Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Prea mult...progres?!?!?!


7 raspunsuri la acest subiect

#1
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 05 octombrie 2002 - 02:01

Citeva semne ale influentei anilor 2000: <<<Tocmai ai incercat sa-ti introduci parola ...la cuptorul cu microunde <<<N-ai jucat un joc de carti,cu carti adevarate de ani de zile <<<Ai o lista cu 15 numere de telefon...ale familiei tale de 3 persoane <<<Iti "paigezi"copilul ca sa-i aduci aminte sa manince si el iti trimite e-mail din dormitor sa te-ntrebe ce-aveti la cina <<<"Chatuiesti" de citeva ori pe zi cu un strain din Africa de Sud,dar inca n-ai reusit sa vorbesti anul asta cu vecinul de vis-a-vis <<<N-ai trimis felicitari de Craciun anul trecut,dar ai postat una pentru toate lumea la adresa ta de web <<<Fiica ta tocmai a cuparat un CD cu melodiile pe care tu si colegii obisnuiati sa le cintati in liceu <<<Verifici cu atentie ingredientele de pe-o conserva de supa sa vezi daca contine echinaceea <<<Bunica ta iti blocheaza e-mailul tot cerindu-ti JPEG-ul cu noul ei nepotel,ca sa si-o poata pune la screen saver <<<Parchezi masina in fata casei si suni de pe mobil sa verifici daca e cineva acasa <<<Orice reclama la tv are jos trecuta adresa de web <<<Ti-a cumparat un PC nou si saptamina viitoare e deja "depasit"si-l vezi la vinzare cu juma' de pret <<<Conceptul de-a folosi monede si bancnote in locul cartii de credit ti-e complet necunoscut <<<Curatarea bucataria inseamna aruncarea ambalajelor de fast food de dupa bancheta masinii. <<<Motivul pentru care nu mai tii legatura cu rudele:nu au adresa de e-mail <<<Majoritatea glumelor auzite nn ultimul timp le-ai primit pe e-mail <<<Si mai rau:esti cit pe ce sa "forwardezi"mesajul asta catre prieteni...[:D][:D] Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]

#2
cami

cami
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 05 octombrie 2002 - 16:14

eheeiii Irina ....crezi ca mai avem mult pana o sa ajungem asa ?!!!..... :)) mami&Denisa va pupa[:I]

#3
Adela P

Adela P

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 211 mesaje

Postat 05 octombrie 2002 - 17:12

Mai Veve sa sti ca chiar l-am forwardat.....[:D]la mine se si potrivesc cateva...[xx(][:D] Adela

#4
oanaD

oanaD
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 05 octombrie 2002 - 19:09

[:D][:D][:D]

#5
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 06 octombrie 2002 - 00:32

Desi locuiesc in Romania 3 sferturi din intamplari imi sunt cunoscute[:D]. Am o geanta plina de maruntis iar la microunde inca n-am incercat parola. Desi am momente cand nu pot sa deschid PC-ul ca am uitat parola[:D][:D]. Si o sa fac si forward la msg ca e tare.[:D] Pupici, Marina

#6
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 06 octombrie 2002 - 01:13

hîhîhî si eu tot cu forward-ul am dat în el[:D][:D] päpä Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteaza ce-ai câstigat!

#7
jordash

jordash

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 15 mesaje

Postat 07 octombrie 2002 - 11:02

Haios ...[:D][:D][:D] si adevarat! SI am sa-l forward-ez ca merita!!! Lacra&Dragos

#8
anamaria

anamaria

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 971 mesaje

Postat 07 octombrie 2002 - 15:10

[:D][:D][:D] Fooooarte simpatic! Parca ar fi portretul meu robot!!! Ca mi-s asa de cascata, zilnic uit cate ceva, pun mancarea la incalzit si nu dau drumul la cuptor, adun lucrurile pustiului la cresa ca sa nu le uit si acolo raman... in curand o sa-mi uit si capul pe undeva, dar nici gand sa-mi uit parola de la Despre copii!!! In plus, mi se pare logic ca am forwardat textul la intreaga mea lista din agenda de adrese!!!! mirela


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -