Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Burtici cu flori de liliac de mai-iunie 2010 (32)


206 raspunsuri la acest subiect

#201
corinasmile

corinasmile

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 929 mesaje

Postat 26 ianuarie 2010 - 13:27

Citat:
citat din mesajul lui Madamar

Bun gsit dragele mele!

Cusa, merci mult de link: m-am edificat si am cautat oferte pentru perne: am gasit ceva convenabil la Iasi, nu stiu dak e neaparat f bun, dar pentru ca e posibil si returul mi-a cistigat increderea. Iata aici: http://pernegravide....cum-comand.html

Mary [gravi] 22+



Fetelor, pare ok perna asta, nu credeti?
Mary, tu te-ai hotarat deja sa comanzi sau te mai gandesti?

Eu recunosc ca am mai cautat pe internet, insa gasisem la preturi cam mari si m-am linistit. Varianta asta m-ar tenta, pt ca dorm acum cu 2 pernute (3 cu cea de sub cap): una intre genunchi si alta sub burtica si ma tot trezesc noaptea ca le ratacesc, tre sa le rearanjez, e cam obositor. Dar ma distrez asa cu ele, ca ma ajuta totusi sa dorm mai comod.

Poate ne grupam mai multe fete din bucuresti, ca sa economisim la taxa pt transport?


Corina [gravi] 18s+ cu Maria [olala] [^]

#202
Madamar

Madamar

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.693 mesaje

Postat 26 ianuarie 2010 - 13:48

Citat:
citat din mesajul lui n_a_n_a
'Neata burtici [pup]![Mary, ma bucur ca te-ai intors! Doamne, cum ai reusit sa stai cu soacra sub acelasi acoperis atata timp?! La plecare era inca intraga, sau ii lipsea vre-un membru, avea vre-un ochi vanat, vre-o coasta rupta [:D]?! A mea e fata de treaba, dar dupa cateva ore de stat impreuna incepe sa ma irite!Nana [gravi] 23+ cu[fetita]Iubirici
Am reusit dar eram in stare sa ma duc sa ii imping avionul in caz ca nu poate decola... numai sa o vad plecata!:))... am rezistat eroic! Si eu o suport la fel, 2-3 ore dupa care incepem sa polemizam! Cea mai tare discutie a fost pe tema scaderii euro, eu ma bucuram ca scade, ca orice om normal, anormala mea soacra era afectata rau! Si-asa munceste pe citiva euro... si nush cum incerca sa ma convinga cit de nefericita este pentru ea scaderea Euro... Dimineata mi-a spus ca a visat ca am udat-o cu apa in vis si ca i-am vb-it foarte urit:))... iar eu i-am replicat ca povestea cu scaderea euro si=a continuat-o in vis:))... eh, si cite si mai cite, dar sa inchei aici nu, si asa is offtopic:) ... e un forum despre burtici, nu despre soacre!:)Mary [gravi] 22+ evolutia lui bebe „Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea între cei zece copii ai ei si totusi sa i-o dea fiecaruia întreaga”

#203
Alinutzaa

Alinutzaa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.712 mesaje

Postat 26 ianuarie 2010 - 13:48

Da da da, si eu vreau perna din aia. Corina, pune-ma si pe mine la socoteala. Daca ni se mai alatura cel putin o fata, nu mai platim transportul.



Scuzati dragelor...buna dimineata si de la mine



Fug cu copilul pe afara si sa platesc si niste facturi. Cred ca o sa ne inghete [indecent] la amandoi, dar asta e!!!

Revin si eu mai pe dupa amiaza



[pup]



Alina, mamica mandra a piciului Tudor si [gravi] 22+



Handmade by Alina

#204
Madamar

Madamar

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.693 mesaje

Postat 26 ianuarie 2010 - 13:54

Citat:
citat din mesajul lui corinasmile
Citat:
citat din mesajul lui Madamar
Bun gsit dragele mele!Cusa, merci mult de link: m-am edificat si am cautat oferte pentru perne: am gasit ceva convenabil la Iasi, nu stiu dak e neaparat f bun, dar pentru ca e posibil si returul mi-a cistigat increderea. Iata aici: http://pernegravide....comand.htmlMary [gravi] 22+
Fetelor, pare ok perna asta, nu credeti?Mary, tu te-ai hotarat deja sa comanzi sau te mai gandesti?Eu recunosc ca am mai cautat pe internet, insa gasisem la preturi cam mari si m-am linistit. Varianta asta m-ar tenta, pt ca dorm acum cu 2 pernute (3 cu cea de sub cap): una intre genunchi si alta sub burtica si ma tot trezesc noaptea ca le ratacesc, tre sa le rearanjez, e cam obositor. Dar ma distrez asa cu ele, ca ma ajuta totusi sa dorm mai comod.Poate ne grupam mai multe fete din bucuresti, ca sa economisim la taxa pt transport?Corina [gravi] 18s+ cu Maria [olala] [^]
Da corina, eu m-am cuplat cu fete pentru reducerea suplimentara pentru Iasi.... este cu adevarat convenabil: cuplati-va, nu platiti transport si tot conteaza. Sau sunati si incercati o negociere daca sunteti mai multe fete!;) - noi am negociat deja!;)Mary [gravi] 22+ evolutia lui bebe „Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea între cei zece copii ai ei si totusi sa i-o dea fiecaruia întreaga”

#205
n_a_n_a

n_a_n_a

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.588 mesaje

Postat 26 ianuarie 2010 - 14:00

O perna din asta i-as cumpara si sotului! Sa nu se mai planga ca nu il mai las sa ma ia in brate [:D]. Oricum are un obicei tare nasol, daca nu ma tine in brate, mototoleste toata pilota sub el, si eu trebuie sa ma opintesc si sa trag de ea sa ma pot acoperi.

Nana [gravi] 23+ cu[fetita]Iubirici


#206
a-rose

a-rose

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 196 mesaje

Postat 26 ianuarie 2010 - 14:35

nana, madamar [pup] pentru raspunsuri. incontinenta urinara? chestia ca am programare la gine abia in 25 febr. ideea e ca nu curge mult ci zilnic.[bang]

artu, La multi ani picilor tai dragalasi ! ai grija de tine cu evenimentul asta, sa nu te obosesti foarte tare !

nicoletab, uau, cat curaj ai ! bravo ! eu ma vait din orice, nu as fi capabila sa fiu asa de tare ca tine. are dreptate sotul cand zice ca parca m-a scos cloca.

corina, asa este si sotul meu ! ne-am dus sa-si ia sange si i-a zis asistentei care-l intepa "sa fie miloasa"...[alcool]. multumesc, am reusit sa intru pe webshots, v-am vazut pe toate si astazi incerc sa fac o selectie in poze sa pun si eu cateva.

va pupa



rose


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Astăzi, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -