Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

dr Catalin Haiduc (2)


212 raspunsuri la acest subiect

#11
cris_mario

cris_mario

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.985 mesaje

Postat 19 octombrie 2009 - 14:47

Fetelor va intreb si eu cv,aici sunteti cele care postau la subiectul despre Filantropia? unele nume le-am retinut dar altele nu [:I],va rog spuneti-mi de aia ati deschis alt subiect,ptr haiduc,ptr ca la sb filantropia se vorbea doar de el[q]...va rog sa-mi raspundeti[:)] ca sa nu ma mai bag in seama aiurea [:I]

Mario Andrei 16.08.2005 [gravi] 21+ [fetita]

#12
Eseea

Eseea

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.103 mesaje

Postat 20 octombrie 2009 - 17:45

Buna,



la subiectul Filantropia scriam noi, pacientele dr Haiduc, pt ca eram cele mai multe.....erau mai putine paciente ale altor dr.[:)] Poti sa intrebi la subiectul Filantropia tot ce doresti, ca presupun ca esti la alt dr.[:)]



Mami de fetita [copil] [fetita] si de baietel [bibe] [baietel]





#13
cris_mario

cris_mario

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.985 mesaje

Postat 20 octombrie 2009 - 17:57

eseea iti multumesc ptr raspuns...am scris si aici ptr ca am vazut ca acolo nu a mai postat nimeni de ceva timp....ms frumos[pup]

Mario Andrei 16.08.2005 [gravi] 21+ [fetita]

#14
mariucasara

mariucasara

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.303 mesaje

Postat 21 octombrie 2009 - 21:52

Buna!
Sunt si eu o pacienta a dr. Haiduc si sper sa nasc cu el in ianuarie la Filantropia. As ruga si eu mamicile care au nascut cu el sa imi spuna aici sau pe PM cam care este onorariul potrivit. Eu sper sa nasc natural dar cum nu se stie niciodata ma intereseaza atat nasterea naturala fara epidurala cat si cezariana.
Multumesc anticipat[flo]

Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si [gravi] [baietel] 25+

#15
zaizak

zaizak

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 128 mesaje

Postat 21 octombrie 2009 - 22:23

Buna seara viitoarelor mamici!!!!!!!! Eseea i-ai facut bebelui vaccinul ROTARIX cumva ca sunt disperata de atatea pareri.Unii spun ce se fac pina la 24 sap altii ca, cu cit e mai mare cu atat mai bine,am innebunit cu vaccinul asta si luni trebuie sa ii zic daca il fac sau nu.Ai auzit ceva de el? [bang]

#16
narcisica28

narcisica28

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 356 mesaje

Postat 22 octombrie 2009 - 14:21

mariucasara ti-am trimis PM cu "tarife" de la Eseea (am intrebat-o si eu la vremea mea [:D]) si de la mine.
zaizak iti raspund eu pana una alta ...
Sunt pareri impartite despre Rotarix, noi nu l-am facut ca aveam o usoara viroza dar pediatra a insistat f mult sa il facem...l-a facut o prietena la 3 luni si repeta doza acum la 5 luni, reactii adverse grave nu a avut ci doar lipsa poftei de mancare si dureri de burtica ca la colici vreo cateva zile; dar am auzit si eu de rau despre acest vaccin; nu pot sa iti dau un sfat, e greu de luat o decizie.
Sanatate multa.


Mami fericita de [bebic] mic Mihnea Stefan

#17
Petit_bebe

Petit_bebe

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 22 octombrie 2009 - 14:39

Sunt o graviduta in 15 saptamani care merge si ea la dr. Haiduc. Pana acum am fost la clinica Medical City.Sunt multumita de conditii dar si preturile sunt pe masura...[:D] Ce mi-a placut cel mai mult a fost ca la toate ecografiile facute a participat si viitorul tatic, a fost ceva inedit.Pana acum nu am discutat cu domnul doctor despre nastere, nici el nu a adus in discutie suboectul iar eu eram euforica dupa ecografie si am uitat sa intreb.Voi cum ati procedat ati intrebat voi sau a deschis subiectul d-nul dr?
Si mai am o intrebare. Cat de des va cheama la control, eu am fost cam o data pe luna si mi se pare prea rar, bine dupa mine as merge zilnic la eco sa stiu ca bebe e in regula...


#18
mariucasara

mariucasara

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.303 mesaje

Postat 22 octombrie 2009 - 15:08

narcisica28 multumesc mult de tot![flo]

Petit_bebe si pe mine tot o data pe luna ma cheama la control. Atat timp cat analizele si ecografiile sunt ok nici nu are ce sa imi faca sau sa imi spuna mai des.
Despre nastere nu am apucat sa intreb mai nimic, doar la prima vizita l-am intrebat daca poate sa imi urmareasca sarcina si sa si nasc cu el. Probabil ca vom discuta mai mult mai aproape de termen.
Sarcina usoara in continuare!

Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si [gravi] [baietel] 25+

#19
Petit_bebe

Petit_bebe

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 22 octombrie 2009 - 15:23

Citat:
citat din mesajul lui mariucasara

narcisica28 multumesc mult de tot![flo]

Petit_bebe si pe mine tot o data pe luna ma cheama la control. Atat timp cat analizele si ecografiile sunt ok nici nu are ce sa imi faca sau sa imi spuna mai des.
Despre nastere nu am apucat sa intreb mai nimic, doar la prima vizita l-am intrebat daca poate sa imi urmareasca sarcina si sa si nasc cu el. Probabil ca vom discuta mai mult mai aproape de termen.
Sarcina usoara in continuare!

Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si [gravi] [baietel] 25+

Merci pentru raspuns. Am incercat iti trimit un pm dar nu am reusit. Vroiam sa te rog sa imi dai si mie informatii despre tarife. Si vreau sa te intreb daca ai vorbit cu el despre celulele stem si daca vrei sa recoltezi.

#20
ancasilv

ancasilv

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 262 mesaje

Postat 22 octombrie 2009 - 16:16

Citat:
citat din mesajul lui zaizak
Buna seara viitoarelor mamici!!!!!!!! Eseea i-ai facut bebelui vaccinul ROTARIX cumva ca sunt disperata de atatea pareri.Unii spun ce se fac pina la 24 sap altii ca, cu cit e mai mare cu atat mai bine,am innebunit cu vaccinul asta si luni trebuie sa ii zic daca il fac sau nu.Ai auzit ceva de el? [bang]
Buna. Parerea mea e sa il faci. iti spun din proprie experienta pt ca eu am stat internata inspital cu baiatul meu din cauza nenorocitului asta de virus si nu doresc nimanui sa treaca prin ce am trecut eu atunci. asa ca ...nu stiu ce reactii adverse ar putea sa faca, dar stiu ce ravagii face virusul. si nu cred ca se compara. asta e parerea mea, tu faci cum vrei, bineinteles.te pup si sper sa iei cea mai buna alegere pt tine.anca, mami de [copil] Vladut... 06.10.2007


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -