Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Copii din '95-'96


179 raspunsuri la acest subiect

#21
mirela68

mirela68

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 300 mesaje

Postat 25 ianuarie 2011 - 11:55

Vic, sa va fie de bine vacanta.

Bine ca nu ati avut nicio problema la ce dezastru a fost pe-acolo.

Eu as vrea sa vad si niste poze din indepartata Australie :)



La noi sunt ultimele zile de scoala din semestrul I.Se dau ultimele note, se incheie mediile. Urmeaza minivacanta. Andrada se pregateste de o sapatamana de ski in Austria.



[pup]tuturor



MiReLa

#22
CriPOD

CriPOD

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.522 mesaje

Postat 27 ianuarie 2011 - 09:21

ayayay, cu juma de luna intarziere![:I]



La multi ani, Elliot! Sanca, te-a inghitit FB?[s]



Pe mine m-a inghitit jobul, abia am timp sa respir.[q]



flower_power, sanatate lui Tibi!

Pe de alta parte trebuie sa marturisesc ca asta m-a cam lasat masca. Inca nu stiu daca sa ma simt bine sau prost, ma mai gandesc.[:D]

As fi curioasa sa stiu ce inseamna nickul tau de acolo pentru tine, sunt curioasa daca gandim la fel.

Internet is a small place![8D]




pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]




#23
mirela68

mirela68

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 300 mesaje

Postat 27 ianuarie 2011 - 10:13

uuuuuups...[hot]



MiReLa

#24
ralualexandrei

ralualexandrei

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 27 ianuarie 2011 - 13:37

Eheheeee lume noua[flo][pk].

Bine ai revenit mQQm!

Ce ma bucur ,incet incet ne animam subiectul.



Despre noi toate-s vechi si noua toate ,cam asa.Fac slalom printre indatoririle zilnice incercand sa-mi formez o rutina.Asteptam vacanta asta de o saptamana,Robert pleaca in cantonament la Cornu,noi v-om lua picii intr-un weekend la munte ,in rest tragem tare cu munca dar parca tot degeaba,in fine, or venii ele si zile mai bune.



Vic sa va fie de bine concediu si imi pare foarte rau pt urgia ce s-a abatut asupra Australiei,chiar am plans in timpul unui reportaj,bine ca macar voi ati fost feriti de rele.



Mirela schi in Austria zici,mmmm suna bine,distractie maxima fetii!!!



Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2



Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!








#25
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 29 ianuarie 2011 - 15:10

Dragelor am ajuns cu bine acasa, dupa o vacanta aventuroasa...puteti citi pe blog despre patania avuta. In ciuda acesetia am avut o vacanta frumoasa, Thailanda e o tara frumoasa, cu oameni amabili, calzi si cu zambetul pe buze mereu. Am avut un concediu asa cum ne place noua, liberi de contrangeri, pe cont propriu, frumos de tot...

Tot pe blog am facut trimitere la fotografiile de pe FB pentru cine nu le-a vazut.



Eu maine plec la scoala, am emotii sa ii las acasa pe ai mei, mai ales ca Ovi inca nu e refacut complet, dar sper sa se descurce.



Mirela drum bun si distractie placuta Andradei! [pup]



Andra drum bun si lui Robert si un cantonament frumos! Petrecere frumoasa si voua.



mQQm uuups nasol cu nickul! Ma bucur ca mai scrii. [pup]



agho, spor la scoala! Simpatici ai tai copii...Diana ne cumpara deja de cativa ani cadouri :)). E tare fain si avem si noi surprize asa...



Vic ma bucur ca ati avut vacanta frumoasa. Spor si tie la scoala din nou.



Numai bine fetelor, succes copiilor la scoala![flo]



fii alaturi de Mihaita





vorbe de copil...



Hobby



calator de profesie



#26
ralualexandrei

ralualexandrei

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 30 ianuarie 2011 - 15:22

Mihaela groaznica intamplare,ma bucur ca s-a terminat relativ bine.

Spor la invatat si multa energie,o sa ai nevoie [:D].



[grup][pup]



Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2



Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!








#27
Vic

Vic

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 314 mesaje

Postat 31 ianuarie 2011 - 09:45

Aoleu, mihaela_s, ce vacanta! Bine ca sunteti bine. Imi inchipui cat de greu iti e acum sa pleci de-acasa. Multa sanatate sotului (si restului familiei) si tie putere si mult succes la scoala.

Celorlalte mamici si copiilor, numai bine. [flo]

#28
mihaela77O

mihaela77O

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.629 mesaje

Postat 31 ianuarie 2011 - 14:48

buna ziua,dragele mele!

incep prin a spune,ca am fost si eu in vacanta cu mihaela!foarte frumoase pozele,eu le-am vazut pe FB,asa ca nu stiu patania,dar ma bucur ca sunteti bine!



agho,saru'mana ca te gandesti la noi....mara,a big hug,pt tine si puiul tau....



andra,noi vb mai des...dar te pup sia aici...



in general suntem bine,Andreea a terminat scoala,cu 9.50...per total sunt multumita,a stricat toata treaba media la matematica...7...din pacate,nu-i place si pace,,ce sa-i fac....nu pot sas omor copil pt asta,ma bucur ca la celelalte e ok,adica note de 9 si 10 si mai scapa ea si cate un 8....astazi i-am promis,ca dupa amiaza cand intra Mihai la terapie o duc in mall,la cumparaturi ca fetele,adevarul e,ca mai are nevoie si de cateva lucruri,asa ca vom profita,imbinam utilul cu placutul!



despre Mihai,lucrurile sunt relativ bune,nu atat cat as vrea dar,asta este...ideea este ca m-am hotarat,in 2-3 ani,nu mai vreau sa fiu aici...am analizat situatia la rece si am realizat ca puiul meu,din pacate nu cred ca se va recupera 100%,incat sa duca o viata independenta,sa fie stapan pe propriile lui picioare,iar la noi nu exista centre,scoli speciale unde sa poti duce astfel de copii,asa ca noi doi in tara asta vom fi legati unul de altul,pana la sfarsit....pe cand in orice tara civilizata,ai centre speciale unde il poi duce ca la scoala....in fine,nu va mai incar si pe voi cu problemele mele,insa ce mai vreau sa va spun este ca din dorinta de a reusi sa mai strang bani pt continuarea terapiei,am infiintat As.Umanitara Mihai....asa ca vin la voi cu marea rugaminte daca puteti si vreti sa donati 2% pt Mihaita!

cine vrea,imi poate trimite pe om adresa de email,ca sa ii trimit formularul!

va multumesc!



doresc vacanta placuta copiilor,desi e cam scurta,iar voua mamici o saptamana usoara![pup]



MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT


A&M





Viata...













#29
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 31 ianuarie 2011 - 21:18

Da, totul e bine ca s-a terminat cu bine...sotul meu e acasa, cu fetele. Eu sunt in Kalmar acum...



mihaela, ma bucur ca Mihai face progrese...si inteleg ca in Ro nu mai puteti ramane...Va tin pumnii sa va reuseasca ce va doriti, o tara in care Mihaita are sansele lui. [asia]

Despre intamplarea prin care am trecut, o gasesti in blog...am postat si pe FB un link catre ea...[pup].



Diana a avut teme in concediu, va imaginati ca veneam seara de la plaja si ea facea matematica sau scria la suedeza sau la romana. Saptamanile astea are 4 teste, invata de zor...In we dupa concediu a fost intr-o tabara de confirmare. Caci desi e ortodoxa, s-a inscris ca i s-a parut interesant cu prietenele ei care sunt de religie lutherana si confirma in vara, la cursurile de confirmare. Ii place ca nu e numai religie, e si istorie si au distractie impreuna...in tabara au facut jocuri interesante, total nereligioase...i-a placut. dar de azi...din nou la scoala, are de recuperat la cateva materii ce a pierdut si nu e usor.



[pup] pe toata lumea!



fii alaturi de Mihaita





vorbe de copil...



Hobby



calator de profesie



#30
ileanar

ileanar

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 07 februarie 2011 - 14:53

Imi cer scuze ca intru la subiectul vostru fara sa fac parte din grup. Am si eu una bucata adolescenta de 16 ani si ma intereaza ce sutiene poarta fetele voastre si de unde le procurati. Eu pentru a mea am cumparat pana acum doar de bumbac fara nici un fel de intaritura, sarme sau burete, dar le gasesc f greu. Ma interesa ce este corect sa poarte o fata de 16 ani si pe unde se pot gasi.
Multumesc anticipat pt sfaturi si mentionez ca locuiesc in Brasov dar mai fac din cand in cand cumparaturi si in Bucuresti.

dr


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -