Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Bazar Umanitar***51***


499 raspunsuri la acest subiect

#21
Jasmin012

Jasmin012

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.212 mesaje

Postat 02 noiembrie 2010 - 11:45

Valentina, mult curaj si multa sanatate, ai sa vezi ca o sa fie bine, mergi cu D-zeu inainte. [pup]



Ducky, [pup] sanatate si sotiorului tau. (pupicul era pt tine, nu pt sot)



Jasmin si Lucas Daniel (28.11.2007)



Lucas

poze cu mogaldeatza

http://blogulluilucas.blogspot.com/

http://elblogdeluquitas.blogspot.es



Limbajul copiilor nu se adreseaza urechilor, ci ochilor si inimii...

#22
mari_paun

mari_paun

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.464 mesaje

Postat 02 noiembrie 2010 - 11:50

valentina_22 confirm plata de 20 lei[flo]



BAZAR GENERAL PE DC[comoara]

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]



Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG





Mari, mami de baietel dulce [baietel] PETRU MIHAI (23.09.2010) si de bomboana EMA (25.02.2002)





#23
Jasmin012

Jasmin012

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.212 mesaje

Postat 02 noiembrie 2010 - 11:50

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell
Sabina, ma bucur pentru Alexia, e o fetita foarte aproape de sufletul meu. De unde ai luat catelusul? Pisici nu erau? Intreb serios, fii-mea are o luna de cand se crede pisica, miauna si doarme cu un plic de Whiskasblogam hainute la bazarInseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce
Adra, ce haioasa-i Eva... [pup]. Ce ti-e si cu picii astia?! Fiu-meu a avut o faza din asta (dupa ce a vazut "Maria, Mirabela") cand se credea... omida [:D], se tara pe jos si se prefacea ca manaca frunze. De cele mai multe ori frunza eram eu. [:D]Jasmin si Lucas Daniel (28.11.2007) Lucaspoze cu mogaldeatzahttp://blogulluilucas.blogspot.com/http://elblogdeluquitas.blogspot.esLimbajul copiilor nu se adreseaza urechilor, ci ochilor si inimii...

#24
boticelina

boticelina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.125 mesaje

Postat 02 noiembrie 2010 - 11:54

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

BOTICELINA,
nush cand merg la CT da` iei bataie.
Am ridicat azi coletul surpriza de la tine [8D]


Hehe, bucurie! [bis] Sper sa va placa si sa va foloseasca. Cel putin borcanul de apa cu capacel pt pictura mi s-a parut super tare, nu-i asa?



Monica si [pis] Nancy, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

#25
Lumi_Nag

Lumi_Nag

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 509 mesaje

Postat 02 noiembrie 2010 - 11:57

Neata!

Am si eu cateva nelamuriri...poate ma ajuta cineva.

1.Boticelina citeste mesajele pe PM dar nu raspunde si nu stiu ce sa cred.N-as vrea sa-mi schimb parerea despre ea.I-am trimis pachetul pe incredere si nu raspunde nici macar sa imi zica daca l-a primit.

2.Ducky nu stiu daca eram si eu printre fetele carora le-ai trimis colet si nu au primit.Te rog sa ma anunti cand imi trimiti colet ca sa "pandesc" cutia postala.

3.Laura daca o vezi pe Cosminiq pe mess te rog sa-i transmiti sa raspunda la mailuri eventual sa si plateasca ce a primit [alcool]

Multumesc anticipat pentru ajutor.

PS Stiu ca sunt off topic dar nu inteleg de ce utilizatorii care vand produse pentru ei pe bazar nu sunt tratati cu aceeasi seriozitate ca cei care vand pt umanitare.Totusi eu licitez diverse de la umanitare in ideea ca am vandut lucrurile mele si voi plati cu banii luati pe ele la umanitare.Am devenit client la umanitare in ideea de a ajuta niste copii, chiar daca eu nu am posibilitati sa fac donatii.





Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin

Povestea minunii noastre in imagini,

19.03.2007


#26
Jasmin012

Jasmin012

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.212 mesaje

Postat 02 noiembrie 2010 - 11:57

Sabina, pupam fata curajoasa si desteapta.



Dici, in primul rand sanatate, iar in al doilea lasa tu divortul [:D], acorda-i omului prezumtia de nevinovatie, poate nu si-a dat seama ca are buletinul tau la el [pk]. Iar in al treilea: cred ca idioata aia de la posta te-a recunoscut, dar a vrut sa-ti faca sicane [bang].



Jasmin si Lucas Daniel (28.11.2007)



Lucas

poze cu mogaldeatza

http://blogulluilucas.blogspot.com/

http://elblogdeluquitas.blogspot.es



Limbajul copiilor nu se adreseaza urechilor, ci ochilor si inimii...

#27
boticelina

boticelina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.125 mesaje

Postat 02 noiembrie 2010 - 12:00

So, I'm back! [8D] Am fost in vacanta la Tulcea, ieri seara am revenit la cuib, mi-ati lipsit rau di tat, dependenta curata, mon cher!

Azi imi structurez drumurile pe la banci sa vad ce, cum si unde am de platit, apoi fac si coletele cu toti cei care au platit si au de primit de la mine, recuperez si capitolul trecut...

Sper ca sunteti bine, o sa raspund incet-incet si la mailuri si mesaje private (n-am avut acces la computer in vacanta, am 300 de mailuri in inbox [alcoo])



Monica si [pis] Nancy, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

#28
Lumi_Nag

Lumi_Nag

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 509 mesaje

Postat 02 noiembrie 2010 - 12:02

Citat:
citat din mesajul lui boticelina
So, I'm back! [8D] Am fost in vacanta la Tulcea, ieri seara am revenit la cuib, mi-ati lipsit rau di tat, dependenta curata, mon cher!Azi imi structurez drumurile pe la banci sa vad ce, cum si unde am de platit, apoi fac si coletele cu toti cei care au platit si au de primit de la mine, recuperez si capitolul trecut...Sper ca sunteti bine, o sa raspund incet-incet si la mailuri si mesaje private (n-am avut acces la computer in vacanta, am 300 de mailuri in inbox [alcoo])
Monica si [pis] Nancy, 04.07.2008"If you are unware of your choices, then you have none"
[q] inseamna ca primesc coletul inapooooi???De ce nu ai zis ca pleci?[alcool]Luminita, mami de ingerasul mult iubit George CatalinPovestea minunii noastre in imagini,19.03.2007

#29
boticelina

boticelina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.125 mesaje

Postat 02 noiembrie 2010 - 12:02

Luminita, am scris in acelasi timp, am fost plecata din oras, am primit avizul de la tine si azi merg sa si platesc bluzita, imi cer scuze pentru intervalul in care nu am fost de gasit [flo]

LE Nu primesti coletul inapoi, il iau azi, oricum doamnele mi l-ar fi tinut. Si am fost plecata de vineri pana ieri, posta oricum nu lucra in we asa ca n-am pierdut decat o zi (ieri). Te rog sa nu te superi pe mine...


Monica si [pis] Nancy, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

#30
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.460 mesaje

Postat 02 noiembrie 2010 - 12:04

Citat:
citat din mesajul lui boticelina
Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
BOTICELINA,nush cand merg la CT da` iei bataie.Am ridicat azi coletul surpriza de la tine [8D]
Hehe, bucurie! [bis] Sper sa va placa si sa va foloseasca. Cel putin borcanul de apa cu capacel pt pictura mi s-a parut super tare, nu-i asa?
Monica si [pis] Nancy, 04.07.2008"If you are unware of your choices, then you have none"
Multumim din suflet, dar chiar nu trebuia, dar ne-ai facut o MARE bucurie !Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza] Sela_____________________"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - Astăzi, 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • Cu bune È™i rele

    Irina0820
    - Astăzi, 09:41

  • Testul de toleranță la glucoză

    Ana1298
    - Astăzi, 08:28

  • Sunt cursurile de puericultură importante?

    Ana1298
    - Ieri, 20:51

  • Bebe ajunge acasă

    Roxanesss
    - Ieri, 13:32

  • Prima zi de fericire

    Irina0820
    - Ieri, 09:59

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -