Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

FIV in Ungaria 175


199 raspunsuri la acest subiect

#71
olimp

olimp

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.273 mesaje

Postat 29 aprilie 2013 - 18:11

ioana ai vazut ca este bine , si la mine beta a avut sincope in crestere dar ..totul e bine cand se tremina cu bine....inca cateva zile si ai sa auzi si inimiora... [il] [il] [il] [il] [il] [pk]



#72
Alice1983

Alice1983

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 309 mesaje

Postat 30 aprilie 2013 - 21:15

Ma bucur tare mult, Ioana! Bine ca sunteti bine si ca ati trecut cu bine peste spaima. Cand mai mergi la medic? Pupici



#73
DaniellaSM

DaniellaSM

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 432 mesaje

Postat 01 mai 2013 - 22:19

Buna seara fete dragi mie,
Ioana, ma bucur nespus si traiesc bucuria ta , bucuria noastra sper sa fie in curand si pt restul fetelor.
Delutza, pai daca esti asa directa si se pare ca nu esti noua pe forum probabil doar cu new user, dupa Salutarea care ne ai oferit-o,eu zic sa numeri pozitivele si neg. de la Budapesta si Romanica, daca doar dupa procentaj te uiti, dar tu oricum vrei la cehi , deci ??ce doresti de fapt?

#74
DaniellaSM

DaniellaSM

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 432 mesaje

Postat 01 mai 2013 - 22:27

Umbrarito , iti doresc sa iei cea mai buna decizie dupa ce faci AMH , anul asta tre sa ploaie cu puiuti , doar Umbra a dat starul !!!
Olimp , pup burtik

Noi suntem bine crestem , maine intru in 13 sapt. am fost la eco si inota de zor abia la putut masura pt sindrom down, si sper da fie totul bine si in continuare!
Va doresc un inceput de Mai cu de toate !!!

#75
umbra01

umbra01

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 221 mesaje

Postat 04 mai 2013 - 11:23

SARBATORI FRUMOASE SI TOATE CELE BUNE TUTUROR CELOR CE SARBATORITI SF. PASTI !!!

 

 

Va pusiiii



#76
Danyeee

Danyeee
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 06 mai 2013 - 09:26

Hristos a inviat! Ma bucur sa va cunosc! Am intrat de multe ori de-a lungul anilor, pe acest forum, dar niciodata nu am scris. Acum insa vreau sa anunt reusita noastra, pentru a nu va pierde speranta! Intr-o zi, o sa se intample, sa nu uitati nici un minut lucrul asta.

Dupa 6 ani si jumatate de incercari, analize peste analize, histeroscopii, hsg, spermograme, 4 inseminari, 2 fiv-uri, 2 fet-uri, s-a intamplat! In vinerea mare am vazut si eu un rezultat care arata altfel decat 0.01 :)) si anume 488,89!

Fiv-ul aceasta a fost al doilea, la Budapesta, cu PK. Si-a fost prima data cand nu mi-am pus nicio intrebare, nu am cautat nimic in plus fata de ce mi-a spus el sa fac si sa iau, nu am facut decat sa merg pe mana lui, cu incredere deplina ca daca Dumnezeu va vrea, o sa se intample! Si-a vrut! Si-i multumim din suflet!  Inca nu am trecut toate hopurile dar stiu ca primul pas l-am facut cu ajutorul LUI.

Sa nu va pierdeti speranta fetelor, ca dupa suferinta vine intotdeauna bucurie! Intotdeauna se intampla asta! Si chiar daca suntem suparate, suferim si avem impresia ca pb noastra n-o sa se rezolve niciodata, sa nu uitati ca cu ajutor de sus, orice, dar orice e posibil!

Va doresc liniste sufleteasca si mult succes fetelor ce sunt in focuri in perioada ce urmeaza!



#77
olimp

olimp

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.273 mesaje

Postat 06 mai 2013 - 18:29

Hristos  a inviat  !

 

noi am profitat de zilele libere , am fugit din oras de marti pana acum, am profitat de excursia la munte la aer racoros nu mai suport caldura....

 

danyeee felicitari ma bucur pentru tine sa stea bebe 9 luni la caldurica sarcina usoara ...si fara peripetii [flo2]

 

daniella [pup]  si tie , gata ai scapat de timestrul I , felicitari...ai sa vezi ca vor fi bune analizele...

 

umbruta multumim de urari !

 

[pup]  la toate fetele.....



#78
olimp

olimp

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.273 mesaje

Postat 10 mai 2013 - 06:36

buna fetelor pe unde umblati ? cam liniste pe aici /

 

daniella , ioana , eni ? cum va simtiti ?

fetele care sunt in focuri ..bafta multa

 

[pup] la toate



#79
Ioana12345

Ioana12345

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 38 mesaje

Postat 11 mai 2013 - 15:43

Buna fetele,

 

Olimp, sunt foarte bine, multumesc de intrebare.

Am fost ieri la doctor, bebe are 7 saptamani, 0.86 cm si creste mare si frumos....:).

Am greturile specifice perioadei, se pare ca ca are personalitate de mic si e foarte selectiv atunci cand mananc...nu ma lasa orice, ii plac fructele si branzeturile.....In rest sunt bine, ma bucur  la maxim de acesta etapa si astept cu nerabdare sa creasca burtica si sa incep sa il simt :P.

 

Va pup.



#80
olimp

olimp

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.273 mesaje

Postat 12 mai 2013 - 17:55

ioana ma bucur sa aud ca esti bine....si ai greturi [batcap] [:-)))]  ai sa scapi si de ele..va fi bine...de pe la 12 saptamani incepe sa dospeasca burtica si sa devine usor vizibila , eu sunt asa de mare acum ca nu ma recunosc...vineri am fost la eco Ilinca are deja 2535 gr si mai are de stat ..sper sa nu se faca de 5 kg [:-)))] in ritmul in care creste...

 

[flo2] la toate fetele..




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cu bebe in burtica la Zoo

    Pau26
    - Astăzi, 13:17

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -