Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Un membru dc...in lacrimi!


548 raspunsuri la acest subiect

#541
ocebine

ocebine

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.304 mesaje

Postat 19 august 2011 - 20:17

NinaB, nu te cunosc dupa cum nu o cunosc nici pe Eumada. Fiind mama, recunosc ca pot empatiza cn furia, frustrarea si durerea ei.

Acum daca tot nu ai nici o afiliere (declarata)cu gradinita si personalul respectiv, de ce te simti obligata sa te defasori aici in mesaje sarcastice, telegrafice si complet lipsite de orice urma de empatie fata de durerea unei micute?

Ai spus un punct de vedere, ti s-a raspuns dar continui sa zgurmi si sa sacaii (cel putin obsesiva "bomboanelor" este deja la stadiul de batjocura).



Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."


#542
papanash

papanash

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.197 mesaje

Postat 19 august 2011 - 20:42

daca putina energie (pozitiva) s-ar canaliza si spre alte sectiuni, ar fi tare bine. De exemplu aici este nevoie urgenta de noi.



Scuze pt interventie, sper sa fie de bine !



Multa sanatate Eumada, sper ca in curand iubita mica sa uite aceasta intamplare ingrozitoare. Copiii au o capacitate foarte mare de refacere, important este sa fie sustinuti moral, distrasi de la orice le-ar reaminti fapta, si nu in ultimul rand iubiti . Dar cred ca-ti spun ceva ce tu stiai deja. Aveti grija de voi ![flo]



............................................................

Mama de papanas Andreiutz [copil] ( 02.10.2007 )







#543
NinaB

NinaB

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 267 mesaje

Postat 19 august 2011 - 20:51

vad ca e o placere deosebita in a se duce discutia departe de postul meu initial.



#544
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 19 august 2011 - 21:02

Citat:
citat din mesajul lui NinaB

vad ca e o placere deosebita in a se duce discutia departe de postul meu initial.



De ce nu, de vreme ce chiar tu te-ai indepartat de unele afirmatii din postul tau initial.
Amanuntele pe care le-ai tot presarat de atunci pana acum nu au facut decat sa scada mult invocata valoare de adevar a propriilor tale afirmatii.

Nina, [gravired]22+, [fetita]

#545
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 19 august 2011 - 21:55

Ceea ce o sa spun nu are nici cea mai mica urma de delicatete ori bun simt (pentru ca-mi bag nasu' unde nu-mi fierbe oala) insa, din moment ce stati bine dpdv al finantelor si tratamentul + bona Evei nu vor ridica probleme, ce zici de a dona, daca nu toata suma, macar o parte din banii pe care ii vei primi sectiei de arsi de la spitalul Bacau? Poate chiar in numele fetitei tale [flo]

E f urat sa iti propuna altcineva asta insa imi asum rosiile in ideea ca poate avea sanse de realizare [:)]

#546
oana_lex82

oana_lex82

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.806 mesaje

Postat 19 august 2011 - 22:35

Rall....o buna idee...eu una asa as face daca intr-adevar mi-as permite...Hai, poate nu toata suma, macar o parte...Daca rori oamenii din tara asta ar dona o parte din putinul lor pt spitale poate sistemul asta care inca "omoara copii" (vezi dezastrul de la Giulesti[q]) ar avea o sansa...Poate mai presus de guvernanti si presedinte, mai presus de autoritatile statului sta in puterea noastra sa ne facem viata mai usoara...Dar aici ma refer la noi toti, ca natiune nu la Eumada..Ea saraca e doar o victima, de fapt Eva e o victima a celor care ar trebui sa asigure educatia si siguranta...
Eumada, va doresc multa putere si multa sanatate fetei..iar la faza cu donatia nu o lua personal, e doar o idee..[flo]

#547
iulia_b

iulia_b

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.022 mesaje

Postat 19 august 2011 - 22:36

Daca tot suntem la cap sinceritate mie mi-a displacut stilul OTV, gen "soc si groaza" "castiga justitia DA sau NU". Poate ca uneori poate dauna scopului propus. Intotdeauna moderatia va avea castig de cauza.

#548
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 19 august 2011 - 23:01

Acest subiect a deviat extrem de mult in consecinta neavand nimic pozitiv va fi inchis.

Daca cineva considera ca ar mai avea de spus ceva concret in afara de disputele interminabile este rugat sa deschida subiectul potrivit.

Va doresc o seara placuta in continuare![flo]



Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -