Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

"Dovlecei de sept-oct 2009 *97* 7 luni!"


227 raspunsuri la acest subiect

#221
Ellenuta

Ellenuta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.668 mesaje

Postat 02 martie 2010 - 19:15

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
hai, nu schimba cineva capitolu' asta? ca vreau sa uit cat de tuta sunt.h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
eu,eu!stati cumintele.Elena, mami de [zana] Eva Maria (14.01.2008) si [bebic] Anna Sophia (04.10.2009)[foto] Eva[foto] Anna [papica] papa bun

#222
Lali_mete

Lali_mete

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.644 mesaje

Postat 02 martie 2010 - 19:16

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui Lali_meteMama mea era nascuta pe 13.martie.1966.Ar fi implinit peste 11 zile 44 de ani[q]Lali Lacra [mamica] de[baietel] Paul-IulianPaul-Iulian...Paul si mamica luifetita,bucalata;despre .fetita.bucalata Nasterea lui Paul_Iulian
[pup][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009
[pup][pup]Si pentru Iulika pup][pup]Lali Lacra [mamica] de[baietel] Paul-IulianPaul-Iulian...Paul si mamica luifetita,bucalata;despre .fetita.bucalata Nasterea lui Paul_Iulian [

#223
hepilica

hepilica

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.076 mesaje

Postat 02 martie 2010 - 19:16

uka - i-ai pus techilei razatoarea la curier? ce fata de treaba esti!!! auzi, eu imi doream de mica in casa un stabilopod d-ala de la marginea marii. crezi ca as putea sa indraznesc sa te rog pe tine sa-l pui la curier? hai te rog. fac cinste. pana acum nimeni nu a vrut sa-mi onoreze cererea. tu esti prietena mea cea mai buna. si cand vine curieru' ii dau pt tine un curcan (poate afli si enigma cu brad pitt de la clinceni).

ma ajuti?

h. [recevere]

[mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

#224
happy_uka

happy_uka

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.415 mesaje

Postat 02 martie 2010 - 19:17

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
uka, maaaa, alooo, constantaaaa, receptie, intai citeste tot capitolu' si porma da raspunsuri [bang]. h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
da ce arde ma? ca io am adormit..cu paturica pe fatza, plangand ca nu am nika dulce si nici praf de copt sau alte prafuri macar..intelege-ma si pe mineajuta-mazi-mi cu ce am gresitam vrut sa te rezolv cu curcaniiatat[flo][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009

#225
Fragutza

Fragutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.820 mesaje

Postat 02 martie 2010 - 19:20

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

uka - i-ai pus techilei razatoarea la curier? ce fata de treaba esti!!! auzi, eu imi doream de mica in casa un stabilopod d-ala de la marginea marii. crezi ca as putea sa indraznesc sa te rog pe tine sa-l pui la curier? hai te rog. fac cinste. pana acum nimeni nu a vrut sa-mi onoreze cererea. tu esti prietena mea cea mai buna. si cand vine curieru' ii dau pt tine un curcan (poate afli si enigma cu brad pitt de la clinceni).

ma ajuti?

h. [recevere]

[mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.



[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

#226
septoct2009

septoct2009

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.323 mesaje

Postat 02 martie 2010 - 19:20





gata ..



98




enjoy



elle

#227
happy_uka

happy_uka

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.415 mesaje

Postat 02 martie 2010 - 19:21

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
uka - i-ai pus techilei razatoarea la curier? ce fata de treaba esti!!! auzi, eu imi doream de mica in casa un stabilopod d-ala de la marginea marii. crezi ca as putea sa indraznesc sa te rog pe tine sa-l pui la curier? hai te rog. fac cinste. pana acum nimeni nu a vrut sa-mi onoreze cererea. tu esti prietena mea cea mai buna. si cand vine curieru' ii dau pt tine un curcan (poate afli si enigma cu brad pitt de la clinceni).ma ajuti?h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
Nu i-am pus pentru ca io nu ma tin de regula de cuvant.O sa-ti trimit un stabilopod maine, parol.Numa sa nu vina si valurile dupa el, sa aveti inundatii ma gandesc. Mai bine nu-ti trimit, e spre binele tau, intelege.[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -