Sari la conținut

Sari la conținut


* * * - - 2 voturi

Marea dezbatere


339 raspunsuri la acest subiect

#331
larissa_79

larissa_79

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.670 mesaje

Postat 06 decembrie 2009 - 00:46

Trecand de faza absolut penibila cu Vantu in care clar Geoana si-a demonstrat imbecilitatea, trecand si peste faza ca vezi bine nu stie cine e Popa cand pana si sotul meu care nu e politician stia, pe mine m-a socat Geoana cu promisiunile facute. Ca da, ca face, ca drege. A promis in nestire. Si luna de pe cer era in stare sa o promita. Ori cand promiti in halul asta fara acoperire e clar ca ai o mare problema. Cred ca nici profesorii si nici medicii nu l-au crezut pe Geoana ca le da ceva. Si daca nu l-au crezut...de ce sa il voteze? In schimb..Basescu nu a promis mai nimic. Destul de realist...doar e criza. Nu-s destul de sadica....dar intr-un fel as vrea sa iasa Geoana si dupa ce ajungem in maximul de criza sa ii puna cineva caseta cu promisiunile. Sa vad eu atunci Antenele si Realitatile pe unde scot camasa si ce mai zic sa il scoata basma curata.
Plus intrebarile tampite ale lui Geoana catre Basescu. Nimic cu care sa il prinda. Pana si eu as fi incercat sa scot un as din maneca in acele momente. Daca tot se zice ca a fost Basescu malefic in acesti ani, si, probabil ca a fost, Geoana nu a venit cu nimic concret, cu nimic care sa il usture pe Basescu. Intrebari de gradinita, de doi lei.

Larisa [gravi] 7+ si mamica de Alexia [zana](13 iulie 2006)

http://www.flickr.co...s/32393475@N00/



#332
mianna

mianna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.480 mesaje

Postat 06 decembrie 2009 - 01:55

Citat:
citat din mesajul lui larissa_79

Trecand de faza absolut penibila cu Vantu in care clar Geoana si-a demonstrat imbecilitatea, trecand si peste faza ca vezi bine nu stie cine e Popa cand pana si sotul meu care nu e politician stia



mai adaugam si "prea tanar la revolutie" [:D]

intr-adevar, astea-s chestiile peste care ar trebui sa trecem (sau nu [:)] ), fiindca cereau un raspuns spontan, si de unde nu-i nici Dumnezeu nu cere. dar luand in considerare restul, io ma intreb serios pentru ce si-a luat banii staff-ul de campanie. daca tot avea notite, de ce nu i le-a scris naibii altcineva cu mai mult contact cu realitatea?


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...




#333
sirimie

sirimie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.561 mesaje

Postat 06 decembrie 2009 - 09:58

Citat:
citat din mesajul lui mianna
Citat:
citat din mesajul lui sirimie
Am citit o stire ca nicolae popa apare in continuare wanted pe site-ul oficial interpol
se pare ca site-ul interpolului se updateaza mai greu [:)]Asculta, priveste si taci!...Din brate fa-ti aripi de fierSi zboara cu ele spre cer!...
Nu pricepGasesc tot wanted aiciVa dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)Am blog si poze in albumDiferenta intre cum este si cum ar trebui sa fieAndrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/roDespre Andrei

#334
mianna

mianna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.480 mesaje

Postat 06 decembrie 2009 - 10:27

Citat:
citat din mesajul lui sirimie


Nu pricep



nu-i nimic, te-ajut [pup]

tot wanted apare si necolaiciuc, la juma' de an de la arestare. pe acelasi site [:)]


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...




#335
miki68

miki68

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.314 mesaje

Postat 06 decembrie 2009 - 11:07

Si explicatia logica ar fi ca, atata timp cat nu sunt predati/extradati autoritatilor care au emis mandatul de arestare, raman in baza de date.

cristina d.



#336
mianna

mianna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.480 mesaje

Postat 06 decembrie 2009 - 14:25

disperare mare la pesede daca ies inclusiv azi pe sticla cu acest "argument", prin gura tribunului, in pofida oricaror reglementari legale privind ce ai voie sa difuzezi si ce nu in ziua alegerilor[:)]


pies: cum fac sa-i transmit fiintei inculte care pretinde ca modereaza ceva in momentul asta la realitatea (n-am idee cum o cheama) ca "scrutin" are accentul pe a doua silaba? deja nu mai suport de cate ori a zis :scrutin.


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...




#337
capcaunul

capcaunul

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.981 mesaje

Postat 06 decembrie 2009 - 15:06

Citat:
citat din mesajul lui mianna
pies: cum fac sa-i transmit fiintei inculte care pretinde ca modereaza ceva in momentul asta la realitatea (n-am idee cum o cheama) ca "scrutin" are accentul pe a doua silaba? deja nu mai suport de cate ori a zis :scrutin.

La ei accentul cade intotdeauna pe prima silaba, ca la vantu. [;)]
De aceea si postul se pronunta realitatea. [:D]

#338
ilse

ilse

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 820 mesaje

Postat 06 decembrie 2009 - 15:39

Mey simt al umorului ca la romani mai rar[:D], am lesinat de ras la faza cu a very stilish girl...acuma ma gandesc si io asa ca privitoru cu gura cascata de pe margine...astia chiar nu se simt si ei vreun pic asa[alcool]?

Adica nu stiu pe cine ce sa mai cred(ma refer la sondaje, opriti-l pe xeno si altii sa ne mai sperie[8D])...mai ma invart pe aici, ca pana diseara cred ca fac infarct[bang]...auziti cand dau astia rezultatele partiale? pe la 12 ora romaniei?

#339
mianna

mianna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.480 mesaje

Postat 06 decembrie 2009 - 16:53

Citat:
citat din mesajul lui ilse
...auziti cand dau astia rezultatele partiale? pe la 12 ora romaniei?


cred ca abia maine.


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -