Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (7)


197 raspunsuri la acest subiect

#11
catank

catank

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.938 mesaje

Postat 30 mai 2012 - 00:27

Buna mamici si pitici!

In sfarsit am ajuns la comp cel de la etaj. Am culcat o bucatica de fetita ff maraita (aviz yvyana). I-a mai dat un dintisor...incisiv lateral stg jos...si cred ca ii mai iese ceva ptr ca astazi a reactionat ca niciodata. Concluzia...trezita de la ora 7.30 (cand eu am spus ca voi reveni...si dusa am fost) si a adormit o ora abia la orele 16. Doua ore inainte sa adoarma ...fffffff maraita, cand radea, cand plangea, pana a dat-o intr-un plans cu saltat de umeri si tot tacamul. Initial am fost calma, apoi m-am pus si eu pe plans si s-a oprit ea [:D], am asezat-o usor pe umarul meu si asa a adormit..fireste ca s-a trezit tot plangand...am iesit cu ea afara, apoi baita si acum e cazuta la datorie. Am usile deschise ...sa o aud in caz de ceva.

Ce sa va povestesc?

1.Aici nu o pot urca ptr ca am eu camera de lucru si am hartiute, peste hartiute (teancuri de carti, pe jos, sus...si nu numai...deci camera nu este accesebila unui copil de 1 an, mi-ar face totul vraiste[:D])
2. laptopul imi este la bucuresti, la baiatul nasei (el s-a ocupat mereu de el)si in doua saptamani cand vine din nou acasa, sper sa il aduca functionabil. Normal, si unul din carduri foto (care este virusat, este la el...poate reuseste sa faca ceva)Eu inca continui sa fac foto cu alt card, si el virusat...si facem schimb cand va veni...sa-l reyolve si pe acesta...daca nu imi dau foc la nas...asta e!
3. Am tot incercat sa va scriu de pe tel si cand sa dau send...pauza...conexiune inexistenta...sa-mi trag palme,....din acel motiv mai faceam 2-10-2-10[:D] Astazi, chiar revenisem pe la pranz cu un alt mesaj si am patit-o din nou, ...am renuntat.
4. Nici acest comp nu este lipsit de peripetii, adica are si el o hiba dar il dau si pe el la reparat[:D]
5. Ce se intampla? Le am pe ambele de ceva timp, insa le-am folosit strict ptr servici, gen programe doc, xl, ...etc nimic complicat si nu am fost nevoita sa le schimb nimic niciodata. Acum cred ca daca le reinstaleaza programele din nou vor fi ok. Imi expirase si antivirus si toate cele....
6. Nu sunt eu dispusa sa-mi iau altul nou ptr ca avem alte prioritati. Atatea modificari pe aici ca nici aragaz-cuptor nu am reusit sa-mi ua, si inca tanjesc dupa unu.

Bunnnnnnn m-am justificat (plans) destul.

Ioana cu exceptia zilei de astazi a fost ok, ma face o mamica fericita zi de zi!

strumphy- am vazut foto cu piscotel, superba foc. Ba bucr sa o vad la bulanelele goale. Legat de laptopul meu, nu mi-a cayut nici o oala pe el, si nici nu pap la el....Sunt ok din pct asta de vd, pur si simplu o fi imbatranit[:D] Cum sa ma supar?Se poate?[pup]
Sper sa reusesti maine sa ajungi la dr sa vezi care e treaba. Sanatate maxima!
roxy-ma bucur ca iesiti pe ploaie afara. Si noi la fel! Ieri am iesit cu umbrela, ea in carut si eu o feream de o ploaie marunta, ....ce a contat?tot 2 ore am stat.
Ma intrebai de carnea de curca, ...este mai usoara din pct meu de vd, mai slaba adica...mai atoasa dar mai gustoasa, ...Ioana vad ca o prefera...parca simt asta cand fac papica. Astazi m-am trezit din nou la 6 ptr ca taiasem cu o zi inainte un gascan. Am facut din nou snitele din piept, din ficat am facut pateu (i-am dat si I un pic...l-am lungit cu mai multa smanatana si unt sa poata papa si ea, ...se spune ca e cam grea carnea de rata-gasca ptr copii..si nu prea se da)apoi o mazare cu carnita tot de gascan, si maine fac o varza...si inca un pachet la congelator ptr o cuiorbita. Mare gascanu[:D]
Ma mai intrebau fetele daca la mine dimineata e mai lunga... Am o dexteritate fetelor ca in 2 ore am facut tot ce am enumerat mai sus astazi de ex....2 ore dupa orele 22 si doau ore de dim de la 6-8 imi sunt suficiente sa-mi pregatesc papica ptr toata familiutza. La pranz....mai robotesc cam juma de ora-maixim 40 min, apoi nani pana cand se trezeste I. Tot timpul il petrec alaturi de ea... Cand am oameni la lucuru mai este consemnata in tarc (in bucatarie tot langa mine[:D]) Dar ma misc rapid....
madutza-offff am vazut foto cu mana, ...mare pacat!!!Imi pare tare rau, ...recuperare rapida!
vissfrumosi copii mai ai...am vayut foto. Ma bucuru ca accepti ajutor din partea m-soacre. Te felicit! Vb dulce mult aduce!
PM tot nu ma lasa sa trimit, ..nu te-am uitat...cand am timp mai mult am sa-ti explic in cateva randuri tema mea de dr.[:)][pup]
deeaincearca sa nu mai iei viata atat in serios[:)]Fii mai relaxata....trage aer in piept, respira, zambeste...Esti frumoasa oricum!
allyce poate fi mai frumos?mami langa tine, surioarele la fel.... Mult succes iti doresc in legatura cu CV!
mandreeacsa-ti traiasca minunea de nepotica-finuta!
camite-am admirat in foto, ...pe toti, sunteti o familie sanatoasa si frumoasa!
alehiamte-am admirat in foto ....ma bucur ca ai ajun in Londra, in special ca te-ai vayut cu strumphy...v-am invidiat nitel[:D]
bb_yasmite admir ca esti mandra de tine, ...e mare lucru. Te felicit ptr roboteala din bucatarie....Bravo tie!
ailedpup si eu 3 fete frumoase!
simonacip sa stii ca la mail aveam rabdare sa flosesc copy-paste, la mesajele de aici nu[:I]Pup o mamica frumoasa foc!Ma bucur ca v-ati mobilizat sa plecati in vacanta...Vb ta....este f meritata!
maryti-am admirat micuta in foto ...cu leaganul. Parca ti-am mai spus asta... E o dulce![:)]Si tu si mai si ptr ca mereu iti faci timp sa raspunyi la fiecare...eu pauza[:I]
piky- (sper ca nu gresesc)Bun venit! Ma bucur ca ai prins curaj, si ne scrii mai des!

Am uitat pe cineva???
Sigur da[:I]...atat imi amintesc acum...

Ahhhhhhh alina 06 ti-am admirat flacaii, si burtica...[olala][olala]
lalelymai mai sa plang cand te-am citit... fetele te-au sfatuit f bine...Am incredere in tine![pup]
mikimi-ai placut cum ai scris despre tine...servici...si eu sunt la fel...tin la servici (nu musai la bani, cat la activitatea in sine...NU ARUNCATI CU ROSII!)trebuie sa mergem inainte, viata trebuie sa-si urmeze cursul firesc...copiii vor fi mandrii de noi...cu noi...
irinama bucur ca ai o relatie speciala cu soacra, ...si Daria se simte minunat la tara[:)]
alexinamultam de indicatiile legate de tratament. Pana la urma am luat 10 zile...(nici 7-nici 14 zile)mai am pana maine seara...Sper sa scap de crocobauri.Daca nu, repet...vad...iau pana scap[:D]
Hmmm cam atat, daca imi mai amintesc ceva revin...maine[:I][:D]
Ce-ar mai fi, sa dau send si sa-mi spuna...EROARE[alcool]

Va pup pe toate (iertare daca mi-a scapat cineva)...
Noapte buna!Sa auzim numai de bine!



Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet [fetita] IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca






#12
irinuca05

irinuca05

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 890 mesaje

Postat 30 mai 2012 - 01:45

Uite ca iar apar eu sa inchid ziua :)

Madutza, sa te faci bibe repede!

Miki, pup! Stiu ca viata cere merru de la noi compromisuri. Asta e! Plang eu in toamna, acum ma bucur de prezent.

Laley, am uitat sa-ti spun ca noi am mai primit aici o recomandare pt Eforie N: Caa Radu (cauta pe google. sunt finii lui Catank). Din poze arata foarte bine, au si curte, foisor, iar preturile sunt super ok: 120ron/camera/noapte in plin sezon. Parca asa retin

Steumph, parca m-ai intrebat ceva, dar nu mai retin. Memoria scurta...si imbatranita! Sper sa reusesti maine sa ajungi la dr. Eu nu cred ca ai vreo vietate in ureche. Trebuie sa fie de la curent

Deaa, da ai dreptate, sunt o norocoasa! Ca am o familie in care totul se este in echilibru si armonie. Ne intelegem toti foarte bine. Bine, armonia a lipsit un pic noaptea trecuta cand Daria a dormit intre noi si s-a foit si a impartit picioare pana la ora 3. Cred ca a continuat foiala, dar de oboseala si nervi, recunosc, am adormit. Tati azi era chiaun. Observ ca asta se intampla cand doarme tati cu noi. Deci ori ea isi apara tritoriul si mamica ori nu vrea sa doarma cu tati. Upss... big problem!

Roxy, eu am ales 2 ani, dar ma voi intoarce cu 6 luni mai devreme. Ca Dariei ii olace mai mult la tara decat in oras, deci va sta la bunici. 1 an-2. nu stiu cat. Si, desi ma inteleg foarte bine cu socri, aici nu e casa mea. Daria poate o.simte ca fiind "acasa", dar pt mine nu e. Si sa mai stau inca jumatate de an intr-o casa care nu e a mea si sa-mi neglijez casa si poate si sotul, nu cred ca e o idee prea buna. Asa ca lasam copilul sa creasca la bunici. Si noi ... facem antrenamente pt alt bebe in casa noastra. Ca sa nu se plictiseasca bunicii cand vom lua copilul la gradi! Glumesc

Astazi a fost prima data cand am putut sa trebaluiesc cu Daria treaza. Eu curatam leustean si ea se juca. Amandoua eram afara, in curte. Cred ca s-a jucat singura aproape o ora, cu mici vizite la mine sau cu mici interventii din partea mea. Asta ma face sa cred ca decizia pe care o iau este in asentimentul ei. Daca se joaca intr-un loc fara sa ma caute pe mine la fiecare 5 min, inseamna ca acel loc ii inspira siguranta, nu?

Va las ca am impresia ca devin incoerenta.
Noapte buna!
(azi dormim doar noi 2. am trimis-o la mamaia. doar ca al meu doarme ca a fost epuizat dupa seara trecuta )

Mami fericita de[copil]Daria (8.04.2011)


#13
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 30 mai 2012 - 02:07

catank [pup][pup]

deci, in eforie nord chiar exista o varietate mareeee de oferte de cazare!! si sunt multe hoteluri/pensiuni pe malul marii.....una din pensiunile care mi-au atras atentia este aceasta: http://www.turistinf...ano-c60422.html sau aceasta http://www.turismvir...-poze-1863.html pt ca are spatiu de joaca si interior si exterior. astea sunt doar 2 din putinele care am reusit sa le vad.....

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#14
cami_antonia

cami_antonia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.788 mesaje

Postat 30 mai 2012 - 04:20

yasmi vila adriano am identificat-o cam pe unde ar fi
f buna asezare ca si situare fata de mare
adica chiar pe plaja
doar ca seara e muzica de pe faleza din apropiere si forfota
iar daca nu primesti camera cu vedere la mare
e f nasol
ca in spate e un lac
si sunt tantari si se aud brpoastele la greu
da in rest este cam ceea ce iti doresti tu
desi nu am avut pe nimeni cazat ca sa stiu cum sunt serviciile
iar villa roco nu stiu unde e
da din descriere
e in cealalta parte a plajei
nu stiu de unde inventeaza ei distantele atat de mici de plaja
deci daca vrei amanunte
sau nu m-am facut inteleasa
scrie-mi pe mes
sau poate ne sunam
sa iti explic cam cum e eforie nord
sa intelegi
pupici

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



#15
roxy_s

roxy_s

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.169 mesaje

Postat 30 mai 2012 - 10:51

neata fetele



cafeluta este gata[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]



catank cu mesajul asta lung si pentru toata lumea zici ca nici n-ai lipsit zilele astea[:D]

mniam, mniam....gascan[pofta] mare gascanul, asa-i[:D] snitele cred ca sunt delicioase. ii mai iese vreun dintisor sau vreo maseluta, sigur de aia este maraita Ioana. un [pup] pentru buburuza mica.

vad ca azi este Anastasia maraita, s-a trezit cu fata la cearceaf, nimic nu-i comnvine[alcool]



cami ce faceai la ora aia pe net?[:D] nu ai somn? hai la cafea. tu cam pe unde stai in Eforie Nord? departe de Belona?[pup]



bb_yasmi vila Rocco imi place mult, arata bine, camere mari, loc de joaca...si preturi foarte bune[olala]



strumphitza fa cumva si du-te cu urechea daca zici ca simti chiar asa rau. cine stie ce ar putea fi[pup]



irinuca ce fetita cuminte, te-a asistat ea cumintica cat ai facut tu treaba[olala][:D] daca va apucati de bb2, sa aveti spor[olala][pk] este bine ca ai cu cine s-o lasi pe Daria si nu este nevoie sa apelezi la bona sau cresa[pup]



viss am vazut pozele superbe[olala] asa se urca Sergiu pe patut?[:-)))] cat de ducli sunt amandoi, ce veselie pe ei si nu stau locului o secunda[olala] Sonia este cu gura pana la urechi, tot un zambet[olala] ai 2 minuni[olala][pup]



[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] toate mamicile.





Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria



Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)





#16
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 30 mai 2012 - 10:56

Neatza!Azi fac curat in casa, deci am scutire dimi pup fetele!



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#17
Deea99

Deea99

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.721 mesaje

Postat 30 mai 2012 - 11:08

Neata!!!
cine doreste o gurita de cofeina sa ridice 2 degete[:D]....e cofeina cu un pic de zahar..firar sa fie de ghinion ieri cred ca mi-am aruncat pungutza cu niste pastilute de zaharina la gunoi....le oprisem de la tatal meu cand venise cu o cutie mare data de la dr. de diabet....si cum toata bucataria mirosea demential a cafea iar eu nu pot bea cafea amara am incalcat regula si am pus o lingurita de zahar [bang]

Catank as mai adauga la ce ai spus tu ....grasa si furumoasa[pk]....[pup]maraici....asa e si anna...si cand rade sau e intinsa pe masa de schimbat ii pot vedea in gura...si vai ce ne asteapta e inflamata toata..de la masele,cei 3 incisivi lipsa si caninii de sus

Mada Mada ce ai mai patit si tu....nu am vazut in picasa dar imi imaginez...off[pup]sa treaca repede ca e groaznic sa nu poti face nimic

Yasmi
ce bine e sa avem reporter special de pe litoral....Cami clar cand venim pe litoral trebuie sa te scoatem la o terasa[pk]....si legat de micii care tot va bantuie....umbla tu pe la butonul de alergie..eu clar zic ca-i pe fond alergic....ai consultat vre-un alergolog pana acum???

Pishko bine ai venit!!!!
abia astept sa vad poze cu Emma.....mai oare cand or invata fetele astea ale noastre sa isi scrie numele ne vor injura pe saturate....zic de 2N si2M....eu am facut abia decurand o proba la scrisul de mana si e cam naspa sa legi ''n'' de ''n''[:D]

fetele legat de eczeme....HRDRATATI bine locul ca altfel nu veti scapa de ele/ea....asta e cheia pielea hidratata si bine o crema cu un antifungic sau antibiotic pt ea....dar pe langa folositi geluri de dus speciale..sunt unele de la A-derma....creme tot de la firma asta...crema cu protectie solara peste....sunt ff pacatose mai ales pe o piele nehidratata....tatal meu s-a confruntat cu asa ceva....si nu a dovedio pana nu se hidrata intens


zi buna

------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)


#18
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 30 mai 2012 - 11:34

Buna dimineata ![8D]

S-a trezit si rata [:D] adica eu si piscotu inca doarme [nani] eu de la 5 nu mai am somn, nu stiu ce naiba pazesc [alcool]... m-am trezit si m-am uitat pe tel sa vad ce ora e de nu s-a mai trezit piscoata , minune mare.... oricum s-a mai racorit si inca nu a iesit soarele, e putin racorica , am deschis geamul si se aud pasarelele in copaci, frumos trilu lilu de dimi[:D] zici ca esti la padure[olala] sunt foarte multe pasarele pe aici pe la mine si lumea le si hraneste si stau in imprejurimi, deh...sunt si copaci multi, parcuri...[:)]

Urechea nu ma mai doare/sacaie asa tare, dar la dr tot trebuie sa ajung , macar sa vedem ce e pe acolo , plus ca imi trebuie reteta pentru pastile, si sa vedem daca o poate vedea cineva si pe piscoata, dar parca aud aceeasi poveste de imi vine sa le dau una peste ochi [:D][:I]

Mi-am facut si cafeluta, e aici pe pat langa mine, sper sa nu o vars in pat [alcool] e buna si aromata si numai bine merge cu racoarea de afara si trilul pasarelelor [pk]

Pishko daca ai cont de gmail e super simplu sa iti faci si cont de poze pe picasa [:D] si chiar daca nu ai cont e la fel de simplu sa iti faci o adresa de gmail [8D] hai ca asteptam sa iti vedem minunile [olala] e diferenta destul d emica intre ei, Mihai era micut cand ai ramas gravi cu Emma nu ?[bibe] eu ma tot intreb cum si daca as putea sa raman gravi acum si sa fie diferenta de 2 ani intre , dar nu vrea domnu sotz inca, cica sa mai creasca piscoata... dar eu as vrea, stiu ca mi-ar fi greu.. dar nu vreau diferenta mare intre ca sa creasca frumos impreuna [:)]

Yasmi , data viitoare iese mai bun tortul, ai sa vezi [;)] de acum te specializezi, stii tu, repetitia e mama invataturii [:D] s la cum a inceput sa iti placa bucatareala, acusi iti faci blog de gateala [:p] eu cred ca de la aerul curat de la casa ti se traga dragul asta de a face de toate, plus gradinarit [olala] si eu mi-as pune zarzavaturi da nu am loc , abia am de cateva rasaduri de flori[alcool]

Roxy, aseara am udat la stropitoare trandafirii, macar ei saracii daca nu si iarba, si mi-a luat cam o ora si ceva pana m-am chinuit asa sa le pun putina apa[alcool] nu stii cat de repede fugea apa in pamant..oau... am ramas gura casca, saracele floricele, abia asteapta o ploaie zdravana [:D] Anastasia cati dinti are? ceva maselute/canini ? cred ca e o scumpa aa nervozici trezita cu fata la cearsaf [:D][bibe] nu cred ca e la fel de scumpa pentru tine acolo ca trebuie sa ii asculti toate mofturelele [bibe][pup]

Mada cum e mana azi ? te duci sa iti scoata firele? cate copci ai ? poti sa misti mai bine mana azi ? cum te descurci cu copilasii? te ajuta sotul, si-a luat concediu sau a venit mama pentru cateva zile ? [pup][flo]

Catank, mi-am pierdut licenat de scris romane, vad ca ai preluat-o tu cu succes [:p][nebu] mi-ai facut pofta de pateu [pofta] dr si de carne de gasca [pofta] na eu acum de unde iau gascan ? [nervo] astept sa ajung in ro si-ti fac o vizita [8D][pup] sper ca e mai bine dispusa Ioana azi si iti urez o zi "tears free" [:D][bibe]

Ailed esti scutita pe azi[:D] [pup] nu mai vine tanti aia sa te ajute ? [flo]

Cami tu le stii pe toate cate sunt pe acolo prin imprejurimi ? [:D] ce cautai pe net la ora aia tarzie din noapte, iar fetele cu muci ? [pup]

Irinuca nu te-am intrebat nimic, doar trancaneam si eu aiurea, spuneam ca o sa fie greu la toamna sa mergi al munca si sa o lasi pe Daria la bunici, dar va veti obisnui si totul va fi bine!![pk] va fi greu la inceput, dar o sa treaca repede [pup] niste leustean proaspat as vrea si eu, ai pentru export ? [:D][pofta]

hmm.. piscoata mea inca doarme[nani] u se aude nimic, poate ma duc sa deschid usa sa bag nasul sa vedem ce face , parca o vad cum doarme cu fundul in sus [olala] are o placere sa doarme pe burta cu fundicu in sus , sa i-l pap eu pe tot [:D][:I] las sa se odihneasca ca si asa s-a culcat tarziu aseara , la 10[alcool] de mult nu ne-a mai prins ora 10 si sa nu doarma ... dar ieri dupa amiaza era asa de mariata, de dinti, de oboseala, ca la pranz a dormit numai o ora jumate si cand am intrat in casa a adormit la san si a dormit 2 ore, ea ar mai fi dormit dar am trezit-o eu ca era tarziu si stiam ce show ma asteapta dupa baita cand a trebuit sa o pun la nani pentru noapte[bibe] vreo 45 min s-a tot foit si invartit de numa , nu-si gasea locul... pana la urma a scos tzata din gura, s-a intors cu spatele la mine si a adormit pe o parte cu fundu in sus [olala]

O zi frumoasa va doresc[pup][flo] , daca nu mai apuc sa scriu nimic ca acusi se trezeste piscotul, apoi tre` sa stau pe telefon sa sun la dr la clinica si cine stie la ce ora ne cheama sa mergem... deci o sa revin cu "impresii" dupa [bibe][:D]







#19
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 30 mai 2012 - 11:46

buna dimi

cami, [pup] si iti multumesc [flo] imi era asa sa te mai intreb....[:I][:I] nu mai retin tu stai ine forie sud sau nord?? eforie nord este mai dezvoltat si mai comercial decat sud, nu?? vilele adriano si royal imi plac casunt pe malul marii [olala] dar cum ai spus si tu nasol daca ai camera spre lac, nu?

deea, ce ai vrut sa spui de "micii"?? ca nu inteleg...

strumf sigur asa o sa fie! [pup]

roxy sunt foarte multe pensiuni ok si dragute si cu pret ok. trebuie doarcautat cu rabdare!

merg sa dau papica la junior si sa il pun la nani ca iarasi si-a bagat 2 somnuri/zi [alcool][alcool]

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#20
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 30 mai 2012 - 11:49

..daca tot doarme piscoata ia sa mai trancan eu oleak [:D] m-am terminat si cafeluta si vad ca iese si soarele, pasarelele canta de zor[biz] o dimineata frumoasa aici la Londra [8D]

Alexina ce faci mami? nu ne mai spui nimic ? [:D]haiia o pauza de cafea si mai zi-ne de Teea balerina [olala] pozici noi cu voi ? [pup][pup]

Ally cum ai simtit cutremurul de ieri ? [panic] sper ca nu v-ati speriat prea tare ... prea multe cutremurie in asa scurt timp pe acolo prin nordul |Italiei, sa speram ca nu vine ceva si mai mare [q] te-am mai intrebat dar vad ca nu citesti ce iti scriu [:p] pana cand sta mama la voi ? [olala]

Lidia ce mai faceti voi ? i-au iesit analizele Dianei ? sper ca toate bune si frumoase[pup] burtica cum e? pozici ne arati?[il]

Ina ai hotarat unde il dai pe Alex? sau inca studiezi piata ? [flo]

Andreea tu mai rarut pe la noi, deh..acum ai papusa, mergi in vizita mereu [olala] cand o botezati ? [flo]

Ioana de la Ploiesti, unde esti ? [:p] vezi ca acusi face 2 luni absenta, tre` sa aduci scutire [nebu] sunteti bine sper si gogo te tine ocupata ?[:D]

Persi, ce faci doamna profesoara ? foarte busy ? hai ca acusi vine vacanta si poate mai treci pe la noi [8D] eu te astept sa vii sa ne mai spui de voi, special de Raducu flebetea mea [olala][pup]

Somleac, vad ca tu nu ne mai scrii, esti ocupata cu dieta cred [;)] te asteptam cand ai timp un pic sa ne mai spui ce face gasca mare [pk]

Miki au ieist analizele lui Vlad, ai descoperit ce are ? Andra cum mai e ? [flo]

Spiridusha tu esti ocupata cu proiectul bb2 sau de ce nu ne mai vizitezi?[bibe] sau toata ziua afara pe plaja ? [8D]

Millie, voi pe unde sunteti? toata ziua ep afara pe la joaca ? [:)]

Na ca strigasi si eu catalogul ca vad ca dupa prima strigare facuta de yasmi deunazi nu a raspuns mai nimeni, poate azi , sau maine.... cine stie...[hot]

Piscoata inca doarme, si a pornit alarma la o masina parcata sub geamurile mele [bang] nu mai aud pasarelele, mama lui de nesimtit, de vreo 3 sapt nu stim cine si-a parcat masina aici si zilnic se porneste alarma si nu se opreste cateva zeci de minute bune, zici ca e programata [bang] am sunat si noi si toti vecinii la politie si vad ca nu s-a gasit inca proprietarul sa vina sa ii faca ceva naibii ca ma exaspereaza nu alta[alcool][alcool] Am sa il pun pe Nick iar sa sune la politie si sa vorbesc cu vecinii sa vorbim la primarie sa vina sa i-o ridice sa o duca naibii de aici ca nu poti sta in casa cand porneste dracia naibii [bang]








Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -