Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

mamici de inceput de an(ul care vine)


2 raspunsuri la acest subiect

#1
dara

dara

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 116 mesaje

Postat 26 septembrie 2002 - 18:11

Servus la toata lumea[:)]! Ma bucur pentru noul shi minunatul forum shi as vrea sa shtiu cine e 'deodata' cu mine [:D][:D], adica cine e in saptamana 25-26-27 shi ashteapta sa nasca la sfar****ul acestui an sau inceputul anului urmator... Nu de alta dar vreau sa schimbam impresii in aceeashi perioada... Sigur ca ma putetzi ajuta shi cele mai avansate, sau sunt binevenite shi cele mai 'tinere'... Eu sunt shi la prima sarcina shi 'ma trec toate apele'...[:I] Aproape nu este zi in care sa nu mai 'scornesc' ceva nou de genul: 'daca se mishca prea mult?'(adevarul e ca ma bocaneshte tot timpul); shi cand n-o simt un pic de vreme 'oare ce-o fii patzit?!...' Ce sa mai vorbesc de somnul de noapte pe zi ce trece tot mai agitat shi mai plin de vise...[:(] Cateodata ashi vrea sa pot sa alerg vreo 200 de metrii shi chiar mai mult... Eu urc pana la etajul 2 shi parca nu shtiu cat am fugit...[:0][:p][:0][:p]

#2
Nicoleta

Nicoleta

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.073 mesaje

Postat 28 septembrie 2002 - 11:34

Salut! Nu stiu daca te multumeste schimbul de experienta cu o viitoare mamica in 23 de saptamani, dar putem incerca, sa vedem ce iese. Eu inca nu stiu ce e bebele meu, voi afla probabil pe 14 octombrie. Si, intre noi fie vorba, de-abia astept. Astept un raspuns de la tine, in cazul in care...oferta ti se pare "tentanta". Nicoleta.[;)]

#3
dara

dara

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 116 mesaje

Postat 01 octombrie 2002 - 16:31

Nicoleta, mii de scuze ca am amanat raspunsul... Sa-ti spun si de ce: sunt la serviciu si ieri pur si simplu a fost mereu cineva prin preajma...[:)][:X] Eu eram chiar in saptamana 23 cand am aflat ce e bebele meu... A fost o chestie dragutza: sotzul meu a intrat cu mine shi a tot vorbit shi-a intrebat-o pe doamna doctor tot felul de lucruri pana i-a spus ce e bb-le[^] shi s-a lasat tacerea... La care doamna a intrebat 'sotzul a leshinat?'... Am sarit eu cu gura ca nu, ca el fetitza shi-a dorit, dar el tot nu zicea nimic... Intre timp i-a trecut shi acum tot timpul vorbeshte shi se 'joaca' cu printzesa lui[:)]. Eu ma bucur ca o sa vina shi chiar n-a avut importantza daca e fetitza sau baietzel... Tu ce-tzi doreshti? Cum te simtzi? Eu in saptamana 23 am 'crescut' dintr-o data... Plangeam ca nu shtiam cu ce sa ma mai imbrac.[V] Intre timp am rezolvat shi asta cat de cat... Vreau sa mai vorbesc cu tine daca cumva nu te-ai suparat ca nu tzi-am raspuns la timp... Acum sunt putzin emotzionata- peste o ora am progamare la ginecolog. Abia ashtept sa vad ce face sufletzelul meu![:)]. Te pupam!!![:X][:X][:X] ......dara......


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -