Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ioana Tufaru Calugareanu


72 raspunsuri la acest subiect

#31
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.260 mesaje

Postat 03 octombrie 2012 - 20:55

Pe mine m-a socat modul in care o haituiau aia de la televiziune. Mai ceva ca pe Diana. Ce nesimtiti.

#32
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 04 octombrie 2012 - 00:36

Si de ce isi permite o televiziune sa faca publice imagini inregistrate intr-un spatiu privat?Asa cum e,e apartamentul ei.Nu e infractiune?

#33
ramiris

ramiris

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.273 mesaje

Postat 04 octombrie 2012 - 18:25

Citat:
citat din mesajul lui jenn

Si de ce isi permite o televiziune sa faca publice imagini inregistrate intr-un spatiu privat?Asa cum e,e apartamentul ei.Nu e infractiune?


La cat de regizata e toata povestea asta am un feeling ca inregistrarile "de paparazzi" din spatiul privat au fost facute cu acordul celor filmati si mai ales contra-cost.

Sa ma ierte Dzeu daca gresesc dar pana acum cam asa a fost.


#34
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.260 mesaje

Postat 04 octombrie 2012 - 19:48

ramiris, s-ar putea sa ai dreptate, la asta nu m-am gindit. Eu nu stiu toate masinatiunile astea, ca nu urmaresc televiziunile romanesti deloc. De aici de pe forum am citit de fata asta, altfel nici nu as fi stiut cine e.

#35
anuscha2009

anuscha2009

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 681 mesaje

Postat 04 octombrie 2012 - 20:31

Eu am vazut-o pe fata asta la Maruta acum cateva saptamani ca zicea ca vrea sa-si gaseasca prieten, au dus-o la pedichiura, avea niste unghii cu adevarat murdare, pedichiurista vezi doamne a vomitat de scarba.

Acu vreo saptamana am vazut-o la Capatos facea striptease, era ,,gletuita'' la fata, dar avea o celulita...........nu stiu nioi eu de ce se expune asa?
primeste bani?

ANNA

#36
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 04 octombrie 2012 - 21:51

Am vazut-o aseara,spunea ca nu aveau acordul ei in niciun fel si ca vrea sa faca sesizare la C.N.A.Si hartuiala aia groaznica pe strada si aia era regizata?!Eu zic ca se fac bani pe urma ei(rating)si ca ea neavand pe nimeni e prinsa ,blocata in vartejul asta.Poate ca ii dau ceva banuti sa vina la emisiuni ,cine stie,cu 300 de lei sigur nu poate trai.

#37
ramiris

ramiris

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.273 mesaje

Postat 04 octombrie 2012 - 22:14

Citat:
citat din mesajul lui jenn

Am vazut-o aseara,spunea ca nu aveau acordul ei in niciun fel si ca vrea sa faca sesizare la C.N.A.Si hartuiala aia groaznica pe strada si aia era regizata?!Eu zic ca se fac bani pe urma ei(rating)si ca ea neavand pe nimeni e prinsa ,blocata in vartejul asta.Poate ca ii dau ceva banuti sa vina la emisiuni ,cine stie,cu 300 de lei sigur nu poate trai.


Ei, eu astept sa vad ca face sesizarea, pana atunci e doar goana nebuna dupa publicitate de orice fel si cu orice pret cu care ne-a obisnuit pana acum. La istoricul pe care il are e greu s-o mai crezi.

Nu zic, poate chiar fi altfel de data asta dar e ca-n povestea aia cu lupul... Cand chiar vine s-ar putea sa te manance ca nu te mai crede nimeni.



#38
AYUMI

AYUMI

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 674 mesaje

Postat 05 octombrie 2012 - 03:15

Daca va face sesizare sau nu,vom vedea.Chestia e ca celor de la Accesd Direct si lui Capatos le-a dat voie sa filmeze chiar ea.
Fata a sta a tras zeci de milioane de colo-colo;cand facea Maruta apel la toata lumea sa o ajute ca nu are servici,saraca de ea,chiar ma genadeam sa ii trimit si eu niste banuti.Nu inteleg unde s-au dus toti banii luati ca la intretinere nu a dat un ban.


http://naokisiryuji.blogspot.com

#39
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.260 mesaje

Postat 05 octombrie 2012 - 22:24

Anusha, unde facea striptis, la Tv? Am ris de-am pocnit la faza cu pedichiura.[:D]
Are nevoie de bani si ii cistiga usor in felul asta. Bine ca nu mai traieste maica-sa sa o vada.

#40
ela-mari

ela-mari

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 05 octombrie 2012 - 22:49

eu m-am uitat azi la acces direct si efectiv am ramas ingrozita cand am auzit-o ca vrea sa fie reporter dar cu atatea minciuni,mizerii din toate punctele de vedere asa ca ma indoiesc ca va reusi vreodata chestia asta sunt altii care muncesc orice ptr. orice suma fara pretentii asa ca iarta-ma doamne......da-i minte


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -