Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

sweet november


10 raspunsuri la acest subiect

#1
mamica dulce

mamica dulce

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 637 mesaje

Postat 08 iunie 2003 - 18:18

este titlul unui film care mi.a placut enorm,l.am vazut pe DVD cu sotul meu si am plans amandoi in hohote... l.a vazut careva?ce parere aveti? daca nu ,vi.l recomand cu caldura,in caz ca aveti nevoie,intr.o seara de o poveste de dragoste ...

#2
Garofitza

Garofitza
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 08 iunie 2003 - 20:05

Nu mi-a placut deloc, o fii fost poveste de dragoste, dar total aiurea, cu un subiect "twisted". Faptul ca ea s-a indragostit de personajul lui Keanu Reeves, mi-a ridicat un semn de intrebare, daca asa a procedat cu toti pe care ea ii "caza" la ea timp de o luna. Sfarsitul si mai cumplit. Sorry, asta este parerea mea. (gusturile nu se discuta[il]) Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.

#3
yurika

yurika

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 31 mesaje

Postat 09 iunie 2003 - 16:26

[hia]Vreau de mult sa vizionez acest film ,dar tot timpul se iveste ceva si iar il pierd ,il voi putea vedea luna aceasta pe 15 asa ca o sa am o nou sansa si sper ca nu o voi pierde din nou Sint nerabdatoare[ttv][ttv] Yurika &Mark[copil]

#4
ralucami

ralucami

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 332 mesaje

Postat 09 iunie 2003 - 17:11

Yurika tu unde il vezi? La cinema? Am tot vazut ca-i face publicitate pe star chanel dar pana acum l-a difuzat? Zi-mi si mie plizzz[flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

#5
yurika

yurika

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 31 mesaje

Postat 09 iunie 2003 - 17:39

[hia]Ralucami filmul va fii difuzat pe 15 luna aceasta pe star chanel,am impresia ca va fii simbata la ora 21 atunci incep toate filmele ,parca pe programul 316sau 315 vezi tu Vreau sa te intreb ceva daca se poate ,ti-am trimis mai multe mesaje nu le-ai primit sau ai fost ocupata Toate cele bune! Yurika&Mark[copil]

#6
moto

moto
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 10 iunie 2003 - 12:50

Eu am vazut filmul de 3 ori si de fiecare dacta l-am urmarit cu sufletul la gura mi-a placut...[q][q]dar ce sfarsit...Delia si bb-ul Sebastian. neamtu

#7
karlla

karlla
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 15 iunie 2003 - 00:11

Fetelor...cu toate ca sint nebuna dupa Matrix ...nu mi-a placut de loc Sweet November. Daca imi permiteti v-as recomanda un film care e nemaipomenit..."The Bridges of Madison County" L-am vazut de 10 ori si-am plins de fiecare data ...e foarte puternic.

#8
yurika

yurika

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 31 mesaje

Postat 16 iunie 2003 - 08:57

[hia]In sfirsit am putut vedea si eu filmul[bis][bis] A fost foarte frumos ,mi-a placut dar sfirsitul a fost cam[q][q][q][q][q] Yurika&Mark[copil]

#9
ralucami

ralucami

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 332 mesaje

Postat 16 iunie 2003 - 17:38

L-am vazut si eu intr-un final si pot spune ca nu mi-a placut deloc. E o copie ieftina dupa" Autumn in New-York" cu Richard Gere si Winonna Rider. Inchiriati un dvd sau o caseta cu cel din urma si cred eu ca dupa ce il vedeti o sa va dati seama despre ce vb.[hot] La finalul filmului cu Richar Gere am plans de a sarit camasa de pe mine[:(] in schimb la "Sweet november" abia asteptam sa se termine.[xx(] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

#10
Camelia

Camelia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 289 mesaje

Postat 19 iunie 2003 - 18:56

Am reusit si eu sa vad filmul.Sincera sa fiu, n-am prea inteles.Oare sunt de vina cunostintele mele de germana ? [alcool] Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -