Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dabada si Nubanu ... i-a mai vazut cineva?


22 raspunsuri la acest subiect

#11
zizee

zizee

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 28 februarie 2003 - 02:14

Uraaaaaaaa! Traiasca si infloreasca Madalinutza! [bis][bis][bis] [flo][il] Eu o comand, nici nu mai incape indoiala, imdediat iti trimit un email la priveu sa dau si sa cer detalii. Uite cum se-nkeie in mod genial o zi sinistru de banala. Mercic mult, Madalinutza. Lilic, Gica Iutes, sigur, acum mi se pare ca niciodata nu i-am uitat numele. Stiam cartea asta pe de rost, rind cu rind si imagine cu imagine. Abia astept s-o am din nou in miini, mi se taie de pe acum rasuflarea de emotie... Multzu, fetele. [flo]

#12
Guest114_44

Guest114_44
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 28 februarie 2003 - 11:32

Nu-mi vine sa cred, Doamne, Madalinutza esti un INGER ... nu poti sa-ti dai seama cita bucurie mi-ai adus in suflet, pur si simplu nu ma pot opri din plins ... mii de multumiri !!! Pe toti sa-i asculti, dar din mintea ta sa nu iesi!

#13
Madalinutza

Madalinutza
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 28 februarie 2003 - 14:08

[si-eu] Ma bucur tare ca va pot ajuta! De 8 martie mergem la Bistrita si saptamana cealalta o sa va fac cate o copie (pt zizee si sofie) si vi le trimit. Sa-mi trimiteti adresele postale. Va pup si va doresc un weekend placut! Madalinutza preparator la Facultatea de Farmacie Cluj-Napoca

#14
Garofitza

Garofitza
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 28 februarie 2003 - 19:42

Madalinutza, daca ma pun si eu pe lista linga Sofie si Zezee, are ceva, o vreau si eu. te roooogggggg.... Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.

#15
adriana

adriana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.091 mesaje

Postat 28 februarie 2003 - 19:50

Si eu...se poate? Te rooog!!! Adriana

#16
Madalinutza

Madalinutza
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 28 februarie 2003 - 20:58

O data ce intru in posesia ei pot sa fac cate copii e nevoie, asa ca lista e deschisa tuturor! Va pup si va doresc un weekend placut! [copil][grup][pup] Madalinutza preparator la Facultatea de Farmacie Cluj-Napoca

#17
Madalinutza

Madalinutza
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 29 martie 2003 - 16:49

Salutari mamicilor! Datorita faptului ca nu mai lucrez nu mai am acces la net asa de usor. In weekendul urmator voi pleca la Bistrita, cartile sunt gata. Va rog sa-mi trimitei adresele ca sa vi le pot trimite. Adresa pe care o verific cel mai des e madalinutza@hotmail.com Pa si astept vesti! Madalina Madalinutza preparator la Facultatea de Farmacie Cluj-Napoca

#18
Rodica Grigoras

Rodica Grigoras
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 03 aprilie 2003 - 17:21

Am avut si eu carticica dar mi s-a parut cam.........ciudata, iar pozele eu un pic uratele. Sincer m-am bucurat ca exista ceva comun cu copilariile acestea si am avut un zambet larg cand am citit ...problema. Salut calduros, Rodica

#19
zizee

zizee

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 10 aprilie 2003 - 02:35

Madalinutza, ti-am scris pe adresa indicata, la hotmail. Ai primit mesajul? Tine-ma la curent, te rog, cu varianta pe care o preferi dintre cele 3 propuse. Numai de bine, zizi

#20
Ubi

Ubi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 205 mesaje

Postat 14 mai 2003 - 13:31

Si eu am citit de zeci de ori carticica si am visat de tot atatea ori la cataiful din primele pagini ale povestioarei. Cand ma gandesc ce carti frumoase erau pe vremea copilariei mele...ma apuca furia. Am vazut acum cateva luni bune cartea "Capra cu 3 iezi" (era de colorat) intr-o versiune absolut macabra (imi pare rau ca nu am retinut editura). Mama vine acasa si il gaseste pe iedul cel mic plangand alaturi de o tava pe care se aflau 2 capete de iezi din care se scurgea sangele. Va rog sa ma credeti ca am vazut cu ochii mei si nu e din auzite. Copii trebuiau sa coloreze pe pagina alaturata tot acest tablou...Si ne miram de violenta copiilor nostri. Pai la asa desene animate si carti de povesti... Ubi


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -