Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Copilasi iubiti de sept-oct 2010 (20)


259 raspunsuri la acest subiect

#251
nicopic

nicopic

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 388 mesaje

Postat 10 februarie 2014 - 15:12

[deziuata]La multi ani, Ana! [deziuata]  multa, multa sanatate, fericire si impliniri! multumim frumos pt tratatie [pup][flo] si scuze pt intarziere..

[pup]-ici si  pt moatza ta mica! tare haioasa :)) 

 

Urmaresc cat pot forumurile, dar cam greu cu scrisul, avand in vedere ca Larisa a avut vacanta 2 sapt; cu 2 copilasi in grija, n-ai timp nici sa respiri...uff, bine ca s-a terminat vacanta..



#252
camisv

camisv

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.023 mesaje

Postat 26 februarie 2014 - 16:41

Un mesaj inainte de primavara [flo2] !

 

Ana, regret ca am ratat ziua ta! Sper ca primesti si mai tarziu urararile: sa fii sanatoasa, iubita, fericita! De asemenea, imi pare tare rau prin ce treceti cu Maia, dar e bine ca ati gasit solutia si cu rabdare o sa treceti peste asta. Nici Tudor nu este fan gradinita, dar nici nu plange ... doar incearca sa obtina o zi in plus de stat acasa (l-a intrebat pe sot cate zile trebuie sa mearga la gradinita si cate sta acasa, apoi a cautat sa negocieze 4 la gradi si 3 acasa). Maia este o zambareata, iar pozele au fost mortale [:-)))] [:-)))] !

 

Nico, Cameluska, Adriana ... ce va fac copilasii? ... cei mici si cei mari [flo2]

 

Mi s-a facut dor de perioada "bebeluseala", ma uit aproape zilnic cu nostalgie la pozele de cand era Tudor mic. Nu-mi vine sa cred ca a trecut asa repede timpul, ca acum avem in casa un baietel, vorbaret, incapatanat, mare negociator. Am zis ca-mi notez replici de-ale lui sau ca sigur le tin minte, dar in fiecare zi vine cu altceva (bune sau rele) ca nu le mai stiu. Intr-una din zile s-a dus la gradinita si a anuntat-o pe educatoare ca "astazi nu mai facem ce zici tu, facem cum vreau eu".

 

Sper ca sunteti toate bine, deasemenea si copilasii! Poate intram mai des, acum ca s-a marit ziua si vine ... primavara!



#253
ana_25

ana_25

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.382 mesaje

Postat 02 martie 2014 - 10:30

Cami,multumesc de urari  [flo2]

 

Daca se va face mai cald,poate dam o fuga pe la voi prin parc  [:)]   

 

Intru aproape in fiecare zi sa vad ce s-a mai scris...dar pauza !  [alcool]

 

Va doresc o primavara frumoasa!



#254
ana_25

ana_25

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.382 mesaje

Postat 26 martie 2014 - 18:37

Unde sunteti fetelor? chiar nu mai intra nimeni ?  [flo2]

Ce mai fac copilasii? Maia scoate tot mai multe perlute,e tot mai incapatanata si ne straduim sa o convingem sa pape si ea bucatele  [batcap]  deocamdata nu vrea  [smulgpar]

Margeleala merge bine,dar mai greu cu vanzarea .. [ascuns]  nu prea am unde sa ma duc cu ele sa le vand......dar sper sa ne descurcam mai bine la vara [comoara] 

Va [pup]  [pup]  



#255
ana_25

ana_25

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.382 mesaje

Postat 19 aprilie 2014 - 15:45

Va doresc un Paste fericit !! [flo]  [paste]



#256
camisv

camisv

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.023 mesaje

Postat 22 aprilie 2014 - 07:40

Hristos a inviat! [paste]

Ana, multumim de urari! au crescut copii, timpul nostru s-a "diminuat". Ma bucur ca Maia evolueaza bine. Ati reinceput gradinita? Cu mancarea trebuie sa ai rabdare, iar ea sa capete incredere ca nu i se va intampla nimic daca mananca bucatele. Si Tudor este extrem de incapatanat, uneori imi mai pierd rabdarea, dar trag aer in piept si o iau de la capat. Din pacate am schimbat gradinita si aici nu-i place, asa ca avem aproape in fiecare dimineata "circ". Abia astept vremea frumoasa sa stam mai mult afara, asa poate mai ajungem si noi prin parc. Acum mergem f. rar, caci noi ajungem dupa 18.30 acasa.

 

Fetelor, haideti la o cafea virtuala, ca pe vremuri [cit] ! Eu ofer un cappuccino!



#257
ana_25

ana_25

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.382 mesaje

Postat 13 mai 2014 - 10:14

Hello fetele,ce mai faceti?  nu mai da nimeni nici un mesaj ?  [flo2]  Ce mai fac copilasii nazdrvani?



#258
ana_25

ana_25

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.382 mesaje

Postat 02 iulie 2014 - 20:11

Fetelor,chiar nu mai scrie nimeni aici?  [:-/]



#259
camisv

camisv

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.023 mesaje

Postat 04 august 2014 - 13:20

Buna fetele! nu se mai scrie pe aici ... eu mai intru din cand in cand ... deh, nostalgia [flo2] [:I] !

Acum mi-am dat seama ca deja au inceput aniversarile! Copiii incep sa implineasca 4 ani, deja suntem la "mijlocii" ... (T. imi spunea de la inceputul verii ca el este in grupa mijlocie [acor] )

 

Deci fetele, haideti cu putina poveste despre anii care au trecut sau cei ce vin, despre copiii nostri minunati ... [mata] !

 

Incep eu, cu un "La multi ani!" calduros pentru Ianu (Sebastian) [deziuata]  ! Histamina, daca mai citesti pe aici, poate ne povestesti ce a mai facut luptatorul tau, cu ochii mari si frumosi [bicic] , cum stati la capitolul greutate ... stiu ca tu te luptai cu asta ... noi ne mai luptam inca [viki] !



#260
nicopic

nicopic

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 388 mesaje

Postat 14 septembrie 2014 - 16:46

La multi ani Tudor




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -