Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 16 voturi

LMA!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**159**


217 raspunsuri la acest subiect

#211
Kea

Kea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.920 mesaje

Postat 19 februarie 2010 - 01:54

Ayla, stiu, dar vezi ca aproape toti copiii spun un ba-ba-ba, la-la-la etc. Si ma simt cu atat mai vinovata cu cat ma surprind gandindu-ma la verzi si uscate in loc sa vorbesc cu copilul.

Dyana, ia lucrurile mai usurel, ca nu te alearga nimeni de la spate, multe le rezolva timpul.[pup]

Keutu cheliutu

#212
shasa

shasa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.932 mesaje

Postat 19 februarie 2010 - 01:54

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20
Fetelor am o mica depresie...azi am fost la echo de tiroida...confirmat diagnostic de hipotiroidie...tre sa fac in continuare tratament si sa ma rog sa treaca...si la iesirea din cabinet mi-a venit asa, sa intreb: asta ma impiedica sa raman insarcinata?! Raspuns: nu prea sunt sanse acum, caci dereglarile hormonale sunt mari[bang]...Stiu ca am zis ca nu mai vreau bebe2....dar [:-@] Offf, ce ma enerveaza[bang][bang][bang][ruga] pentru puiutii bolnaviori de petrean si pentru toti ceilalti ghiocei bolnaviori.....[pup] si insanatosire grabnica de ma mine...________________________Gigelica,mami[grasa] de [copil] Victor-Andrei - Pitonul[i]
[bis]30 martie 2009 [bis]
[pup]si multa sanatate!!!!!!!IRI[*]TEO[*]PETRUNew Life Is Born

#213
Monnvas

Monnvas

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.585 mesaje

Postat 19 februarie 2010 - 01:56

Monica, facem bu-hu-hu p-acilea sau bagam un capitol nou?



Monica mami de [copil] cu motoras CRISTIAN



(7.03.2009)


#214
Ayla21

Ayla21

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.732 mesaje

Postat 19 februarie 2010 - 01:58

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Monica, facem bu-hu-hu p-acilea sau bagam un capitol nou?
Monica mami de [copil] cu motoras CRISTIAN (7.03.2009)
Baga, baga, c-ai venit cu forte proaspete.[:D]________________________________________________________Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

#215
Ayla21

Ayla21

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.732 mesaje

Postat 19 februarie 2010 - 02:00

Citat:
citat din mesajul lui Kea
Ayla, stiu, dar vezi ca aproape toti copiii spun un ba-ba-ba, la-la-la etc. Si ma simt cu atat mai vinovata cu cat ma surprind gandindu-ma la verzi si uscate in loc sa vorbesc cu copilul.
Stiu ca e un sfat contestabil. Pune-i muzica pt copii cand el se joaca si nu te baga in seama.pai si "ba-ba-ba, la-la-la" nu spune? Ca nici Luana nu bombane pe limba ei...si era contestata suzeta, ca iar revin ca baba[bang] dar de vorbit vorbeste cand vrea sa spuna ceva...scurt si la subiect, nimic in plus...ca ma-sa.[alcool]________________________________________________________Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

#216
mart.apr09

mart.apr09

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.117 mesaje

Postat 19 februarie 2010 - 02:03

Bu hu hu in capitol nou



[bis][bis][bis]Mamici de ghiocei[bis][bis][bis]


#217
saby

saby

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 786 mesaje

Postat 19 februarie 2010 - 02:07

Citat:
citat din mesajul lui pisigri
Citat:
citat din mesajul lui saby
Citat:
citat din mesajul lui petrean
intru si eu...o secunda. Am fost la dr..si sa urlu..sa tip..copiii mei au pneumonie mixta...sunt pe injectabil+suspensie ampicilina..si gentamicina:((plus siropuri expectorante..si ventolin[q][q][q][q]asta e viata???Spuneti-mi ..dc e vreuna care a dat copilului Noni de la Calivita???Mi-a recomandat dr..spunand ca doar asa mai iesim din impasul in care luam toate bolile la rand..si le tot pasam de la unul la altul..Ah..sa va pun poza cu medicatia???Ayla si Lucia au vazut-o[q][q][q]Andrei saracul..stie ca dimineata il asteapta...injectia[q][q][q]

[copil]Vlad si [copil]Catalin-17.03.2009

[copil] Andrei Luca -15.12.2006

Vizitati magazinul
Sanatate multa va doresc din suflet la toti si ma [ruga] pt. voi sa va faceti bine repede.Noi am folosit de la Calivita Acidophilus pt. burtica si Infant Formula vitamine sirop si am fost foarte multumita de produse. Acum nu stiu ce este ce ti-a recomandat doctorul dar stiu ca firma este una foarte buna.Sabina mamica fericita de [fetita] Maia Andreea ( 07 apr 2009)Printesa Maia
Cum ai dat Infant formula? Ca am si de-ala...______________________________If you can't say something nice, then don't say nothing at all"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jacksonhttp://pisigri.blogspot.com/Mami de Ilinca (5.03.2009)
1 ml/zi timp de o luna, dar sincer la gust se cam stramba Maiuta mea, cu toate ca mie mi se parea ok.Sabina mamica fericita de [fetita] Maia Andreea ( 07 apr 2009)Printesa Maia


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -