crystinne
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 10 august 2003 - 20:42

Nu am comandat pana acum nici o carte dar daca te intereseaza ceva de citit de la mine si stabilim un mod prin care sa facem schimb sunt de acord. Calatorie placuta![flo]


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -