Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (51)


655 raspunsuri la acest subiect

#41
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 22 aprilie 2013 - 12:40

miki multa, multa sanatate va doresc!!

msBB esti dementiala!!!!!!!!!!!!! al meu saracau' ieri alerga toata curtea sa ma gaseasca si striga cat il tinea plamanii " mamiiii, vine kkkkk!!!!" de se auzea doua strazi distanta si cand ajunge la usa de la terasa (eu eram in living) tot obosit, transpirat..imi spune suparat " viit kk....facut a mine....."......:)))))) ca si cum ma certa canu l-am ajutat :p

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#42
Somleac

Somleac

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.112 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 13:23

Fetelor sunteti mortale cu KK. M-ati amuzat teribil.

Deea ia trimite tu barbatu ala la reciclare ca ti-l trimit tras cu cheia, ce-i asa sclifosit, al lui miroase a parfum?


Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011



#43
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 13:33

Somleac ce tare ai fost cu mirosul..

Deea. si cand iti mai zice ca n-ai educat-o , intreaba-l de ce nu se implica si el in educatie...nu sa masoare canapeaua :)



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#44
MsBB

MsBB

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.311 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 13:33

Aoleo, mai Miki [pup]! Doamne, pe cine ai suparat mama in alta viata de te chinui asa? [q]
Sper sa fie doar oboseala dar ma gandesc ca poate te ia si pe tine ce l-a luat pe Vlad? Sper ca nu! [pup]
Ma bucur, sincer, daca am reusit sa-ti smulg macar un zambet, pt ca meriti! Esti o mama tare puternica! Tot respectul pt tine!
MULTAAAA SANATATE! [pup]

Deea [:-)))] criminala esti! Eu am mai facut din astea de buna voie si nesilita de nimeni [:D]. M-am infipt cu tupeu in kiloti de plastic a lu' fie-mea si ieseau destili imbalsamate [alcool].
Te inteleg insa, e de rasu-plansu! Sa stii ca am mai auzit de copii care se ascund si fac kk pe te miri unde. O fi si aici o smecherie...
Nici Sofu' nu-i deacord sa-si depuna norocu la olita. Doar pishu. Acum intre timp mi-a tras si o clatire la pantaloni [:-)))]. I-a bagat la primul ciclu , inia o pauzare [:-)))] in apa proprie.
M-am lasat la mana mea si i-am dat pampers. O sa mai incerc mai incolo ca mai am si treaba nu numai spor la strans/spalat pishu/kk.
Hai sa te fac sa te simti mai bine, apropo de pacatul tau [:D].
Ajung sa cred ca nici cum nu-i bine cu doctorii astia. Daca esti gras ca de ce esti gras - io vineri dupa ce ca mi-am ros mana pana la cot de emotii [alcool] il mai aud si pe doctor ... "pai cum sa nu se rupa muschii aia daca esti slaba de te bate vantu? " .
Deci, vezi tu , nici prea slab nu-i bine - asa ca, sa-ti fie de bine pacatu'. Nu se pune unu mic acolo [:D].
Eu voi profita de ce a zis doctorul [:D] si voi hali ca un [porc] de Pasti - pana-mi crapa burta [:D] ca si asa , dupa aia ma duc la cusut [:D]

Yasmi [:-)))] eu cred ca putem scrie o adevarat odisee a .... kk-tului [:-)))] ( Doamne, bine ca-i in scris ... ca suna [alcool])
Esti mortala si tu cu kk venit [:-)))].
Sa-ti fie de bine toate bunataturile [;)], ca vad ca esti asa si nu ne dai si noua , macar acolo , virtual asa, o felie ceva [zz]

Somleac [pup] iti dai seama ca am fost cu gandul la tine de dimineata cand am citit ce ai zis . Mi se rupe inima si-mi pare rau ca soarta ne incearca asa cateodata.
Iti doresc putere si ma bucur ca ai aflat ce a gandit ea, de fratele ei.
Sa va fie de bine petrecerea si cred ca roscata ta e un fel de Andra mea [alcool]. Nu te mai tin de vb acum dar iti zic ca a facut cam copy-paste la toate descrise de tine.
Trebuie sa caut si eu pozele. [:D] Abia astept sa va cunosc!

Strumph - [pk] SUPER POZE! Da'io pe bune ca vin sa caut haine fetelor acolo! Bine, gasesti si aici , numa ca ... asta-i ca aia cu ingrasatu' . Ce-i bun ingrasa, e imoral sau ilegal ( de scump [alcool])
Ce frumos ca aveti locuri asa minuntate acolo! Ma bucur ca am avut ocazia sa vizitez si zoo din Londra [:D].
Sa va fie de bine iesirea! [pup]

Ailed-dota [:D] esti siguraaaaa ca vrei sa ma intrebi ce mi-am luat? Cred ca ti-ai dat seama ca am potential la vb [:D].
As putea , ca un om normal sa enumar si sa tac .... dar e atat de usor vreodata cu mine? [:D]
Doar presata fiind de timp voi scurta si voi zice ca mi-am luat o jentuta LOZ [:D], super mega ieftina , o vazusem in iarna cand am fost in B la pret dublu [disco], un sacou f misto!!! tot asa super pret [pk], o bluzita din asta cum se poarta acum, cu margine cu volanas din ala , ieri , cu aia 25 de lei voucher ( le luasem fetelor niste rochite cu bubuline [:D], dragalase foc si am fost "fortata" a se vedea cum plang acum [:-)))] sa ma duc ieri la H&M sa-mi iau ceva , sa mi se scada aia 25 de lei [pk]) si o pereche de balerini [:D].
Apropo de asta, zic scurt ca tre sa fug, dar nu ma pot abtine , ma mananca limba ( sau destili [:D]) Dupa ce mi-am luat balerinii , normal ca am reactionat ca un adult [:-)))] si mi-am aruncat cat colo trancalicii din picioare si am luat balerinii noi , sa-mi etalez oboseala din picioare in papuci noi-nouti.
Cand m-am dus dupa fete il intreb pe om "oare mai bine imi iau niste papuci mai de om normal asa sau sa merg cu astia noi nouti" ( avand in minte naturaletea cu care Andra si Sofia ma stampileaza la fiecare 5 min cu talpa lor si cum , tot asa, chiar eu cu naturalete iau fiecare piatra drept minge de fotbal si-mi rup toate incaltarile) Imi zice omu' , probabil sa nu ma vada ca ma intorc a mia oara sa ma schimb [alcool], da, da , lasa, i-ai pe astia , ca doar nu trebuie sa stai cu ei acolo. Te schimbi ... ACOLO!
Am inteles aluzia subtila si am plecat. Normal ca la 2 secunde luasem deja o amprenta de la caine, apoi talpile fetelor ... si zic, la naiba, hai sa-i dau deoparte.
Ii las undeva langa usa si-mi vad de viata mea de leguma la plaja. Si spre seara cand sa plecam ... ce sa-mi vada mie ochii.... [:-@]... taticutul meu , ca na, doar e ruda cu mine [:-)))] in timp ce vb cu mine , a luat o pereche de slapi , plini de pamant si mizerie si a inceput sa-i scuture ... ei da!!!! normal! deasupra balerinilor mei noi!!!!! [alcool]
Mie mi-a tasnit corneaa afara [wow] la care el, si mai inspirat, ia papucii mei noi nouti si le da 2 palme , uitand ca are pe maini ... niste ... unsoare/arsura de la gratar [alcool].
Mda, suntem familia perfecta! [:D]

Gata, [promit ca am tacut!
Am o tona de treaba - rufele ma asteapta , cupilu' imi repeta mos craciun cu plete dalbe [alcool] ... FUG!!!! pappapapapapapa

Simo - ca mi-am amintit ! Am lasat rufa-n mijlocu casei [:I]. Parca ii ura cineva la multi ani ? E ziua ei ? Mai scrie? E vb de simonacip? Imi e si rusine sa intreb dupa ce io am stat ascuns ca magaru atata timp.

#45
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 14:08

Mssbb, sa porti sanatoasa ce ai luat, tare omul tau cu balerinii, ar tb sa-i spui sa-ti mai ia o pereche, eu sapt trecuta mi-am luat o pereche de sandale turcuaz cu platforma de la H&m, la o treime din pretul de anul trecut..

yasmy mmm vin si eu la tine sa te ajut sa despachetezi pachetul de la soacra

miki, sanatate!



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#46
Anda08

Anda08

    Membru senior

  • Administrators
  • 4.849 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 15:53

Dragele noastre,



Va asteptam cu mare drag pe noua platforma desprecopii in grupul Fluturasi minunati din 2011 aici http://comunitate.de...nunati-din-2011



Vorbiti si va hotarati cine doreste sa gestioneze si sa devina group owner, si astept PM sau mail la andraf@desprecopii.com cu detaliile [pup]



Super Eva - Carte inteligenta de bucate - Jurnal de sarcina - Despre dragoste - Nume de Copii

#47
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 16:41

Uh...numa eu sunt pe aici?! :)) Mi se pare tare aiurea noua platforma, alambicata rau si greu de navigat, sa nu mai zic de varianta pentru mobil de pe care scriu acum! Uff...nu/mi plac schimbarile majore, ma cam debusoleaza. Cred ca am fost prea obisnuita cu vechea forma si de aia...mda, cam conservatoare mi-s!

#48
Somleac

Somleac

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.112 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 16:46

trebuie sa ne facem un nou cont?[alcool]

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011



#49
Guest__*

Guest__*
  • Guests

Postat 22 aprilie 2013 - 17:04

nu mai estevalabila vechea parola??

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#50
Deea99

Deea99

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.721 mesaje

Postat 22 aprilie 2013 - 17:46

pai heeelllpppp....am deschis si eu linkul cu noua platforma..dar nu ma prind ce trebuie sa fac....vad ca Somleac e prezenta si Ally....hei fetele nu ne ziceti si noua ce si cum????////




------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -