Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Copii din '95-'96


179 raspunsuri la acest subiect

#1
ralualexandrei

ralualexandrei

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 05 ianuarie 2011 - 17:23

La un An Nou se cere un capitol nou ,cu mai mult spor,sper eu.Ma angajez sa-mi dau silinta [:D]





Copii din 1996 (11),(12),(13),(14),(15),(16),(17),(18),(19),(20),(21),(22),

(23),(24),(25),(26),(27),(28), (29), (30),(31), (32), (33), (34),(35),(36),(37)



Elliot-11 ian.1996 mami Sanca

Alexandru-18 febr. 1996 mami Ana68

Diana-23 febr.1996 mami alma

Silvia-27 martie 1998 mami Viviana

Andreea-03 apr. 1997 mami Mihaela-umflatel

Andrada-30 apr. 1996 mami mirela68

Cosmin-03 iulie 1997 mami Ingrid-prettysunshine

Ana-15 iulie 1998 mami Katy

Andrei -26 iulie 1996 mami MikiMihaescu

Mihai-1 Aug 1995- mami Mihaela-mhldvrc

TB-14 aug. 1997 mami Mara-flower power

Vlad-22 sept. 1997 mami crisseis

Matei-2 oct.1998 mami Sanca

Dedi - 11 oct. 1995 - mami MQQM

Robert-24 oct.1996 mami ralualexandrei

Dominik-29 oct. 1998 mami Mikki2

Andrei-30 oct. 1995 mami agho

Adriana Stefania-05 nov. 1998 mami tomecica

Ana-13 nov. 1997 mami agho

Diana-22 nov. 1996 mami mihaela_s

Andrei - 2 dec. 1995 mami Andacos

Daniel-11 dec. 1994-mami Vic

Mara-26 dec. 1997 mami corianai



Si mamicile:



ralualexandrei-9 febr. 1976

Vic-17 martie 1971

tomecica-18 martie 1976

mikimihaescu-29 martie 1969

crisseis-4 apr. 1973

Mihaela_s-20 apr. 1971

Mihaela(mhldvrc)-25 apr. 1962

Sanca-13 mai

agho-21 mai 1968

andacos-24 mai 1969

Mirela_68-6 iulie 1968

Mara-19 iulie

Ana-Maria-15 nov. 1968

Mihaela(umflatel)-16 nov. 1977

alma-4 dec. 1970






Asa in deschidere va urez tuturor numai bine ,multa sanatate si bucurie!!!



Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2



Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!








#2
Vic

Vic

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 314 mesaje

Postat 06 ianuarie 2011 - 05:28

LA MULTI ANI! Sa aveti un an plin de bucurii si sanatate!

La multi ani, Elliot! Sa fie sanatos, sa va bucure cu rezultate bune si sa treceti cat mai repede peste crizele adolescentine.
Sanca, vin cu urarile in avans, caci chiar de ziua lui Elliot plecam noi in vacanta, si nu voi mai avea ocazia sa intru pe forum vreo 2 saptamani.

Tuturor: [flo] [pup]

#3
ralualexandrei

ralualexandrei

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 06 ianuarie 2011 - 11:55

Vic sa aveti o super vacanta in care sa va odihniti si sa faceti ce doriti[pup]





Si acum sa povestesc nitel.

Craciunul l-am petrecut in familie,asa cum se petrece.Am primit colindatorii,am primit la masa pe oricine a binevoit sa ne viziteze.In fiecare dimineata ursu si-a luat rolul in serios si m-a rasfatat,el a pus masa,el a incalzit mancarea,s-a ocupat de copii,ce sa zic a fost la inaltime.Copiii au fost multumiti si uimiti ce bine a stiut Mosu' ce-si doresc.

Tare imi place Craciunul si Pastele pt ca suntem impreuna cat e ziua de lunga.

Inainte de Revelion baietii(Radu si Robert) ne-au anuntat ca ar vrea sa petreaca si ei anul nou cu prietenii,hmmmm grea lovitura,primul semn ca incep sa se desprinda de noi,bineinteles ca i-am lasat(mai ales ca prietenii ii stim bine) si noi ne-am hotarat sa plecam la verii mei la Brasov .Zis si facut ,am impachetat si p-aci ne-a fost drumu'.Verisoara mea cea mica are si ea trei copii de 3,4 si 5 ani in combinatie cu picii mei o adevarata gasca de zapaciti.Sa zic ca in noaptea dintre ani am reusit sa asezam masa abia la 11.45 ca pana atunci ea a servit ca scena pt zgubilitici.Am tot incercat sa-i prind in poze dar nici o sansa[:D]A fost frumos si foarte obositor pt mine,pt Maria si Edy a fost de vis ,in special pt ca aveau muntele la scara blocului si s-au dat pe derdelus pana l-au lesinat pe Klaus.In prima zi a anului am fost la biserica si i-am impartasit(s-au repezit de parca nu mancasera de un an),am pus acatiste si am mers in cateva vizite pe la unchii mei.Ne-am intors acasa in Bucuresti,seara,a doua zi a fost masa mare la nasu si nu puteam lipsi.Si uite asa am luat-o iar de coada intr-un nou an, mai bun zic eu.Ma rog sa avem sanatate si putere sa muncim.



Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2



Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!








#4
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 06 ianuarie 2011 - 16:06

Mai dau si eu de stire pe aici, caci nu stiu cat mai apuc pana la vara...eri am fost o zi maraton la Kalmar sa imi iau camera de student in primire, saptamana viitoare marti plecam in concediu in Thailanda pentru 2 saptamani si cand revenim eu incep in forta scoala, voi sta acolo peste saptamana, vin acasa in we...va fi greu...inca nu vreau sa ma gandesc cum va fi caci imi dau lacrimile.



Noi am petrecut frumos, in familie, de data asta intreaga! A fost primul an de trei incoace in care Diana a ramas acasa, desi tatal ei o tot suna si o intreba daca nu s-a razgandit si poate vrea totusi sa mearga in ro.... Va fi si primul an de cativa incoace in care va fi cu noi in concediu, ultimul a fost vara lui 2007, in Grecia, inainte sa venim in Suedia...de asta sunt tare bucuroasa, mai ales ca am vazut atatea locuri si Diana nu a fost cu noi. Are 14 ani si in curand nu va mai veni cu noi in concedii, ca va fi mare si va vrea cu prietenii...deci sunt fericita! De Craciun i-am avut pe prietenii nostri la noi, am facut o plimbare la ora 20 ca sa vina mosul :)) si Silvia care inca crede cu tarie in el, se mira cum de nu a vazut renii ca ne-am invartit pe langa casa doar...De Revelion am fost singurei, noi 4...ne-am uitat la artificii si la filme. A fost fain.



Eu sunt acum acasa, am anuntat ca nu mai lucrez in zilele astea, vreau sa stau acasa caci apoi voi pleca, e asa de bine sa fiu cu fetele...



La noi e zapada mare, de doua luni jumate nu am mai vazut petec de iarba sau asfalt, totul e aaaaaaalb, infinit de alb. Am pus poze pe blog...



Numai bine dragelor, spor adolescentilor la scoala!



Sanca [s] pentru Elliot caci nu stiu daca mai apuc sa scriu, sa iti traiasca barbatelul si sa aveti bucurii multe multe. [pup]



Andra, Diana chiar ma intreba anul acesta de cand am inceput eu sa nu mai fiu cu parintii de Rev, caci cateva colege au facut revelionul impreuna...si a fost si ea invitata. Dar ca ei i s-a parut prea devreme anul acesta...plus ca nu a mai fost cu noi de trei ani...



Vic, vacanta placuta, plecam in aceeasi zi in concediu [:D].



fii alaturi de Mihaita





vorbe de copil...



Hobby



calator de profesie



#5
mirela68

mirela68

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 300 mesaje

Postat 06 ianuarie 2011 - 18:57

Vic si Miha concediu placut! Aahhh ce va "invidiez"...

Vroiam sa va spun ca anul asta e primul an cand Andrada a ramas acasa,cu o prietena, de revelion. O prietena de varsta ei, din Tg Mures a stat la noi o sapt, pt ca sa schieze, iar noi cu parintii fetei si alti prieteni am mers intr-un irish pub la Tg Mures.

Asa ca eu cu Calin am plecat pe 31 dupamasa la drum (100 km), noaptea am petrecut in pub, am dormit vreo 5 ore, iar fetele noastre pe 1 ian la prinz sunau sa revenim odata acasa sa le ducem la partie.

[pup]



MiReLa

#6
ralualexandrei

ralualexandrei

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 08 ianuarie 2011 - 15:47

Mirela asa au inceput si ai mei(baietii) au stat acasa 1-2 revelioane s-au chemat prietenii apoi a venit randul lor sa mearga la prieteni[:D].



Azi sunt mai scurta in mesaje caci ma pregatesc intens pt maine cand vom serba sf Ion si ziua ursului de nastere.

Va pup si va doresc un weekend minunat tuturor!!!!



Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2



Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!








#7
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 08 ianuarie 2011 - 17:28

La multi ani Andra pentru sotul tau! Si pentru cine e Ioan in familie! [flo]



fii alaturi de Mihaita





vorbe de copil...



Hobby



calator de profesie



#8
ralualexandrei

ralualexandrei

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 09 ianuarie 2011 - 13:20

Multumesc Mihaela[pup]si ursu si praslea poarta numele de Ionut.



Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2



Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!








#9
agho

agho

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 946 mesaje

Postat 10 ianuarie 2011 - 01:02

La multi ani, Andra, Ioanilor tai! Sper c-ati petrecut frumooos si de ziua baietilor!



Vic si Mihaela_s, drum bun si concediu cat mai placut! Sa veniti sa ne povestiti![pup] Mihaela, cred ca -ti va fi destul de greu sa te impaci cu gandul ca vei sta departe de ai tai in Kalmar.[pup]



Mirela68, mi-a placut partea cu "povesti adolescentine" ca urare in Noul An.[:D] Si vai de parintii care n-asculta de copii sa vina mai repede de pe drumuri, ca doar nu mai schiasera de anul trecut![:D]



Andra,Mihaela770, Flower, mhldvrc, Sanca, Andacos,Mihaela_s, Vic, multa sanatate si putere! Sa va bucurati de copii, de toti cei dragi! Sa realizati impreuna lucruri frumoase!Sa fiti optimisti si fericiti cu totii! [pup]



La multi ani lui Elliot! [s](in avans)Urmez exemplul mamicilor desi eu nu plec in niciun concediu, Uf! Si ce bine mi-ar prinde unul!!! Am inceput anul in forta sa nu care cumva sa lancezesc. Cursuri, de tot soiul, teste, urmeaza si sesiune de examene...O splendoare! (Doar eu m-am bagat singura in chestia asta, a sa ca nu prea pot sa ma scuz.)

Copiii au inceput scoala. Vacanta a fost parca prea scurta. Si noi am petrecut acasa sau in vizita. Si pe baiatul nostru l-am lasat la niste prieteni, dar n-au fost decat in grup restrans de baieti iar distractia cea mai importanta a fost cu artificii, petarde...

Am ajuns si cu Ana intr-o zi si la patinoar cu cateva fete. Mai mult nu s-a putut din lipsa de timp... De ex., acum in mod normal ar trebui sa fiu in pat sau daca nu, sa mai studiez cate ceva. Si uite ce fac?! Va scriu voua. [:D]



Sa aveti un an cat mai bun!

[pup]

#10
mirela68

mirela68

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 300 mesaje

Postat 11 ianuarie 2011 - 10:18

[s] Elliot, La multi ani! Succes si distractie maxima! [s]



agho, felicitari pt rabdarea si puterea de a studia



[pup]tuturor



MiReLa


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -