Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Oportunitati de munca la domiciliu (5)


158 raspunsuri la acest subiect

#31
ingridnen

ingridnen

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.709 mesaje

Postat 22 august 2012 - 12:52

mai fetelor, tot va citesc din umbra, pai ce afacere e asta sa licitati un proiect de 10 dolari si sa munciti cateva zile la el [bang]

Pe invatatoarea care mai lucra in particular cu fi-miu o plateam cu 50 lei pe sedinta (=2 ore), pai nu mai bine ne apucam de meditatii ??

Ingrid si Cristi 9 ani

#32
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 22 august 2012 - 20:46

https://www.odesk.co...157d77c8bdd864/



https://www.odesk.co...09fb50b46fad16/







Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Lucrusoare de vanzare...





In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.











#33
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 22 august 2012 - 21:12

Articole in limba romana: https://www.elance.c...omana/32894166/







Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Lucrusoare de vanzare...





In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.











#34
mihadum

mihadum

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 45 mesaje

Postat 22 august 2012 - 22:44

Buna seara,
am primi un e-mail prin vw

Hello, Thanks for bid.
This is a opportunity, from this project you can earn monthly more than $300 if you work well and hard.
Here is details of the project so read care fully.
For work visit this website
http://typethat.biz/
user id:......
Password: ...

After log in click on "WORKPLACE"
than image will come and you have to type these

*Server is always fast but Night time is better for work (9:30 pm to 6:30am gmt 6+)
Working rules:
All entry will be in small later and have to use space between 2 image
have to do minimum 5k in week.
If you have big team than I will provide you admin panel.
Will pay you via paypal, monneybookers, gaf
Payment is sure if you complete the task.
Your earning report and payment info will be appear during work. Let me know after getting $10 for minimum payout.
Start work and good luck.
"

Mail-ul vine de la cel cu proiectul cu "horse show"...
proiecul cu "horse" mie-mi apare anulat. Asa apare pentru ca l-am primit eu?
Practic te loghezi si apoi apar pe ecran parole scurte ( ca atunci cand te loghezi pe diverse site-uri) pe care tb sa le copii intr-un ecran mic. Daca le scrii corect sunt contorizate undeva.

Am contorizat vreo 55 de parole scrise corect si am cumulat mareata suma de 0.03740 usd.

O regula de 3, foarte simpla, imi spune ca tb sa fac peste 140.000 de parole din astea ca sa adun 100 usd.
Merita?
xxxwoman parca spuneai ca pot renunta in primele 24 de ore fara penalizare.
Multumesc

#35
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 23 august 2012 - 00:25

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

mai fetelor, tot va citesc din umbra, pai ce afacere e asta sa licitati un proiect de 10 dolari si sa munciti cateva zile la el [bang]

Pe invatatoarea care mai lucra in particular cu fi-miu o plateam cu 50 lei pe sedinta (=2 ore), pai nu mai bine ne apucam de meditatii ??

Ingrid si Cristi 9 ani


ideea e ca sa "spargem gheata si sa primim rating, in spernata ca pe viitor vom putea mari pretul

desi din proprie experienta stiu ca e cam greu sa convingi pe cineva sa te plateasca cu ceva banuti in plus cand stie ca te-a platit si te poate plati mai putin...si cu meditatiile, ce sa spun, ama facut si eu m-am ales cu praful de pe toba, promisiuni, las ca te platesc la sfarsit de luna, hai mai lasa-ma si luna asta ...hai mai bine sa lasam la sfarsit..si cand s-a sfarsit m-am ales cu multumesc si buna ziua... nu am "mana" de luat bani

Nina,mami de, [fetita]




#36
xxxwoman

xxxwoman

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 301 mesaje

Postat 23 august 2012 - 00:25

Poti renunta dar nu cred ca te-a ales neaparat ... probabil doar atrimis tampitul mesaj la toata lumea (l-am primit si eu si nu biduisem, e ala cu horse show de nu stiam noi ce e si eu doar l-am intrebat) ca asa fac nenorocitii astia cu capcha.

Astea sunt proiectele care nu merita,DELOC DELOC. Nici sa nu va treaca prin cap sa va bagati la asta ceva, e multa munca pe bani putini, abia asta-i munca de negru.

Ca tot zicea careva de meditatii.... Pai sa iau 50 pe sedinta de consiliere.. mai rotunjesc rotunjimea ca sa zic asa... Invatacelu meu biduieste de 3 - 4 saptamani si e la al doilea proiect pe vworker, prins azi, cand i-au intrat si banii pe primul.
Deci am garantia ca imi fac bine treaba cu explicatiile... deci depinde doar de voi..[:)]

Mai am vreo 750 din 5000 si termin si eu... Maine seara CONCEDIU! (sa vad cum va descurcati fara mine [:D])

#37
xxxwoman

xxxwoman

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 301 mesaje

Postat 23 august 2012 - 00:29


ideea e ca sa "spargem gheata si sa primim rating, in spernata ca pe viitor vom putea mari pretul

desi din proprie experienta stiu ca e cam greu sa convingi pe cineva sa te plateasca cu ceva banuti in plus cand stie ca te-a platit si te poate plati mai putin...si cu meditatiile, ce sa spun, ama facut si eu m-am ales cu praful de pe toba, promisiuni, las ca te platesc la sfarsit de luna, hai mai lasa-ma si luna asta ...hai mai bine sa lasam la sfarsit..si cand s-a sfarsit m-am ales cu multumesc si buna ziua... nu am "mana" de luat bani

Nina,mami de, [fetita]



[/quote]

Daca prindeti ceva de la galaxywatcher mergeti cu incredere.... Si sa stii ca la bonusuri (adica de 2 ori dupa primul) a venit el cu propunerea de a plati mai mult, aceeasi munca. Nu-i baga pe toti in aceeasi oala.

#38
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 23 august 2012 - 00:53

mihadum, am primit si eu acel mail. Sunt niste coduri de scris, te logai pe un site si tot scriai ca tampitu', plata se face pentru minimum 5 USD. Nu-ti spun de cate ori mi s-a blocat site-ul si cum jonglam cu cele 3 browsere pe care le am. Eu am renuntat.







Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Lucrusoare de vanzare...





In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.











#39
xxxwoman

xxxwoman

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 301 mesaje

Postat 23 august 2012 - 01:14

Nu e nimic serios in asta.. si sincer nu prea vad cum poate tipul lega plata de acceptul pe vworker.. ca daca da accept la bidul de 20 de dolari sa spunem... banii ii pleaca din cont spre vworker... daca nu da accept la bid si tu pe baza mesajului asta te loghezi si incepi sa rescrii codurile ca fraierul, nu-ti mai garanteaza nimeni plata.

Pe freelancer erau din astea cu zecile, aici asta e al 4-lea sau al 5-lea din cate am prins eu .... Sper sa-i extermine pe astia, sincer.

#40
mihadum

mihadum

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 45 mesaje

Postat 23 august 2012 - 10:12

Am citit si eu mai atent aseara. Nu ma apuc de asa ceva...
Multumesc


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Ieri, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -