Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Fluturasi minunati de mar-apr 2011 (33)


221 raspunsuri la acest subiect

#61
djlaura01

djlaura01

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.553 mesaje

Postat 13 decembrie 2012 - 20:09

madutza_bra [pup]

__________________________________________ Ca parinte, poti sfatui, poti indruma, poti incerca sa corijezi, dar nu poti sa te lupti cu cel ce-ti este copil, care are personalitatea sa, puterea de a alege sa-si traiasca viata. Nu ai cum sa i te substitui. Nu ai cum sa-i schimbi deciziile, decat atunci cand isi deschide mintea si sufletul, cand accepta ajutorul oferit, altfel totul este o lupta cu morile de vant.

#62
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 13 decembrie 2012 - 20:54

laurica, doar atat?



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#63
cami_antonia

cami_antonia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.788 mesaje

Postat 13 decembrie 2012 - 21:43

yvy da copilul era mare sau mic??? sunt de-a dreptul socata
doamne fereste-ne de asa ceva
la at de mult imi ador copii e clar ca poti innebuni usor dupa asa ceva[bang][q][q]

delia ce mi-ai facut cu site-ul alaaaaaa
cred ca fac multe aperitive gen chec de acolo[olala]
agreez acel gen de checuri
sper a imi si iasa[olala]

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



#64
djlaura01

djlaura01

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.553 mesaje

Postat 13 decembrie 2012 - 22:40

ailed_dota[:I] ???

__________________________________________ Ca parinte, poti sfatui, poti indruma, poti incerca sa corijezi, dar nu poti sa te lupti cu cel ce-ti este copil, care are personalitatea sa, puterea de a alege sa-si traiasca viata. Nu ai cum sa i te substitui. Nu ai cum sa-i schimbi deciziile, decat atunci cand isi deschide mintea si sufletul, cand accepta ajutorul oferit, altfel totul este o lupta cu morile de vant.

#65
djlaura01

djlaura01

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.553 mesaje

Postat 13 decembrie 2012 - 22:41

[pup][pup][pup][pup][pup] toate mamicile si toti flutursai fug la tv

__________________________________________ Ca parinte, poti sfatui, poti indruma, poti incerca sa corijezi, dar nu poti sa te lupti cu cel ce-ti este copil, care are personalitatea sa, puterea de a alege sa-si traiasca viata. Nu ai cum sa i te substitui. Nu ai cum sa-i schimbi deciziile, decat atunci cand isi deschide mintea si sufletul, cand accepta ajutorul oferit, altfel totul este o lupta cu morile de vant.

#66
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 14 decembrie 2012 - 00:01

seara buna!!! [pup][pup]

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#67
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 14 decembrie 2012 - 00:49

ce telegrafice sunteti azi....



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#68
Somleac

Somleac

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.112 mesaje

Postat 14 decembrie 2012 - 00:50

Buna seara,



am bagat copii si sotul in pat, am terminat papica pe maine si am strans de bucatarie si ma pun la treaba pt lucru, dar am zis sa bag un ochi la voi. Nu stiu ce mare branza mai fac eu ca mi-e un somn de mor.



A facut sotul foc in semineu cat eu cu Matia si Ilinca am fost la dansuri si acum e o caldura aici de [nani]Miane vine mesterul sa-l zugeveasca si sper ca saptaman viitoare sa primim si granitul si lemnul. Daca nu va aratat cam rau de sarbatori.



strumph multumesc pentru link , sa vezi ce repede mi-au trecut toate grijile si supararile, mai repede decat cu magneziu recomandat de Delia[:D]



Le-am scos pe fete prin oras cat a fost cu Matia la dansuri am zis ca ori le dispar mucii de tot ori le imbolnavesc de tot. Ilinca saraca a facut kk si am ajuns cu ea urland acasa, cu fundicul rosu.



Numa ce spuneam ca nu vreau musafiri, pana la urma vin nasii lui Vic la noi de revelion si mai trebuie sa invitam o familie prieteni comuni. Poate vine si cumnatul cu micutu ca au divortat si sunt ca vai si amaru amandoi si tatal si copilul. Chiar ma bucur de nasi din tot sufletul. Nasul ne-a facut proiectul la casa si nu au reusit sa vina sa vada de cand e gata, a vazut-o numai la rosu. II sunt foarte recunoscatoare ca ma simt foarte bine in ea , e foarte bine organizata si practica si am multe debarale si ascunzatori de boarfe[:D]




Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011



Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]

#69
Somleac

Somleac

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.112 mesaje

Postat 14 decembrie 2012 - 00:55

Delia , las ca scriu eu romane.



Ivy uff ce dramatic, e groaznic nu ma mir de biata sefa ta. Si noua ni s-a spanzurat asta toamna un om care ne mai ajuta la trebi si stiu ca e cumplit pentru familie.



Mai stiti problema mea cu costumele la dansuri ? Bine pana la urma am platit, s-au facut costumele care nu-s ceva chiar de 120 lei, cusute prost, sa zicem ca pe scena nu se vede. Dar azi am aflat alta bomba daca vrem sa vedem copilul trebuie sa platim bilet 15 lei/ persoana. Pur si simplu m-a busit plansul cand am auzit. Mi se pare nesimtire curata, dar ce e mai ciudat e ca numai mie mi se pare. Ceilalti erau foarte satisfacuti ca se oferise profesoara sa le rezerve bilete ca nu prea mai sunt.[bang]




Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011



Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]

#70
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 14 decembrie 2012 - 02:01

somleac, sincer mi se pare hotie ce e la voi la gradi.... si la Maria la dansuri ne--a cerut 150 ron acum 3 ani , dar aratau super , era fusta de satin cu jupa de tul, body si bolero de satin... puteai sa le folosesti si la o nunta pt copil..

deci v-ati scos de Revelion[:D], lasa ca poate e gata semineu si aveti cu ce va mandri. Tare nasul tau cu debaralele, mi se par esentiale..



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Panic Questions

  • Obezitate in sarcina

    Luciana96
    - Ieri, 14:51

  • Pete rozalii, saptamana 8

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

Last Blogs

  • o noua minune

    Onyoana
    - Ieri, 19:14

  • Dulapul lui bebe

    Julix94
    - Ieri, 17:39

  • Am primit geanta bebelusului

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 15:56

  • Al treilea trimestru - saptamana 28

    IonIza
    - Ieri, 15:19

  • Al doilea trimestru - saptamanile 14 - 27

    IonIza
    - Ieri, 15:07

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -