Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Rezultate si premii la concursul Klorane


105 raspunsuri la acest subiect

#31
elyanne

elyanne

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.552 mesaje

Postat 11 decembrie 2009 - 19:11

Revin... ca am recitit regulamentul si intradevar scrie ca "Se va acorda, un premiu de persoana."
Eu nu imi amintesc sa fi fost de la bun inceput trecut in regulament, adica de cand s-a anuntat concursul. Insa, evident, ca nu am cum sa dovedesc lucrul asta.


Daaaar sa ne uitam la un concurs precedent si unul ce va urma...

1. Concurs: Ratusca din viata mea - fotografii speciale ale comunitatii DC
http://www.desprecop...nfo.asp?id=1745
"Castigatorii premiilor sunt asteptati sa contacteze administratorul, prin mesaj privat (userul: desprecopii) in termen de 10 zile de la anuntarea rezultatului final, pe forum. Daca dupa acest termen, castigatorii nu isi revendica premiul si declina indentitatea, premiile se acorda urmatoarelor clasati."


2. Concurs: Arata-ne ce poate face bebele tau cu produsele Klorane
http://www.desprecop...nfo.asp?id=1777
"Castigatorii premiilor sunt asteptati sa contacteze administratorul, prin mesaj privat (userul: desprecopii) in termen de 10 zile de la anuntarea rezultatului final, pe forum. Se va acorda, un premiu de persoana. Daca dupa acest termen, castigatorii nu isi revendica premiul si declina indentitatea, premiile se acorda urmatoarelor clasati."


3. Concurs: Scrisori pentru Mos Craciun
http://www.desprecop...nfo.asp?id=1891
"Castigatorii premiilor sunt asteptati sa contacteze administratorul, prin mesaj privat (userul: desprecopii) in termen de 10 zile de la anuntarea rezultatului final, pe forum. Daca dupa acest termen, castigatorii nu isi revendica premiul si declina indentitatea, premiile se acorda urmatoarelor clasati."


Ce inteleg eu... ca memoria mea inca e buna... si ca, eu personal, cred ca randul cu pricina a fost introdus de curand (adica dupa ce unii dintre noi am revendicat ilegal cate 2 premii [:D])... ca sa nu mai existe discutii...

Era mai frumos sa va cereti scuze ca ati omis lucrul asta, decat sa fim dusi de nas chiar asa [8]



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)


#32
DianaR

DianaR

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.330 mesaje

Postat 11 decembrie 2009 - 21:03

Elyanne, las ca pot eu dovedi... Aveam regulamentul in history, l-am accesat neconectata la internet si am dat un print screen. Deci varianta de acum cateva zile e aici: http://image64.websh...41ItVQey_fs.jpg

Daca nu merge linkul pot trimite pe mail.



Urat, nu ma asteptam... imi lasa un gust amar...





[9cer]Diana cu [bonjovi]Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea (18.05.06) & [copil]Teodora (11.11.09)

Filmulete


#33
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 11 decembrie 2009 - 21:16

Un pic de decenta va rog!



Da, am adaugat la regulament, in urma cu 2 zile, acest mic amanunt cand mi-am dat seama ca sunt membri care vor castiga cate 2 premii.

Nu am prevazut acest lucru. Am vrut sa dau sansa mai multor membri.

Daca ati castigat deja un premiu in cadrul acestui concurs, nu consider fair play fata de alti participanti - sa faceti acest scandal pentru inca un premiu.

Astfel, inca un copil, va primi un premiu.

Toti copiii sunt frumosi, ar trebui, ca macar acum, inainde de Craciun sa dati dovada de intelegere si decenta.



Nu ma asteptam sa vad aceste discutii. Sunt dezamagita. Daca nu acceptati acest lucru, este OK...facem cum doriti...



**************

Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

#34
elyanne

elyanne

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.552 mesaje

Postat 11 decembrie 2009 - 21:18

Da, Diana merge linkul.

A cautat si eu pe google dupa titlul concursului, si la Cached am gasit pag. din 4 Dec 2009 13:11:26 GMT

http://209.85.129.13...1&hl=en&ct=clnk



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)


#35
elyanne

elyanne

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.552 mesaje

Postat 11 decembrie 2009 - 21:25

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
Un pic de decenta va rog!Da, am adaugat la regulament, in urma cu 2 zile, acest mic amanunt cand mi-am dat seama ca sunt membri care vor castiga cate 2 premii.Nu am prevazut acest lucru.Daca ati castigat deja un premiu in cadrul acestui concurs, nu consider fair play fata de alti participanti - sa faceti acest scandal pentru inca un premiu. Toti copiii sunt frumosi, ar trebui, ca macar acum, inainde de Craciun sa dati dovada de intelegere si decenta.Nu ma asteptam sa vad aceste discutii. Sunt dezamagita.**************Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |
Nu Mirela, eu sunt dezamagita pt. ca ne-ai acuzat ca am facut un lucur ilegal. Din contra, voi ati facut un lucru ilegal, modificand regulamentul... Puteai la fel de bine sa-l modificati si sa scrieti ca de fapt toate premiile le gastiga locul 1. ... Cum am spus, nu ma intereseaza ca / ce / cat am castigat... ci faptul ca m-ai acuzat.Nu fac scandal, nu vreau doua premii, dar macar puteati sa recunoasteti ca a fost o greseala a voastra, nu ca am facut noi ceva impotriva regulamentului.Si daca nu mai vrei discutii, ar fi bine sa refaci clasamentul premiilor, ca sa nu revendicam aceleasi premii [:D]Nu cred ca cine a castigat 500 ron si 250 ron isi va alege premiul de 250. La fel si cu seturile de produse, cred ca valoarea lor e mai mica de 100 ron, deci fiecare si-l poate cumpara cu acel voucher, daca ilo vrea. In felul asta afla si cei de la locurile 21 in jos ca au castigat un premiu, si il pot revendica.
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)


#36
DianaR

DianaR

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.330 mesaje

Postat 11 decembrie 2009 - 21:36

Eu am mentionat deja pe PM imediat ce am vazut primul mesaj ce premiu aleg. Cred ca oricum e evident cum spune si Elyanne.



Ne ceri un pic de decenta... Eu as fi apreciat putina diplomatie, tact, si un picut de rabdare in explicatii asa cum ai facut-o in ultimul mesaj, Desprecopii. Esti dezamagita? La fel si eu... Si putea fi asa de simplu de explicat din partea voastra fara a apela la mesaje dure despre ce este legal sau nu...





[9cer]Diana cu [bonjovi]Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea (18.05.06) & [copil]Teodora (11.11.09)

Filmulete


#37
aditapop

aditapop

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 596 mesaje

Postat 11 decembrie 2009 - 21:37

Da, asa e, in vechiul regulament nu era inserata ideea referitoare la un premiu/persoana. Asta se putea lejer comunica ulterior, fara a ofensa pe nimeni[:)], nu?

Haideti sa nu facem caz din treaba asta, felicitari premiantilor si la cat mai multe concursuri fara deficiente de regulament[flo]

Multumim desprecopii pentru efort si preocupare pentru toti paticipantii[flo]



POZE NAZDRAVAN

#38
angelynna82

angelynna82

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.378 mesaje

Postat 12 decembrie 2009 - 20:57

Desprecopii frumos era a fi fost specificat acest lucru in regulament la inceput...acum nu mai erau aceste discutii dar ma rog ... asta e acum. Sper ca data viitoare sa nu mai fie aceleasi discutii. Fair play nu a fost din partea voastra, noi am interpretat asa cum a fost trecut in regulamentul vechi care nu ar fi trebuit schimbat dupa ce s-a terminat concursul[:-@], oare nu este asa normal?????



Datele mele le-am transmis deja prin PM [flo]



[9cer] de [copil] Crina Alexandra [loveyou]Din boboc in CRIN

Atat de mare sunt

#39
Caprioara

Caprioara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.645 mesaje

Postat 14 decembrie 2009 - 16:22

Desprecopii, o sa primim curand prin posta voucherul? Mentionez ca am trimis pm acum cateva zile. Eu sper sa pot cumpara din SensiBlu cadouri de Craciun cu el. O sa caut sa iau fiecarui membru al familiei cate ceva si sa pun in sacul Mosului [:)], pentru ca am vazut deja ca am de unde alege pentru toti(cosmetice, jucarii, etc). M-ar salva, pentru ca nu stau prea pe roze cu finantele in perioada asta.

La noi vine Mosul in persoana pe 24 dec, in fiecare an (costumam un prieten de familie [aho]).

Multumim inca o data din suflet pentru premiu [flo].



pup you all,



-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~



Caprioara, mami de [bonjovi]Matei si de [hippi]Ilinca

Blogul meu- manute talentate





#40
Anda08

Anda08

    Membru senior

  • Administrators
  • 4.849 mesaje

Postat 14 decembrie 2009 - 17:56

Asteptam in continuare datele de contact si revendicarea premiului -adresa completa, nr de telefon, nume,prenume- datele le puteti trimite pe pm-ul meu astfel voi putea centraliza toti castigatorii.

[dc]




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - apr 26 2024 21:36

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -