Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 10 voturi

Intre iubire si copil,dar.......cu amandoi!


59 raspunsuri la acest subiect

#51
Tanti Zavaidoc

Tanti Zavaidoc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.487 mesaje

Postat 18 iunie 2011 - 14:18

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Andacos,unde e blogul duamnei? Ca io-s mai curioasa din fire si vreau sa stiu tot,tot.Cand naste,cine-o moseste,daca primeste trandafiri -de la (ne)fericitu' sau pumni in cap de la sotia lu' 'mnealui.[:D]

Gabriela
mami de [copil] Tudor Andrei (29.11.2010)


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"


Despre ce vorbiti?

#52
gabriella1

gabriella1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.055 mesaje

Postat 18 iunie 2011 - 14:28

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Andacos,unde e blogul duamnei? Ca io-s mai curioasa din fire si vreau sa stiu tot,tot.Cand naste,cine-o moseste,daca primeste trandafiri -de la (ne)fericitu' sau pumni in cap de la sotia lu' 'mnealui.[:D]

Gabriela
mami de [copil] Tudor Andrei (29.11.2010)


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"


Despre ce vorbiti?



[zid] am inteles io gresit, dar altcineva inafara de duamna gravida si "suferinda " si-a facut blog.Of, of,mai, mai si io care voiam sa stiu cum evolueaza/stagneaza /involueaza relatia .Mdea...[:D],ma intorc la supa si branza calcica a lu' fiu-meu [8D]

Gabriela
mami de [copil] Tudor Andrei (29.11.2010)


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"


#53
My_Lady0091

My_Lady0091

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.630 mesaje

Postat 18 iunie 2011 - 15:49

Citat:
citat din mesajul lui 7mai2011

Daca dragoste nu e,nimic nu e!Si dragostea inseamna TOTUL,fara diferente,fara favoritisme,fara alegeri......dragoste inseamna sa iubesti tot ce apare in viata ta ,sub orice forma ar aparea!


Fiinta bolnava care esti...nu ti-a zis nimeni sa renunti la niciunul!!!!!!!!!ci doar sa spui adevarul!!!!Iubire in minciuna si minciuna in iubire nu pot cohabita!!te contrazici singura,spui ca dragoste inseamna sa iubesti tot ce apare in viatza ta,sub orice forma ar aparea..pai atunci,miss doctor honoris cauza...de ce sa ii ascunzi iubitului tau copilul?cine iti da tie acest drept,fiinta egoista si meschina ce esti?(si chiar nu imi pasa daca primesc avertisment pentru asta).e si copilul lui,e dreptul lui de a sti.tu esti nimeni..n-ai niciun drept sa ii faci asta-fie ca ii place sau nu!tu zici ca iubesti?ce iubire e asta bai fato????una bolnava,bolnaaaaaaaaaaaava rau!!!!!iubirea e pura,e dauruire,nu minciuna,nu scenarii...tu practic incerci sa te joci cu vietile a cel putin doi oameni:iubitul tau si copilul ce va fi sa vina...iti dai seama ce inseamna asta???FACI LUCRURI ORIBILE IMPOTRIVA VOINTEI LOR,IN DETRIMENTUL LOR..SI IN NUMELE IUBIRII...cat de egoista poti fi????



*Blackmoon Lady [gravi]5+si lipistocul meu iubit[zana]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca


#54
gabriella1

gabriella1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.055 mesaje

Postat 18 iunie 2011 - 15:52

io cred ca fatuca asta prinde fluturi.rau de tot![:D]


off topic: My Lady: felicitari ptr burtica, bebe la termen ,sanatos si papacios![pup][flo]

Gabriela
mami de [copil] Tudor Andrei (29.11.2010)


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"


#55
My_Lady0091

My_Lady0091

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.630 mesaje

Postat 18 iunie 2011 - 15:58

si propun sa nu se inchida acest subiect--chiar daca autoarea lui asa doreste,propun sa se puna pe prima pagina a unui subforum(psihologie),undeva sa se creeze o sectiune cu "asa nu"...si oricate postari din astea "toxice ar mai aparea",sa fie puse acolo...sa traga tot poporul forumului concluzii.e o lectie de viatza povestea asta!un dush cu apa rece.asemenea specimene chiar rezista si exista![V]
deobicei incerc sa inteleg omul,oricat de incalcita,imorala ar fi povestea,oricat de redus mintal ar fi omul,fara cultura,educatie...dar acest user nu are nimic lipsa...e doar egoista si rea din cale afara.iubirea ei e defapt incercarea de a-si multumi sinele calcand pe cadavrele aluia.ceva o fi vazut iubitul ala la ea...[:-@][alcool]



*Blackmoon Lady [gravi]5+si lipistocul meu iubit[zana]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca


#56
My_Lady0091

My_Lady0091

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.630 mesaje

Postat 18 iunie 2011 - 16:01

[offt]mersic gabriella[pup]



*Blackmoon Lady [gravi]5+si lipistocul meu iubit[zana]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca


#57
kariguld

kariguld

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.428 mesaje

Postat 18 iunie 2011 - 17:49

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
Citat:
citat din mesajul lui 7mai2011Daca dragoste nu e,nimic nu e!Si dragostea inseamna TOTUL,fara diferente,fara favoritisme,fara alegeri......dragoste inseamna sa iubesti tot ce apare in viata ta ,sub orice forma ar aparea!
Fiinta bolnava care esti...nu ti-a zis nimeni sa renunti la niciunul!!!!!!!!!ci doar sa spui adevarul!!!!Iubire in minciuna si minciuna in iubire nu pot cohabita!!te contrazici singura,spui ca dragoste inseamna sa iubesti tot ce apare in viatza ta,sub orice forma ar aparea..pai atunci,miss doctor honoris cauza...de ce sa ii ascunzi iubitului tau copilul?cine iti da tie acest drept,fiinta egoista si meschina ce esti?(si chiar nu imi pasa daca primesc avertisment pentru asta).e si copilul lui,e dreptul lui de a sti.tu esti nimeni..n-ai niciun drept sa ii faci asta-fie ca ii place sau nu!tu zici ca iubesti?ce iubire e asta bai fato????una bolnava,bolnaaaaaaaaaaaava rau!!!!!iubirea e pura,e dauruire,nu minciuna,nu scenarii...tu practic incerci sa te joci cu vietile a cel putin doi oameni:iubitul tau si copilul ce va fi sa vina...iti dai seama ce inseamna asta???FACI LUCRURI ORIBILE IMPOTRIVA VOINTEI LOR,IN DETRIMENTUL LOR..SI IN NUMELE IUBIRII...cat de egoista poti fi????
*Blackmoon Lady [gravi]5+si lipistocul meu iubit[zana]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
subscriu! Tanti, si zici ca-l cheama Zburatorul?[:-)))][:-)))]*********************VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA[bonjovi]Speranta si incredere pentru David [bonjovi]~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!


#58
dyanira

dyanira

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.776 mesaje

Postat 18 iunie 2011 - 18:04

Din ce am citit eu 7 mai e data ultimului contact sexual...asa reiese din prima postare...cam rar vine iubitul in vis pardon in vizita:))



Eu nu vreau sa spun decat 2 vorbe: draga mea cum poti tu sa iubesti un asemenea om????!!!!E o persoana clar iresponsabila si chiar daca te iubeste cum spui tu de respectat nu te respecta draga mea...Ca daca te-ar respecta catusi de putin nu s-ar comporta cum se zice pe la sat prin unele zone de la noi ,,vine, mananca, f..., isi ia palaria si pleaca"!!!

Fugi cat poti de repede de acest individ cu copil cu tot daca e sa existe...asta nu e barbat, nici iubit nici nimic din ce spui tu acolo...

Nu vei gasi pe cineva care a facut ceva asemanator cum iti doreai cand ai deschis topicul pt simplul fapt ca eu cred ca nu exista femei care sa se pretuiasca atat de putin ca tine!!!

Iti doresc ca DD sa iti dea gandul cel bun si sa fugi cat mai departe de individ ca macar copilului tau sa ii fie bine!!!



Diana



mamica fericita de [copil] ANDREI TUDOR









#59
gabriella1

gabriella1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.055 mesaje

Postat 18 iunie 2011 - 19:29

[:D]n-o fugariti mey! aveti rabdare sa povesteasca pana la bebe nr. 4[alcool]

Gabriela
mami de [copil] Tudor Andrei (29.11.2010)


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -