Sari la conținut

Sari la conținut


* * - - - 4 voturi

Scrisoare deschisa domnului Geoana


12 raspunsuri la acest subiect

#1
Roxana

Roxana

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 90 mesaje

Postat 04 decembrie 2009 - 15:31

http://voxpublica.re...oana-19246.html

[:D]
pana si cei de la trustul lui vantu nu il mai suporta si au atacuri de sinceritate.

Rox.

#2
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 04 decembrie 2009 - 15:39

da, uimitor - inca o parere autorizata de acolo:



Un prost





Se pare ca toata lumea s-a convins.



**************

Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

#3
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 04 decembrie 2009 - 16:09

Sa nu fie mult prea tarziu ....

____________________________________________________________
mami de [bonjovi] Rares Andrei (10.03.2005) si [bebic] Stefania Maria (10.10.07)

http://community.web...user/andrruzzaR




#4
sirimie

sirimie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.561 mesaje

Postat 04 decembrie 2009 - 16:09

Pai cei de la trustul lui Vintu - Catavencu - l-au pozat cind vizita pe Vintu noaptea. Ca si cum mogulul a trecut de partea cealalta.



O dovada in plus la ce nivel e politica la noi. Prezidentiabilii sint pusi in posturi penibile pentru ca votantii sa rida de unii si sa ii voteze pe ceilalti.



In alta parte de lume s-ar bate pe idei nu pe mizerii, dar noi sintem in balcani...





Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]



Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)



Am blog si poze in album

Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie



Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei





#5
tigresa

tigresa

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 29 mesaje

Postat 04 decembrie 2009 - 19:08

Iata ca mai sunt si oameni care au coloana vertebrala, si care au curajul de a spune ceea ce cred, chiar daca lucreaza la o televiziune cu un anumit profil electoral.
Felicitari!



Tigresa + tigrisorii Horia (21.08.2003) & Ilinca (15.09.2008)


#6
Guestus

Guestus

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.560 mesaje

Postat 04 decembrie 2009 - 19:21

au fost de la 7 ziare si au facut poze..era la mintea cocosului ca or sa dea si astia de la catavencu si realitatea si etc poze cu geoana in vizita la vintu. [:D]
nu sint chiar asa timpiti...isi dau seama ca intra in ridicol. dar acum par neutri sau mai stiu yo cum avind in vedere ca romanul e expert in consipratiuni ...si uite cum sirimie vine cu teorii comice. [:D]

#7
olympia

olympia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.618 mesaje

Postat 04 decembrie 2009 - 21:27

Citat:
citat din mesajul lui sirimie
Pai cei de la trustul lui Vintu - Catavencu - l-au pozat cind vizita pe Vintu noaptea. Ca si cum mogulul a trecut de partea cealalta.O dovada in plus la ce nivel e politica la noi. Prezidentiabilii sint pusi in posturi penibile pentru ca votantii sa rida de unii si sa ii voteze pe ceilalti.In alta parte de lume s-ar bate pe idei nu pe mizerii, dar noi sintem in balcani...Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)Am blog si poze in albumDiferenta intre cum este si cum ar trebui sa fieAndrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/roDespre Andrei
Pe Liana Patras chiar o nedreptatesti. Citeste si din postarile mai vechi de pe blogul ei si vei vedea ca si-a exprimat constant curajos opiniile!Dormi linistit, Johannis vegheaza pentru tine!Pene colorate... cate putin din toate!

#8
sirimie

sirimie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.561 mesaje

Postat 05 decembrie 2009 - 11:15

Citat:
citat din mesajul lui olympia
Citat:
citat din mesajul lui sirimie
Pai cei de la trustul lui Vintu - Catavencu - l-au pozat cind vizita pe Vintu noaptea. Ca si cum mogulul a trecut de partea cealalta.O dovada in plus la ce nivel e politica la noi. Prezidentiabilii sint pusi in posturi penibile pentru ca votantii sa rida de unii si sa ii voteze pe ceilalti.In alta parte de lume s-ar bate pe idei nu pe mizerii, dar noi sintem in balcani...
Pe Liana Patras chiar o nedreptatesti. Citeste si din postarile mai vechi de pe blogul ei si vei vedea ca si-a exprimat constant curajos opiniile!
Am citit de curind o postare de-a ei si imi place Liana Alexandru.Nu inteleg de ce zici ca o nedreptatesc..Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)Am blog si poze in albumDiferenta intre cum este si cum ar trebui sa fieAndrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/roDespre Andrei

#9
sirimie

sirimie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.561 mesaje

Postat 05 decembrie 2009 - 11:16

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
au fost de la 7 ziare si au facut poze..era la mintea cocosului ca or sa dea si astia de la catavencu si realitatea si etc poze cu geoana in vizita la vintu. [:D]nu sint chiar asa timpiti...isi dau seama ca intra in ridicol. dar acum par neutri sau mai stiu yo cum avind in vedere ca romanul e expert in consipratiuni ...si uite cum sirimie vine cu teorii comice. [:D]
Ah. Eu ziceam ca Vintu i-a chemat pe ziaristi.Tu zici ca nu el i-a chemat si ca e adevarat ca i-a urmarit vreun serviciu secret, cum se zvoneste prin tirg?Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)Am blog si poze in albumDiferenta intre cum este si cum ar trebui sa fieAndrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/roDespre Andrei

#10
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 05 decembrie 2009 - 12:14

Am inteles pana la urma, de vina sunt ziaristii[:D]

____________________________________________________________
mami de [bonjovi] Rares Andrei (10.03.2005) si [bebic] Stefania Maria (10.10.07)

http://community.web...user/andrruzzaR





Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - apr 26 2024 21:36

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -