Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

La France (2)


377 raspunsuri la acest subiect

#21
gabyv

gabyv

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.804 mesaje

Postat 18 august 2011 - 15:21

Buna [pup]
Si la noi se pregateste de ploaie.
Pai, chiar, sa reanimam subiectul!! [pk] De ce v-ati certat? Ca doar nu aveati mare lucru de impartit...[flo]
Chatonel si al meu ma bate la cap sa mergem odata la filmul ala, desi mi se pare cam bizar cand vad clipul de pub. Oricum noi suntem mari amatori de film, avem pass Ugc si vedem cam tot.[:D]
Ultima data am vazut Green lantern, pt amatorii filmelor cu super-eroi e ok. Daca preferati comedie romantica, Bad Teacher nu e f rau...

#22
cristinuk@

cristinuk@

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 642 mesaje

Postat 18 august 2011 - 16:27

am eu soare de ma topesc [flo]
ceva fimme cu paranormal mai stiti ? ca ma pasioneaza rau de tot si am vazut cam tot ce se putea THE RING III a aparut?

#23
olim

olim

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.590 mesaje

Postat 18 august 2011 - 16:47

cristinuk, imparte mama si tu soarele nu tine doar pentru tine[:D]
chatonel,chiar nu te invidiez, la noi nu ploua doar e cenusiu tot, saul cel putin nu inca[:I]
ce fain de voi ca va duceti la filme, eu nu am cu cine sa il las pe alex, si el nu are inca rabdare sa vada un film intreg, mai ales ca nici nu intelege tot[:I]doar desenele animate pe LUDO ZUZU pe 5 ne delectam o ora, si Tom si Jery dupa masa.
va[pup] is pe zona[pk]

gaby, imi pare tare bine ca ne-am auzit azi la telefon, sigur te mai sun.al meu era tare curios cu cine povestesc[:I]

#24
gabyv

gabyv

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.804 mesaje

Postat 18 august 2011 - 17:01

Olim, si mie imi pare bine ca ne-am auzit si nu ezita sa suni [:)]
Cristinuk - Paranormal Activity 1 si 2 ati vazut? De fiecare data am vrut sa ies din sala, eu sunt mai fricoasa[:I], nu se vede nimic dar e un fel ... horror, fara sa arate ceva. Sotul meu abia asteapta 3 [:D]

#25
olim

olim

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.590 mesaje

Postat 18 august 2011 - 18:14

eu va admir ca va puteti uita ma filme de groaza, mie mi se par[alcool]prefer oricand un film de dragoste siropos in locul lor[:I]

gaby, ma intreaba Alex, cand mergem sa ne intalnim cu tanti la Saint Malo[:-@]

#26
oLo

oLo

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 149 mesaje

Postat 18 august 2011 - 18:15

Coucou,

A trecut un secol de cand n-am mai scris aici. E drept ca nici 'dincolo' nu-s prea activa. Da' sa stiti ca va citesc cu spor.... [olala]

Aurasu-i ok, Otilia nu mai stiu nimica de ea. De mine nu intreaba nimeni? [:D]

Si noi ne pregatim de reinceperea scolii... Facem dictari seara ca am uitat tot in vacanta [bang].

Bisous



#27
gabyv

gabyv

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.804 mesaje

Postat 18 august 2011 - 20:36

Citat:
citat din mesajul lui olim

gaby, ma intreaba Alex, cand mergem sa ne intalnim cu tanti la Saint Malo[:-@]


[:D]pacat ca nu stam si in weekend...

#28
cristinuk@

cristinuk@

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 642 mesaje

Postat 18 august 2011 - 20:50

Citat:
citat din mesajul lui gabyv

Olim, si mie imi pare bine ca ne-am auzit si nu ezita sa suni [:)]
Cristinuk - Paranormal Activity 1 si 2 ati vazut? De fiecare data am vrut sa ies din sala, eu sunt mai fricoasa[:I], nu se vede nimic dar e un fel ... horror, fara sa arate ceva. Sotul meu abia asteapta 3 [:D]


Le am vazut da
Mie nu mi se par de groaza astea paranormale mie de groaza mi se par alea cu pshihopati care po sa i intalnesti oriunde hihi

Barbata miu nu se uita doar eu trag de pe torente pana m or lega astia ..... Da merita[:-@]

#29
chatonel

chatonel

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.856 mesaje

Postat 18 august 2011 - 20:53

Citat:
citat din mesajul lui oLo

Coucou,

A trecut un secol de cand n-am mai scris aici. E drept ca nici 'dincolo' nu-s prea activa. Da' sa stiti ca va citesc cu spor.... [olala]

Aurasu-i ok, Otilia nu mai stiu nimica de ea. De mine nu intreaba nimeni? [:D]

Si noi ne pregatim de reinceperea scolii... Facem dictari seara ca am uitat tot in vacanta [bang].

Bisous




olo [flo], mai exista un "dincolo"? mi-l dai si mie, pls? [:D] de curiozitate, sa vad cine mai e [:D]

pai io am intrebat de gaska veke, de aurelia si otilia mai repede, ca ele scriau mai mult si le tine lumea minte [:D]

Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose
[hippi]

#30
Marox

Marox

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.621 mesaje

Postat 18 august 2011 - 21:34

Si eu as vrea sa stiu ce se intimpla cu fetele care scriau aici inainte - Aurelia, Otilia,...Mai era o doamna doctorita, parca Miruna?!, la Nantes...Si o fata pe Coasta, care facuse un bebe ca sa n-o expulzeze, era pe la sfirsitul lui 2006, inainte de intrarea in UE. Chatonel, asa de curiozitate, de ce s-a certat lumea dincolo, grupul care plecase de aici parea omogen?

Olo, eu imi amintesc cu placere de tine, de cind citeam la copilasii de mai 2003, si tin minte cum ai povestit ca ai nascut-o pe a doua fetita acasa.

Doruletz, Luxe, eu zic sa nu regretati ghiozdanele cu rotile. Eu am facut greseala cind a intrat Alex in CP. La o saptamina dupa incepereaé scolii i-am luat unul bazic, de pinza, pe care-l are si acum. Motivul: e foarte greu in primul rind. Apoi, se murdareste repede, ca e tirit, daca ploua, nu va spun, n-am chef sa-l bag in casa si se si uzeaza mai repede. In al treilea rind, la noi cel putin, copiii nu au de pe-o zi pe alta decit un caiet, maxim 2, asa ca e mai bine ca ghiozdanul sa fie de spate si cit mai usor. Cel cu rotile il utilizam lunea (vinerea, in general, aduce cartile acasa, dar e luat cu masina asa ca nu duce Alex greutatea) si in prima zi dupa vacanta. Voi aveti deja lista cu rechizite? Noi o primim dupa inceperea anului, dar cum de-acuma sint rodata, am luat cam aceleasi lucruri ca si anul trecut si o sa le utilizeze amindoi. Scolarita mea de-abia asteapta sa intre in CP! Apropo, Doruletz, ce-ai mai facut cu derogatia scolara?

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -