Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Clubul ursuletilor si al ursuletelor de novdec2010


365 raspunsuri la acest subiect

#11
anymona

anymona

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 554 mesaje

Postat 01 ianuarie 2011 - 12:04

LA MULTI ANI!!!!

Bine v-am regasit in noua locatie! Ar trebui sa dam o petrecere de casa noua

FELICITARI AMELIA, DANA, SORINA, BEBELU!!!

Ratusca, superb mesajul de predare a stafetei. Multumim
Ana_o, acum am citit, multa sanatate si recuperare usoara tatalui tau, iar tie iti doresc multa putere si optimism sa treci peste toate incercarile de anul trecut
simona_maris, felicitari pt micul crestin!
Corina, ma bucur ca totul e ok cu micutul Patrik si imi pare rau ca ati trecut prin astfel de emotii. Si Robert are un usor hipospadias si, desi nu il afecteaza cu nimic, dr ne-a recomandat sa facem totusi interventia pe la 2 ani ca sa nu riscam dezvoltarea vreunui complex in adolescenta. Mai ales ca hipospadiasul poate duce la cresterea unui penis curb. Oricum interventia se face cu succes si la noi in tara. E, intr-adevar de mare finete, dar nu e comlicata.

Cate un [pup] pt fiecare mamica si ursulet / ursuleata din odiseea noastra. Sunteti deosebite toate si ma bucur ca v-am cunoscut, chiar dc numai virtual pe marea majoritate.

Va doresc tuturor un an nou de exceptie!!!

Mami fericita de Clara Maria (01/02/2006) si Robert Alexandru (21/10/2010)

#12
andreeacc

andreeacc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 641 mesaje

Postat 01 ianuarie 2011 - 12:31

Buna dimineata, barlog!



ratusca, multumim de casuta cea noua si de mesaj!







Ana_o, tare incercata ai fost in anul care a trecut.Sa dea Dumnezeu ca anul acesta sa fie plin de lucruri bune! Sper din tot sufletul ca tatal tau isi va reveni.[grup]



Andreea, mami de baiat [cavaler] si fetita [zana]







... we care

#13
mirunam

mirunam

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.945 mesaje

Postat 01 ianuarie 2011 - 12:32

LA MULTI ANI BARLOG!!!
Sa aveti un an nou plin de noroc, iubire, sanatate si fericire alaturi de ursuleti si cei dragi!


Mi se pare atat de ciudat sa nu mai intru la Odisee, nu prea imi plac schimbarile dar sper sa ma obisnuiesc repede.

Cum ati petrecut cu ursuletii mici? Noi am fost prin vecini, mai departe nu ne-am aventurat, oricum revelioanele in campul nostru sunt foarte reusite si tin 3 zile si 3 nopti [:D]. Facem Revelionul la unii, ciorba de potroace la altii si incheiem sezonul la ultimii ramasi[:D]. Bebe a fost minunat. A dormit de la 21.30 pana la 7.00 si de la 8.30 pana la 9.30 asa ca m-am recuperat rapid. Tati sustine ca e meritul sampaniei cu care l-a atins pe buzite, sa simta si el ca e petrecere [alcool].

Ratusca, multumim din suflet pentru mesaj si pentru noul capitol, nu stiu cum ai avut timp[pup]. Cum merg bubitele? Prin simpatie a facut si Iustin, tot pe burtica.

Doura, Madalina [pup]

Ana, imi pare nespus de rau pentru tatal tau. Ai incredere ca va fi bine. De multe ori recuperarea este surprinzatoare. Tatal meu a patit la fel si si-a revenit complet. [pup]

[pup] fetele, fara exceptie!

______________________________________________________________________________________________

MIRUNA mami de Emanuel Alexandru (20.11.2003) si Iustin Adrian (5.11.2010) [tren]



#14
Jany

Jany

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 37 mesaje

Postat 01 ianuarie 2011 - 12:40

Buna fetele si la multi ani,nu prea am scris eu dar v-am citit din umbra,as vrea sa ne treceti si pe noi in lista Selena-Gabriela 2900kg,49 cm,apgar 9,16.11.2010.

38+

#15
JoAnn

JoAnn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.746 mesaje

Postat 01 ianuarie 2011 - 13:07

LA MULTI ANI DRAG BARLOG!!!

BINE V-AM GASIT IN CASUTA NOUA !!



Sa avem un an minunat alaturi de comorile noastre .







Ratusca[flo][flo][pup]





[mamica] mami de bubuline gemene
Forever,Michael
[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

#16
ratusca83

ratusca83

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.293 mesaje

Postat 01 ianuarie 2011 - 13:16

Neata si LA MULTI ANI!!! Sa fie un an bun pt fiecare dintre noi, cu multe realizari.

Multumim mult pt aranajarea primei pagini...am incercat si eu aseara, dar deja ma cuprinsese oboseala...

miruna..nu mai are asa multe bubite...i-am dat cu sebamed pt iritaii si vad ca au mai disparut..oricum pe 5 merg la Dermastyle si o sa vedem ce-mi spune si de ele...Timp de compus nu prea a fost..l-am compus in mare graba....La crearea mesajului au contribuit si Bravegirl,Inacat,Symo,korinuscha si noi toate....pt ca daca nu eram noi nu se intampla cece ce s-a scris in mesaj

va imbratiesez cu mare drag..

PS..si eu din obisnuinta am intrat in odisee..o sa-mi ia ceva timp sa ma obisnuiesc[flo]

mami de Ana-Maria!- 30.10.2010

#17
novdec2010

novdec2010

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 330 mesaje

Postat 01 ianuarie 2011 - 13:43

Avem 47 de fetite si 47 de baietei.[olala][olala]
Dar sigur unele fete nu au fost trecute la timp in lista. Daca mai are cineva date notate poate da un pm sau un mesaj pe forum.

Mie cel mai tare mi-au placut mesajele noastre de final de odisee, mi-au dat lacrimile cam la toate.[pup] Sa avem 365 de zile minunate!

#18
letzy81

letzy81

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 745 mesaje

Postat 01 ianuarie 2011 - 14:00

Bine v-am gasit in casuta noua!
Va doresc sa aveti parte numai de lucruri bune in Noul An!
Ratusca multumim[flo]!
Am inca ochii in lacrimi...pt mine a fost un an tare greu dar si frumos in acelasi timp.Veneam dupa 2 sarcini pierdute,una in decembrie 2008 si cealalta in iulie 2009.Aveam un diagnostic,un tratament dar si multe frici de care n-am putut sa ma debarasez decat atunci cand mi-am tinut in brate minunea.Am gasit un adevarat suport moral in grupul nostru si pt asta va multumesc din suflet si va[pup] pe toate fara exceptie!
Imi doresc pt 2011 sa fiu ma buna si mai inteleapta si sa las la o parte grijile sa ma pot bucura de puiul meu de om.

Ana multa sanatate tatalui tau si tie multa putere!
Amelia bun venit acasa!Recuparare usoara!


FVL heterozigot+MTHFR C677T heterozigot+ MTHFR A1298C heterozigot; 2 sarcini oprite din ev la 8/9 sap

Mami de [zana] SANDRA-GABRIELA


#19
sashenka_h

sashenka_h

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.075 mesaje

Postat 01 ianuarie 2011 - 14:01

buna dimineata barlog si LA MULTI ANI!! se pare ca unele dintre noi inca mai hiberneaza [:D] dar nu conteaza ca ne vedem mai tarziu.

ana imi pare tare rau ptr tatal tau dar privenste cu optimism spre viitor si o sa vezi ca va fii bine...tot barlogul este langa tine [pup][pup]

miruna sunt in asentiment cu tine [olala][olala].

noi am stat acasa cu parintii si socrul meu ca de nu prea am unde merge cu 3 copii si probabil nici in urmatorii 5-6 ani dar nu-mi pare rau[flo][flo][flo].

acum va las ptr ca imi scot baietii la aer ca este tare frumos afara si sa facem si niste poze.


va pup cu mare drag [pup][pup][olala][olala]

Mami Andreea [bebic]Horea Paul (15.11.2010)+, [auto] Iustin Nicolae (03.04.2006) +[copil] Sasha Andrei (30.12.2008)


#20
letzy81

letzy81

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 745 mesaje

Postat 01 ianuarie 2011 - 14:04

Ratusca tare harnicuta mai esti!
Mai aveam si eu 2 complatari pt prima pagina:50cm si dr Turculet Lorena.
Multumesc!


FVL heterozigot+MTHFR C677T heterozigot+ MTHFR A1298C heterozigot; 2 sarcini oprite din ev la 8/9 sap

Mami de [zana] SANDRA-GABRIELA



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -